l'intérieur aka. Inside ( 2007 )

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 05 Apr 2008, 13:59

Charlie surfs again wrote:Ne znam kako niste primetili gomilu nerealnosti u filmu tipa :
SPOILER
1. Ova ex-trudnica ne moz provali pola sata u jebeni WC, ko da je trezor
2. Pandur vodi sa sobom arapina vezanog lisicama za sebe dok unutra traje omanji haos
3. I kad je nadju u kupatilu onako istraumiranu umesto da smesta zapale iz kuce ovaj ide da popravlja instalacije jer je nestalo struje a ubica komotno vrshlja po kuci ?! :shock:

Meni je ovo sasvim dovoljno pa da se iznerviram i reagujem ko ono kad u slesherima udare ubicu nekom lopatom i on se onesvesti, padne i onda umesto da ga fino dokrajche chime god stignu oni ladno begaju , a ubica naravno odma ustaje i stize ih. Nidje veze...al nidje... :(

Jedino shto je koljachina bash na nivou (ubistvo keve npr.), a ovo ostalo po meni DNO, ne moze se poredi sa HAUTE TENSION...
to mora biti tako! :wink: nisi spomenuo ni kako trudnica hladno spava na leđima, a, to ne može tako....
meni isto HAUTE TENSION bolji, ali koljačina mi je ovdje sjajno odrađena! Zanimljivo, u Americi je film puno bolje prošao od HAUTE TENSION i uglavnom ima bolje recenzije...
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 07 Apr 2008, 10:49

Evo šta ekipa sa Žutog Titla kaže o filmu...

http://www.zuti-titl.com/frontier-s-2007.html

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 07 Apr 2008, 11:35

Dragonrage wrote:Evo šta ekipa sa Žutog Titla kaže o filmu...

http://www.zuti-titl.com/frontier-s-2007.html
to si trebao staviti u temu o Frontiere(s), a ne ovdje... :wink:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 Apr 2008, 11:43

It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 07 Apr 2008, 12:57

Jap...fulao sam nešto...nenamjerno :evil: :wink:

User avatar
cvd-klon
Posts: 271
Joined: 03 Feb 2007, 21:48
Location: Skeleton Man backstage

Post by cvd-klon » 07 Apr 2008, 16:53

Planirah DVD kupiti ali nema još - ako se ne varam izlazi 15.04, taman prekasno :( Jedan od filmova koji me najviše zanimaju u ovoj godini.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 01 May 2008, 01:23

Ako koga zanima na demonoidu imaju neki custom DVD sa kao 51. original audiom i engleskim titlovima. nema extrasa ništa, al je bar dvd, 5.1 + subs

User avatar
Jigsaw_16
Posts: 62
Joined: 25 Oct 2008, 20:19
Location: Bogu iza lijevog bubrega

Post by Jigsaw_16 » 26 Oct 2008, 12:28

film mi se jako jako jako svidio....
SPOILER najžešći je onaj dio kad trudnica spali facu ubojici...i kad se onaj tip kojem je ova prosvirala glavu ustane i upali struju...
e to se cijeli društvo usralo :D:D:D:D
WWJD - What would Jigsaw do? (po šesti put :D)

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 27 Oct 2008, 10:24

Charlie surfs again wrote:Ne znam kako niste primetili gomilu nerealnosti u filmu tipa :
SPOILER
1. Ova ex-trudnica ne moz provali pola sata u jebeni WC, ko da je trezor
2. Pandur vodi sa sobom arapina vezanog lisicama za sebe dok unutra traje omanji haos
3. I kad je nadju u kupatilu onako istraumiranu umesto da smesta zapale iz kuce ovaj ide da popravlja instalacije jer je nestalo struje a ubica komotno vrshlja po kuci ?! :shock:

Meni je ovo sasvim dovoljno pa da se iznerviram i reagujem ko ono kad u slesherima udare ubicu nekom lopatom i on se onesvesti, padne i onda umesto da ga fino dokrajche chime god stignu oni ladno begaju , a ubica naravno odma ustaje i stize ih. Nidje veze...al nidje... :(

Jedino shto je koljachina bash na nivou (ubistvo keve npr.), a ovo ostalo po meni DNO, ne moze se poredi sa HAUTE TENSION...
ovo iz slašera i mene živcira ali ovo navedeno za inside sam i sam uočio ali me nije smetalo, odnosno recimo da me malo u uživanju omelo ovo kad su pajkani poveli lika u lisicama sa sobom, nit su zvali pojačanje nit ništa. mislim da ni nisu trebali "miješati policiju u to" ali ipak sam uživao u filmu i bio mi je pravo osvježenje.

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 27 Oct 2008, 10:28

Studeni wrote:
Charlie surfs again wrote:Ne znam kako niste primetili gomilu nerealnosti u filmu tipa :
SPOILER
1. Ova ex-trudnica ne moz provali pola sata u jebeni WC, ko da je trezor
2. Pandur vodi sa sobom arapina vezanog lisicama za sebe dok unutra traje omanji haos
3. I kad je nadju u kupatilu onako istraumiranu umesto da smesta zapale iz kuce ovaj ide da popravlja instalacije jer je nestalo struje a ubica komotno vrshlja po kuci ?! :shock:

Meni je ovo sasvim dovoljno pa da se iznerviram i reagujem ko ono kad u slesherima udare ubicu nekom lopatom i on se onesvesti, padne i onda umesto da ga fino dokrajche chime god stignu oni ladno begaju , a ubica naravno odma ustaje i stize ih. Nidje veze...al nidje... :(

Jedino shto je koljachina bash na nivou (ubistvo keve npr.), a ovo ostalo po meni DNO, ne moze se poredi sa HAUTE TENSION...
to mora biti tako! :wink: nisi spomenuo ni kako trudnica hladno spava na leđima, a, to ne može tako....
meni isto HAUTE TENSION bolji, ali koljačina mi je ovdje sjajno odrađena! Zanimljivo, u Americi je film puno bolje prošao od HAUTE TENSION i uglavnom ima bolje recenzije...
hmm, očito ću morati ponovno pogledati haute tension, jer je meni bio bezveze, mislim da sam čak preskakao dijelove.
nego zar i tamo nema nekih nelogičnosti?

User avatar
Betmen
Posts: 347
Joined: 22 Dec 2006, 18:50

Post by Betmen » 27 Oct 2008, 10:50

film je prejeben, bas je bolestan jedina bolesnija stvar koju sam vidi od ovoga je bio natpis u novinama koji sam vidio sljedeci dan, di je jedna zenska napravila to za stvarno

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 27 Oct 2008, 13:17

negativni wrote:
Studeni wrote:
Charlie surfs again wrote:Ne znam kako niste primetili gomilu nerealnosti u filmu tipa :
SPOILER
1. Ova ex-trudnica ne moz provali pola sata u jebeni WC, ko da je trezor
2. Pandur vodi sa sobom arapina vezanog lisicama za sebe dok unutra traje omanji haos
3. I kad je nadju u kupatilu onako istraumiranu umesto da smesta zapale iz kuce ovaj ide da popravlja instalacije jer je nestalo struje a ubica komotno vrshlja po kuci ?! :shock:

Meni je ovo sasvim dovoljno pa da se iznerviram i reagujem ko ono kad u slesherima udare ubicu nekom lopatom i on se onesvesti, padne i onda umesto da ga fino dokrajche chime god stignu oni ladno begaju , a ubica naravno odma ustaje i stize ih. Nidje veze...al nidje... :(

Jedino shto je koljachina bash na nivou (ubistvo keve npr.), a ovo ostalo po meni DNO, ne moze se poredi sa HAUTE TENSION...
to mora biti tako! :wink: nisi spomenuo ni kako trudnica hladno spava na leđima, a, to ne može tako....
meni isto HAUTE TENSION bolji, ali koljačina mi je ovdje sjajno odrađena! Zanimljivo, u Americi je film puno bolje prošao od HAUTE TENSION i uglavnom ima bolje recenzije...
hmm, očito ću morati ponovno pogledati haute tension, jer je meni bio bezveze, mislim da sam čak preskakao dijelove.
nego zar i tamo nema nekih nelogičnosti?


SPOILER


Ima jedna veeelika rupa u scenariju, naime kako ispada da je na kraju sve stvar podvojene ličnosti nikako se ne uklapa jedna scena s početka filma u kojoj "ubojica" u kamionu oralno opći s glavom ubijene žrtve, dok je pravi ubojica tad u kući. To ne kužin kako im je promaklo.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 27 Oct 2008, 13:26

@Ghost - SPOILER To općenje s glavom, kao i uostalom sve je pripovijest koju priča ta ženska (ubojica). To su njezine "izmišljotine" koje priča u duševnoj ustanovi. A to se skuži po tome što na samom početku filma vidimo nečije noge u bolnici i diktafon počinje raditi i kaže netko : "Snima se" ili nešto slično - ugl. to je snimanje pripovijesti diktafonom koje ona doktorima priča u ludnici. Cijeli film je njezina pripovijest i tek na kraju doznajemo da to uopće nije išlo tako kako je ona ispričala.
No ovo baš ne spada u ovaj topić :twisted:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 27 Oct 2008, 14:00

negativni wrote: hmm, očito ću morati ponovno pogledati haute tension, jer je meni bio bezveze, mislim da sam čak preskakao dijelove.
nego zar i tamo nema nekih nelogičnosti?
ma, u kojem nema...
:wink:

stvar ukusa, ali svejedno preporučujem da pogledaš opet bez preskakanja.....meni je količina napetosti u ovom filmu (bez obzira što mi je sjajan) nemjerljiva s onom u HT
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 27 Oct 2008, 19:35

Asfodel wrote:@Ghost - SPOILER To općenje s glavom, kao i uostalom sve je pripovijest koju priča ta ženska (ubojica). To su njezine "izmišljotine" koje priča u duševnoj ustanovi. A to se skuži po tome što na samom početku filma vidimo nečije noge u bolnici i diktafon počinje raditi i kaže netko : "Snima se" ili nešto slično - ugl. to je snimanje pripovijesti diktafonom koje ona doktorima priča u ludnici. Cijeli film je njezina pripovijest i tek na kraju doznajemo da to uopće nije išlo tako kako je ona ispričala.
No ovo baš ne spada u ovaj topić :twisted:


Aha, vidiš to san skroz zaboravija, zna san da je ona to pričala al ne i da je neke stvari izmišljala. Sram me bilo, a ja okrivija scenariste. :oops: :lol:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply