The Descent

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

The Descent

Post by pojro » 13 Nov 2006, 23:58

Strašno sam ponosan što još nitko nije otvorio topic o ovom filmu, pa imam ja tu čast. Bez imalo ustručavanja kažem da je film jebeno remek djelo i jedan od najjačih filmova cijelog horor žanra. Atmosferičan, klaustrofobičan, krvav, strašan. Savršeno odrežiran, bez imalo praznog hoda. Fenomenalne scene, od koji je ona izranjanja glavne junakinje iz lokve krvi jednostavno bolno genijalna. Mogao bih ga gledati tisuću puta i uvijek bih ubrao nešto novo.

An instant classic :s :s

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 13 Nov 2006, 23:59

Neznam zasto ali meni nekako film nije sjeo... je da sam ga davno gledao i bio sam malo umoran... mozda bi mu trebao dati jos 1 sansu a ? 8)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 14 Nov 2006, 00:00

Blasfemija :twisted:

Daj mu još 100 šansi sve dok ti ne sjedne :D :D :D


p.s. ovom forumu očajnički fale dobri smajlići :s :s

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 14 Nov 2006, 00:05

pojro wrote: p.s. ovom forumu očajnički fale dobri smajlići :s :s
cant agree with you more hitno nove smajlije treba staviti 8) 8)

Ajde pogledat cu ga bas ponovo pa javim
Last edited by Aryx on 14 Nov 2006, 00:34, edited 1 time in total.
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 14 Nov 2006, 00:31

Ko što sam već ranije rekao, Neil Marshall je uz Aleksandra Aju najjači novi horror režiser. Dog soldiersi su mu bili odlični a Descent nije ništa lošiji. Jedva čekam njegov novi film.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 14 Nov 2006, 00:34

Zombiemachine wrote:Ko što sam već ranije rekao, Neil Marshall je uz Aleksandra Aju najjači novi horror režiser. Dog soldiersi su mu bili odlični a Descent nije ništa lošiji. Jedva čekam njegov novi film.
pari mi da ćemo se nas dvojica odlično slagati, ovu tezu ja guram već dugo na forum.hr :D :D :D

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 14 Nov 2006, 00:49

Zombiemachine wrote:Ko što sam već ranije rekao, Neil Marshall je uz Aleksandra Aju najjači novi horror režiser. Dog soldiersi su mu bili odlični a Descent nije ništa lošiji. Jedva čekam njegov novi film.
Marshall je car! Upravo radi pred produkciju na novom filmu pa ćemo valjda to gledati za kojih 6-8 mjeseci...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Nov 2006, 09:10

E, jesi li to ti, poirot? :lol: Je, ako si to ti, onda ti zahvaljujem na preporuci i filmu koji si mi poslao. Izvrstan je, klaustrofobičan, mračan, napet, s prejebenim i neočekivanim obratom, sjajnim scenama ljudi krtica, a cijeli film kao da je realan, kao da doista postoje ta stvorenja u špiljama. I jezoviti završetak koji te ostavi bez daha... Odličan film kao i Dog soldiers. :D
Michel puši karu.

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 15 Nov 2006, 00:14

Ako nekoga zanima, Neil Marshall sprema novi film pod naslovom Doomsday, koji bi trebao izaći početkom 2007. Nakon toga izaći će njegov slijedeći uradak pod nazivom The ninth legion (navodno oba radi paralelno). Zanimljivo je da Ninth legion neće biti horror već povijesni film, bar ga tako najavljuju.
Nakon toga će izbaciti The outpost, njegovu verziju zombie filma koji je trebao biti spreman ranije ali je namjerno odgođen zbog iznenadnog revivala zombie filmova. Descent 2 je također najavljen ali će Marshall samo nadgledati snimanje pošto je odbio sam režirati (valjda čovjek ne voli sequele).
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 15 Nov 2006, 03:31

ženski film, al jako dobar
[url=http://paranoid.blog.hr/]moj blog[/url]

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 15 Nov 2006, 09:09

Zombiemachine wrote:Descent 2 je također najavljen ali će Marshall samo nadgledati snimanje pošto je odbio sam režirati (valjda čovjek ne voli sequele).
mislim da nije u tome stvar, već u tome što je The Descent zaokružena cjelina i nastavak bi bio čisto radi para, nema nikakve veze s filmom.


E da, molim vas nemojte govoriti Descent, već The Descent, naime, trauma iz prošle godine - umjesto The Descenta sam skinuo neko sranje Descent s Dylanom iz Beverly Hillsa :oops: :cry: :D :D

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 15 Nov 2006, 09:10

Paranoid wrote:ženski film, al jako dobar
de elaboriraj to ako ikako možeš, po čemu je ženski film? po tome što su glavni likoi u filmu žene? puh-lease :roll: :roll: :roll:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 15 Nov 2006, 12:46

pojro wrote:
Paranoid wrote:ženski film, al jako dobar
de elaboriraj to ako ikako možeš, po čemu je ženski film? po tome što su glavni likoi u filmu žene? puh-lease :roll: :roll: :roll:
Pa vjerojatno je na to mislio :D

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 15 Nov 2006, 14:13

dobar film,ali stvarno nikaj posebno...skužih kakav će kraj bit...već da početku filma...nije me uspio ni zajebat sa onim lažnim krajem... :roll: nikakvo remek djelo za mene...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Post by Paranoid » 15 Nov 2006, 14:20

pojro wrote:
Paranoid wrote:ženski film, al jako dobar
de elaboriraj to ako ikako možeš, po čemu je ženski film? po tome što su glavni likoi u filmu žene? puh-lease :roll: :roll: :roll:
rekao bih po tome što uopće nema muškaraca u filmu. U biti ima jedan koji pogine u prve dvije minute. :lol:

meni osobno to ne smeta, al kažem, ženski film
[url=http://paranoid.blog.hr/]moj blog[/url]

Post Reply