The Devil's Chair (2006)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

The Devil's Chair (2006)

Post by A$H » 02 Mar 2008, 09:03

Director:
Adam Mason

PLOT - With a pocketful of drugs, Nick West (Andrew Howard) takes out his girlfriend Sammy (Polly Brown), for a shag and a good time. When they explore an abandoned asylum, the discovery of a bizarre device - a cross between an electric chair and sadistic fetish machine - transforms drugged-out bliss into agony and despair. After Sammy is brutally assaulted and murdered by unseen forces, Nick becomes the number-one suspect.

ULOGE

Olivia Hill ... Nurse
Eric M. Breiman ... Asylum Clerk
Gary Mackay ... Driver
Pollyanna Rose ... Sammy

POSTERS
Image
Image
Image
Image


TRAILER

http://www.youtube.com/watch?v=YCGbTeb4USk

SITE - http://www.thedevilschair.com/

http://www.imdb.com/title/tt0837791/
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 30 Jul 2008, 01:59

poprilicno me zanima ovo.
jel zna netko gdje se moze skinuti? trazila sam po torrentima i horrorflixu i nema...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 30 Jul 2008, 02:04

Još ti dvd nije izaša za taj film, samo je na festivalu prikazan, a dok ne bude dvd-a, nema torrenta, get it?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 30 Jul 2008, 02:11

aarh, nisam obracala paznju uopce... pogledah ovo 2006 i pretpostavih odmah da se moze negdje nac.

User avatar
Clayman
Posts: 144
Joined: 24 Nov 2007, 09:32

Post by Clayman » 30 Jul 2008, 13:14

Zadnji poster mi je simpatičan :D . A od filma i ne očekujem nešto previše, ali sigurno ću ga pogledati.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 30 Jul 2008, 13:35

gledat će se.. fora sinopsis i sama tematika.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 30 Jul 2008, 14:42

Ghostface wrote:Još ti dvd nije izaša za taj film, samo je na festivalu prikazan, a dok ne bude dvd-a, nema torrenta, get it?
na većini festivala se među žirijem i organizatorima vrte screeneri, koji se ripaju, i dođe to torrenta, a još nema DVDa, get it?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 30 Jul 2008, 18:57

di bi stigli kad bi za svaki film cekali DVD..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 30 Jul 2008, 21:33

pa po trejleru mi je teško reći jel valja.
vidim da je jeftina produkcija i kamera, mada izgleda dobro, čini se da ima dobrih scena,
ali glazbena podloga je očajna!

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Jul 2008, 00:04

HorrorHR wrote:
Ghostface wrote:Još ti dvd nije izaša za taj film, samo je na festivalu prikazan, a dok ne bude dvd-a, nema torrenta, get it?
na većini festivala se među žirijem i organizatorima vrte screeneri, koji se ripaju, i dođe to torrenta, a još nema DVDa, get it?


E pa za ovaj film to nije slučaj (očito), a na samo njega san i mislija jer bi mu samo izdavanje dvd-a omogućilo torrent, budući tih screenova nema, šta misliš, da san glup?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jul 2008, 02:00

Ghostface wrote:E pa za ovaj film to nije slučaj (očito), a na samo njega san i mislija jer bi mu samo izdavanje dvd-a omogućilo torrent, budući tih screenova nema, šta misliš, da san glup?
Hm... :roll:

Image

Image

Image

:rolleyes: 8)

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Jul 2008, 02:05

E i šta sad, oćeš mi onda objasnit kako nema torrenta?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jul 2008, 02:15

Ghostface wrote:E i šta sad
šta sad? ništa, ovo je samo kratki crash course o tome da se netrebaš nekada kurčiti. Screenshoti su samo odgovor na ovo bahato "get it" sa mini digresijom o "stanju stvari" iz tvoje perspektive upućeno elraniji :wink:
Ghostface wrote:oćeš mi onda objasnit kako nema torrenta?


to što ga ti nemožeš naći ne znači da ga nema...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 31 Jul 2008, 02:19

HorrorHR wrote:
Ghostface wrote:E i šta sad
šta sad? ništa, ovo je samo kratki crash course o tome da se netrebaš nekada kurčiti. Samo odgovor na ovo bahato "get it" sa mini digresijom o "stanju stvari" iz tvoje perspektive upućeno elraniji :wink:
Ghostface wrote:oćeš mi onda objasnit kako nema torrenta?


to što ga ti nemožeš naći ne znači da ga nema...


WTF? Koja bahatost, o čemu ti sereš čoviće, vidiš stvari kojih nema, a ja neću tu dopuštat da me neko uči pameti tvrdeći da san napravija nešto šta nisan. Lipo je pitala za torrent, ja san ga iša nać, nisan uspija, naiša san na info da nema dvd-a i da bez njega za OVAJ film nema torrenta. Ako ti ili neko drugi nekin čudon i nađete torrent ili link za download, svaka čast, al mi ne seri tu neke gluposti, to šta tebi obično "get it" izgleda bahato i umišljeno je tvoj jebeni paranoidni problem.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 31 Jul 2008, 02:25

Ghostface wrote:WTF? Koja bahatost, o čemu ti sereš čoviće, vidiš stvari kojih nema, a ja neću tu dopuštat da me neko uči pameti tvrdeći da san napravija nešto šta nisan.
nitko te ne uči pameti.
Ghostface wrote: Lipo je pitala za torrent, ja san ga iša nać, nisan uspija, naiša san na info da nema dvd-a i da bez njega za OVAJ film nema torrenta.
kakav je to info koji kaže ako nema dvda da radi toga nema torrenta? čisto me zanima na kakvom se bedastom sajtu kaze da ako nema dvda ne postoji torrent filma za skinuti...
Ghostface wrote:al mi ne seri tu neke gluposti, to šta tebi obično "get it" izgleda bahato i umišljeno je tvoj jebeni paranoidni problem.
:D :D :D dijete, imaš problema očitih.

ako ja mislim da si bio bahat, to je moja stvar i to stoji. nisam rekao da si glupan, kao što si me sam upitao (a očito si imao neki razlog).

:wink: opusti se sinko i izađi iz svijeta paranoje, ima vremena još za to...

Post Reply