l'intérieur aka. Inside ( 2007 )

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 28 Oct 2008, 13:11

e to je valjda to, znam da je negdje (vjerovatno ovdje:-) bila rasprava kao kao je onda...bla bla...
uglavnom čini se da bi ga trebao ponovno čekirati.
jest da sam sad spojlan al nema veze:-)
tako je slično bilo i s dog soldiers - isto meni ništ posebno, i to bi trebao revidirati.

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by The Undertaker » 12 Jan 2009, 22:54

Charlie surfs again wrote:Ne znam kako niste primetili gomilu nerealnosti u filmu tipa :
SPOILER
1. Ova ex-trudnica ne moz provali pola sata u jebeni WC, ko da je trezor
2. Pandur vodi sa sobom arapina vezanog lisicama za sebe dok unutra traje omanji haos
3. I kad je nadju u kupatilu onako istraumiranu umesto da smesta zapale iz kuce ovaj ide da popravlja instalacije jer je nestalo struje a ubica komotno vrshlja po kuci ?! :shock:

Meni je ovo sasvim dovoljno pa da se iznerviram i reagujem ko ono kad u slesherima udare ubicu nekom lopatom i on se onesvesti, padne i onda umesto da ga fino dokrajche chime god stignu oni ladno begaju , a ubica naravno odma ustaje i stize ih. Nidje veze...al nidje... :(

Jedino shto je koljachina bash na nivou (ubistvo keve npr.), a ovo ostalo po meni DNO, ne moze se poredi sa HAUTE TENSION...
SPOILER
Ja sam u najmanju ruku šokiran kakvu gomilu gluposti predstavlja ovaj film, čak bih voleo da ga nisam ni pogledao! I to ne zbog gore scena, s kojima su preterali do granice dosadjivanja, već zbog toga što je 1) film prebolestan za moj ukus, naročito jer se radi o trudnici; 2) takvih nebuloza u priči da je to smešno.
Panduri glupi do jaja, pandur u kolima čuje pucnjavu i vodi sa sobom pritvorenika i pri tom ne javlja centrali da je pucnjava u kući u kojoj su mu kolege! I to se radi o inspektorima koji bi bar trebalo da imaju gram mozga za razliku od prašinara. Scena sa paljenjem struje je neverovatna, čak mi se učinilo da je odjednom u priču ubačen zombie i ta scena je razarajuće stupidna. Ludača jedina vidi u mraku, kreće se kao crni panter.
Film je uglavnom imao dobru atmosferu, ali takva sreća koja prati ludaču u filmu je najblaže rečeno preterana.
Sorry guys but this movie stinks... :povrac:
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 13 Jan 2009, 11:54

Studeni wrote:
bakero wrote:
John_Ryder wrote:ovaj film je jedan od najboljih novijih horora kojih sam pogledao ,ima sve,od atmosfere,radnje,odlična gluma,francuzi su počeli
rasturat s hororima (Ils,Haute Tension..). Niti jedna minuta filma nie bila dosadna. 9/10
hm, morat ću to nabavit pod hitno!
pa šta čekaš,kolač mu jebem??!?! ako zapne, javi da šaljem.....
hehe...sknio sam ga,tnx anyway!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 14 Jan 2009, 19:51

ali je jeben taj sam ambijent u filmu i zvuk mi je odlican mada ima scena koje nebi bile realne na neki nacin, ali ako cemo tako gledati onda ni pola horrora nevalja :P
"Six strings to cover fear..."

User avatar
daemon
Posts: 80
Joined: 05 Feb 2009, 01:15
Location: Rijeka
Contact:

Post by daemon » 05 Feb 2009, 01:57

Slozio bi se sa undertakerom... meni je u krajnju ruku film neukusan skroz... pretjeran gore element, ne da je nerealno nego ...ono... kraj je teski smijeh... a twist ni ne objasnjava motiv ubojice... ili objasnjava, ali tako bolesna osoba nije izvan institucije da bi mogla doc uopce u takvu situaciju....:)
a ono nije zombie, nego tip nije bio dokrajcen pa je zadnjim snagama htio spasiti nesto...sto je isto nategnuto jako...:)
:: [url=http://www.horror-xtra.bloger.hr/]Horror-Xtra[/url] - blog::

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 05 Feb 2009, 17:03

da, ali najlakse je trazit mane hororima. :taunt:
"Six strings to cover fear..."

User avatar
daemon
Posts: 80
Joined: 05 Feb 2009, 01:15
Location: Rijeka
Contact:

Post by daemon » 05 Feb 2009, 17:41

Cannibalist wrote:da, ali najlakse je trazit mane hororima. :taunt:
Ok, bez trazenja mana - neukusan i nepotreban film...?:) IMHO, fkors...
:: [url=http://www.horror-xtra.bloger.hr/]Horror-Xtra[/url] - blog::

User avatar
Seneschal
Posts: 46
Joined: 22 Mar 2009, 19:48
Location: Pula

Post by Seneschal » 22 Mar 2009, 20:43

Meni je Inside bio osvježenje, baš zbog pretjeranog nasilja. Radije ću gledati to, iako je donekle nepotrebno i tu samo za shock factor, nego američke PG-13 politički korektne izrode. Barem ovako beskrupulozan film Ameri neće imati muda remakeati (osim možda ako maknu svu krv, stave jedva par modrica, random mormonsko-čisti sex scene i na kraju trudnica pobjegne i policija je spasi).

Iako je neke stvari zaista odveo do krajnosti - ne znam otkud jednoj trudnici toliko izdržljivosti (ili toliko krvi, kad smo već kod toga). Žena ispusti, dušu, pola unutarnjih organa, dva-tri zuba i parsto galona krvi, ali bebi sve super. Također, one snimke "beba u uterusu" su postale " :roll: " nakon dvadesetog puta.

SPOILER
Ako La femme toliko želi to dijete, mogla je barem ne ubiti majku od batina.
Policajac koji se bez pola lubanje digne na kraju "iz mrtvih" je zbunio boga i vraga. Čemu to? Mislim, meni se sviđalo, ali moram priznati da je grom iz vedra neba. Još je opali točno po bebi, koja je očito supermen jer je preživjela.
Ono što me se jako dojmilo je scena kad si trudnica slučajno ubije mamu (je li tako išlo? Davno sam gledao). To nisam očekivao.

Sve u svemu, vrijedan je ovih novijih dobrih francuskih horora. Ima sličan realističan stil, nedostatak ikakve cenzure i suzdržavanja, pretjeruje u gotovo svim aspektima, a zadržava plauzibilnu priču i napetu atmosferu. Ne znam što bih više mogao poželiti.
[img]http://farm3.static.flickr.com/2659/3754178032_b9b6d6185c_o.jpg[/img]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Mar 2009, 21:28

Seneschal wrote:Meni je Inside bio osvježenje, baš zbog pretjeranog nasilja. Radije ću gledati to, iako je donekle nepotrebno i tu samo za shock factor, nego američke PG-13 politički korektne izrode. Barem ovako beskrupulozan film Ameri neće imati muda remakeati (osim možda ako maknu svu krv, stave jedva par modrica, random mormonsko-čisti sex scene i na kraju trudnica pobjegne i policija je spasi).

Iako je neke stvari zaista odveo do krajnosti - ne znam otkud jednoj trudnici toliko izdržljivosti (ili toliko krvi, kad smo već kod toga). Žena ispusti, dušu, pola unutarnjih organa, dva-tri zuba i parsto galona krvi, ali bebi sve super. Također, one snimke "beba u uterusu" su postale " :roll: " nakon dvadesetog puta.

SPOILER
Ako La femme toliko želi to dijete, mogla je barem ne ubiti majku od batina.
Policajac koji se bez pola lubanje digne na kraju "iz mrtvih" je zbunio boga i vraga. Čemu to? Mislim, meni se sviđalo, ali moram priznati da je grom iz vedra neba. Još je opali točno po bebi, koja je očito supermen jer je preživjela.
Ono što me se jako dojmilo je scena kad si trudnica slučajno ubije mamu (je li tako išlo? Davno sam gledao). To nisam očekivao.

Sve u svemu, vrijedan je ovih novijih dobrih francuskih horora. Ima sličan realističan stil, nedostatak ikakve cenzure i suzdržavanja, pretjeruje u gotovo svim aspektima, a zadržava plauzibilnu priču i napetu atmosferu. Ne znam što bih više mogao poželiti.
SPOILER
Istina, dobro kažeš, mislim, to za bebom, kada ju je policajac udario po trbuhu. Krv se izlije iz njezine utrobe, ali opet, ne sjećam se baš, ali zašto se misli da je beba živa kada ju je izvadila van?
i policajac bez mozga? nije li ju po trbuhu udario onaj kojemu je iščupala oči?
Michel puši karu.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 22 Mar 2009, 23:46

Ma osim tog što ste nabrojali, ima joooš nelogičnosti... na koje sam naučila zažmiriti i sad ga se sjećam kao dobrog filma
..usprkos tome što bi se svakih 5 min mogla naći neka nebuloza :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Bronhi
Posts: 16
Joined: 12 Mar 2009, 14:27

Post by Bronhi » 23 Mar 2009, 01:20

Jedan od najboljih horora koje sam pogledao. Nakon njega me zainteresirao europski horor.
Do midget hookers charge half price?

User avatar
Debeljko
Posts: 6
Joined: 10 May 2009, 20:24
Location: Grozni

Post by Debeljko » 10 May 2009, 23:28

SPOILER

Je li neko pomislio da je ovde ustvari u pitanju osveta. Trudnica nije zeljela dijete, te namjerno prouzrokuje nesrecu (s namjerom pobacaja), a umjesto toga dolazi do pobacaja kod La Femme. La Femme odlucuje da ce pravda biti zadovoljena ako ona uzme jos nerodjeno dijete iz utrobe zene koja to dijete ne zeli.
Cak i scena kada La Femme na kraju filma govori kako ce je Sara/Trudnica ubiti opet, posto ju je vec ubila kada joj je u nesreci uzela dijete, ova ne negira krivnju za nesrecu, vec odgovara kako su joj rekli da niko nesrecu nije prezivio u suprotnim kolima.

User avatar
ZeroX
Posts: 176
Joined: 16 Mar 2009, 20:36
Location: Fiddler's Green

Post by ZeroX » 10 May 2009, 23:51

Bronhi wrote:Jedan od najboljih horora koje sam pogledao. Nakon njega me zainteresirao europski horor.
Potpisujem!
A ona scena na kraju filma ( kad crna, unakažena žena drži djete u zagrljaju i njiše se na njihaljci) mi je jedna od najlegendarnijih horror scena ikad. Savršena je.
"The fear of blood tends to create fear for the flesh."

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Post by Josef K » 11 May 2009, 15:51

john_constantine wrote:
Seneschal wrote:Meni je Inside bio osvježenje, baš zbog pretjeranog nasilja. Radije ću gledati to, iako je donekle nepotrebno i tu samo za shock factor, nego američke PG-13 politički korektne izrode. Barem ovako beskrupulozan film Ameri neće imati muda remakeati (osim možda ako maknu svu krv, stave jedva par modrica, random mormonsko-čisti sex scene i na kraju trudnica pobjegne i policija je spasi).

Iako je neke stvari zaista odveo do krajnosti - ne znam otkud jednoj trudnici toliko izdržljivosti (ili toliko krvi, kad smo već kod toga). Žena ispusti, dušu, pola unutarnjih organa, dva-tri zuba i parsto galona krvi, ali bebi sve super. Također, one snimke "beba u uterusu" su postale " :roll: " nakon dvadesetog puta.

SPOILER
Ako La femme toliko želi to dijete, mogla je barem ne ubiti majku od batina.
Policajac koji se bez pola lubanje digne na kraju "iz mrtvih" je zbunio boga i vraga. Čemu to? Mislim, meni se sviđalo, ali moram priznati da je grom iz vedra neba. Još je opali točno po bebi, koja je očito supermen jer je preživjela.
Ono što me se jako dojmilo je scena kad si trudnica slučajno ubije mamu (je li tako išlo? Davno sam gledao). To nisam očekivao.

Sve u svemu, vrijedan je ovih novijih dobrih francuskih horora. Ima sličan realističan stil, nedostatak ikakve cenzure i suzdržavanja, pretjeruje u gotovo svim aspektima, a zadržava plauzibilnu priču i napetu atmosferu. Ne znam što bih više mogao poželiti.
SPOILER
Istina, dobro kažeš, mislim, to za bebom, kada ju je policajac udario po trbuhu. Krv se izlije iz njezine utrobe, ali opet, ne sjećam se baš, ali zašto se misli da je beba živa kada ju je izvadila van?
i policajac bez mozga? nije li ju po trbuhu udario onaj kojemu je iščupala oči?
kako ovo bolesno zvuči :lol:

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 30 May 2009, 14:13

meni osobno odličan film sa odličnim goreom i shock scenama a o nelogičnostima nebi jer malo koji film je logičan, pogotovo horrori i akcije

Post Reply