The Descent

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Nov 2006, 14:22

Paranoid wrote:
pojro wrote:
Paranoid wrote:ženski film, al jako dobar
de elaboriraj to ako ikako možeš, po čemu je ženski film? po tome što su glavni likoi u filmu žene? puh-lease :roll: :roll: :roll:
rekao bih po tome što uopće nema muškaraca u filmu. U biti ima jedan koji pogine u prve dvije minute. :lol:

meni osobno to ne smeta, al kažem, ženski film
A ljudi krtice nisu bili muškarci? :lol: :lol: vjerojatno su htjeli silovati žene, a ne pojesti ih. :lol: :lol:
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 15 Nov 2006, 14:24

john_constantine wrote:
Paranoid wrote:
pojro wrote: de elaboriraj to ako ikako možeš, po čemu je ženski film? po tome što su glavni likoi u filmu žene? puh-lease :roll: :roll: :roll:
rekao bih po tome što uopće nema muškaraca u filmu. U biti ima jedan koji pogine u prve dvije minute. :lol:

meni osobno to ne smeta, al kažem, ženski film
A ljudi krtice nisu bili muškarci? :lol: :lol: vjerojatno su htjeli silovati žene, a ne pojesti ih. :lol: :lol:
to su neki dvospolci...hmmm sumnjam da je njima do sexa :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Nov 2006, 14:31

A$H wrote:
john_constantine wrote:
Paranoid wrote: rekao bih po tome što uopće nema muškaraca u filmu. U biti ima jedan koji pogine u prve dvije minute. :lol:

meni osobno to ne smeta, al kažem, ženski film
A ljudi krtice nisu bili muškarci? :lol: :lol: vjerojatno su htjeli silovati žene, a ne pojesti ih. :lol: :lol:
to su neki dvospolci...hmmm sumnjam da je njima do sexa :lol:
Kako ne? a što rade cijeli dan u špilji kada nema ljudi? :lol: :lol: Isto pitanje kao što rade Sherlock Holmes i Watson kada nemaju slučajeve (eh, ta tanka plava linija :lol: )
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 15 Nov 2006, 14:33

john_constantine wrote:
A$H wrote:
john_constantine wrote: A ljudi krtice nisu bili muškarci? :lol: :lol: vjerojatno su htjeli silovati žene, a ne pojesti ih. :lol: :lol:
to su neki dvospolci...hmmm sumnjam da je njima do sexa :lol:
Kako ne? a što rade cijeli dan u špilji kada nema ljudi? :lol: :lol: Isto pitanje kao što rade Sherlock Holmes i Watson kada nemaju slučajeve (eh, ta tanka plava linija :lol: )
uvijek ima posla.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Nov 2006, 14:53

A$H wrote:
john_constantine wrote:
A$H wrote: to su neki dvospolci...hmmm sumnjam da je njima do sexa :lol:
Kako ne? a što rade cijeli dan u špilji kada nema ljudi? :lol: :lol: Isto pitanje kao što rade Sherlock Holmes i Watson kada nemaju slučajeve (eh, ta tanka plava linija :lol: )
uvijek ima posla.. :lol:
Pa da, treba održavati onaj bazen napunjen krvlju. :lol: :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 15 Nov 2006, 19:01

Ako i nista, Descent je ANTI-zenski film. Tacno vidis kako se grupa zena urusi kad pocne sranje - svi na svoju stranu, k'o kokos.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 15 Nov 2006, 19:09

Mairosu wrote:Ako i nista, Descent je ANTI-zenski film. Tacno vidis kako se grupa zena urusi kad pocne sranje - svi na svoju stranu, k'o kokos.
Barem filmova sa glupim muškarcima ima napretek :lol:

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 15 Nov 2006, 19:13

Paranoid wrote:
pojro wrote:
Paranoid wrote:ženski film, al jako dobar
de elaboriraj to ako ikako možeš, po čemu je ženski film? po tome što su glavni likoi u filmu žene? puh-lease :roll: :roll: :roll:
rekao bih po tome što uopće nema muškaraca u filmu. U biti ima jedan koji pogine u prve dvije minute. :lol:

meni osobno to ne smeta, al kažem, ženski film
e, al ti onda ne kužiš što je 'ženski film'. ženski film je film u kojem se obilato koriste maramice za brisanje suza, likovi se često grupno grle, čuje se 'aaaaaawww' iz publike i tak. da meni netko za neki film kaže da je ženski, ja bih prvo na to pomislio, štono ameri zovu 'chick flick'.

User avatar
maddjuro
Posts: 8325
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 15 Nov 2006, 21:27

u descentu se vidi zašto žene ne trebaju ić same u nepoznato
I may be an idiot, but i am no fool.

pojro
Posts: 36
Joined: 13 Nov 2006, 12:43

Post by pojro » 15 Nov 2006, 21:43

Djuro19 wrote:u descentu se vidi zašto žene ne trebaju ić same u nepoznato
ImageImageImageImage


care ImageImage strgo sam se na ovo Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8325
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 15 Nov 2006, 22:03

pogledaj moj blog. budeš se još više strgo maddjuro.blog.hr
nemam ja ništa protiv žena, al kad se bahate i zabadaju nos tamo di im nije mjesto, dogodi se upravo ono iz filma.

pišući ovo sjetio sa se baš jedne scene iz simpsona kas homer nabraja marge koje su sve stvari muškarci izumili, jer nema puno ženskih izumitelja. i tako on to nabraja. i u idućoj sceni vidiš njega na kauču i kaže :"Zašto su žene morale izumit spavanje na kauču". nastavak ima na
http://www.lolstation.com/
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6282
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 27 Nov 2006, 18:41

Baš nemam ništa nova reći nego da je već sada legendaran...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 07 Jan 2007, 19:51

KOMENTAR SADRŽI SPOILER

Mene je film poprilicno zbunio, cak se pitam da li sam ga shvatio-pa da pitam vas forumashe ono sto je meni bilo nejasno, mozda je vama jasno:
Ona cudovista u filmu postoje, e ako postoje sta predstavlja ona scena na kraju filma sa njom i sa onim djetetom sto je poginulo na pocetku filma??? Ne mogu da vjerujem da je to onako usput njezin trip? Ili ih je ona ubijala-stvarno nisam nacisto sa filmom.. Pa eto ako neko zna gdje neke scene objasnjavaju pricu neka kaze... da, provalio sam da je ona crna spavala sa njenim pokojnim muzom ali opet mi to ne objasnjava onaj ubod na kraju filma ili mozda objasnjava??? Kazem nisam nacisto sa filmom,
Moje razmisljanje je: da su ona cudovista postojala i da je radnja tekla uz uz tipicnu horor pricu, njih 5,6 ide i cudovista ih ubijaju i da se uz to otkrivaju stvari iz njihovih privatnih zivota...
Last edited by undying on 07 Jan 2007, 20:14, edited 1 time in total.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 07 Jan 2007, 20:11

KOMENTAR SADRŽI SPOILER

hm, pa i ja sam imao isto mišljenje. Čudovišta postoje, cure su krenule u avanturu i sukobile se s njima, a nakon onog događaja, glavna cura se jednostavno osvetila i na kraju poludjela u završnoj sceni...

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 07 Jan 2007, 20:17

KOMENTAR SADRŽI SPOILER

Da, ali zasto film zavrsava sa scenom nje i njezine kcerkice? To se provlaci kroz citav film ali bas kraj, zadnja scena...?

Post Reply