[Rec] (2007)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 16 Apr 2008, 15:10

Knatchbull wrote:
HorrorHR wrote:Btw ako koga zaima, na Horrorflixu u listingu sa ovaj film pod komentarima dole imate link na download cijelog DVDa sa dts 5.1 surroundom i engleskim titlovima - e sada tek mogu pogledati ovaj film :wink:
Nice 8) 8)
stavi skidat :!:
Image

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 30 May 2008, 12:51

upravo pogleda film - dobar, jako dobar. originalan sto je ogroman plus, barem ono sto sam ja pogledao od horora + posebno mi se svidja kraj "pablo snimaj, mater ti jebem" :rock: - ta mi se recenica bash dopala, dokaz da samo jedna recenica film moze uciniti sjajnim kao i totalno ga sjebati.

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 29 Jun 2008, 22:55

http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 30 Jun 2008, 01:19

Već se krenulo sa projektom 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 May 2009, 16:28

The film is finally getting a US DVD debut on July 14th via Sony Pictures Home Entertainment.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
minda
Posts: 56
Joined: 16 Jan 2009, 16:54
Location: Osijek, VDO-Net
Contact:

Post by minda » 06 May 2009, 15:16

Nisam vidio film ali prema traileru vidim da nema ništa novo... Što se originalnosti snimanja tiče, ne vidim ništa novo. Sjećamo se svi '99. vještice iz Blaira.
ALL WORK AND NO PLAY MAKES JACK A DULL BOY.

User avatar
ZeroX
Posts: 176
Joined: 16 Mar 2009, 20:36
Location: Fiddler's Green

Post by ZeroX » 06 May 2009, 17:32

minda wrote:Nisam vidio film ali prema traileru vidim da nema ništa novo... Što se originalnosti snimanja tiče, ne vidim ništa novo. Sjećamo se svi '99. vještice iz Blaira.
Pogledaj film. Nećeš požalit. Meni osobno najstrašniji film koji sam ikada gledao...
"The fear of blood tends to create fear for the flesh."

User avatar
minda
Posts: 56
Joined: 16 Jan 2009, 16:54
Location: Osijek, VDO-Net
Contact:

Post by minda » 06 May 2009, 22:03

Hvala na preporuci vidim da je na imdb-u dobio visoku ocijenu...
ALL WORK AND NO PLAY MAKES JACK A DULL BOY.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 06 May 2009, 22:11

Svakako pogledaj. Film je preuzbudljiv i istovremeno prirodan (ponašanje ljudi i sl.)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
minda
Posts: 56
Joined: 16 Jan 2009, 16:54
Location: Osijek, VDO-Net
Contact:

Post by minda » 08 May 2009, 03:32

Da dobar je, par puta sam se trgo. Zanimljivo je kako su Španjolci snimili vjerojatno najbolji horror o zombijima koje sam gledao. Baš sam jutros gledao Cloverfield, kojeg ovaj nadmašuje u svim pogledima (osim vjerojatno budžetom).
ALL WORK AND NO PLAY MAKES JACK A DULL BOY.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 30 May 2009, 19:56

Image
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 30 May 2009, 20:02

the movie that inspired quarantine :lol: :lol: :lol:

nije da su iskopirali scenu po scenu, al dobro...
This is the Zodiac speaking.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: [Rec] (2007)

Post by remike2 » 18 Jul 2010, 10:41

Ajme koji film, konačno evo i ja ga pogledao i to sinoć, već dugo vremena nisam pogledao neki dobar horror, no ovaj je premašio baš sva moja očekivanja, čak i više od toga. Pridružujem se svima koji su zadovoljni s ovim filmom. Europa stvarno briljira po horror filmovima ovo desetljeće i ovo je jedan maestralan primjer kako se radi pravi horror film, ma prestrašan je film, ludnica od filma, ovo je definitivno jedan od najboljih i najstrašnijih horror filmova svih vremena, nevjerovatnu jezu i strah sam osjetio u filmu i to već od 10. minute + ta cijela klaustrofobija i paranoja koja se isprepliće u zgradi (kad se samo sjetim da mi je frend živio u zgradi dosta sličnoj onoj u filmu - već me jeza hvata), zaraženi kad neočekivano krenu napasti, nevjerovatan balans turobne atmosfere i pravilno raspoređenih krvavih scena uz kameru koja ide samo gore-dolje, cijeli taj dokumentaristički pristup imamo dok je gluma boli glava dobra: realistična i dirljiva, gluma kakvu se samo da poželiti kad je u pitanju horror film jer je ona ko i sam film u konačnici predstavljena u realističnom štihu, kao da se to stvarno dogodilo, te da se čovjek debelo da suosjećati s likovima u filmu, a tek sama završnica (točnije zadnjih 10 minuta) te sam kraj koji je jedan od najstrašnijih krajeva ikad napravljenih. Definitivno ću i drugi dio pogledati, dok za ovaj film imamo samo riječi hvale, remek djelo žanra i uistinu film nudi jedno posebno i nezaboravno filmsko iskustvo, šta drugo reći nego bravo Španjolska na ovakvom posebnom filmu!
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: [Rec] (2007)

Post by DrugsBunny » 18 Jul 2010, 10:43

remike2 wrote:Ajme koji film, konačno evo i ja ga pogledao i to sinoć, već dugo vremena nisam pogledao neki dobar horror, no ovaj je premašio baš sva moja očekivanja, čak i više od toga. Pridružujem se svima koji su zadovoljni s ovim filmom. Europa stvarno briljira po horror filmovima ovo desetljeće i ovo je jedan maestralan primjer kako se radi pravi horror film, ma prestrašan je film, ludnica od filma, ovo je definitivno jedan od najboljih i najstrašnijih horror filmova svih vremena, nevjerovatnu jezu i strah sam osjetio u filmu i to već od 10. minute + ta cijela klaustrofobija i paranoja koja se isprepliće u zgradi (kad se samo sjetim da mi je frend živio u zgradi dosta sličnoj onoj u filmu - već me jeza hvata), zaraženi kad neočekivano krenu napasti, nevjerovatan balans turobne atmosfere i pravilno raspoređenih krvavih scena uz kameru koja ide samo gore-dolje, cijeli taj dokumentaristički pristup imamo dok je gluma boli glava dobra: realistična i dirljiva, gluma kakvu se samo da poželiti kad je u pitanju horror film jer je ona ko i sam film u konačnici predstavljena u realističnom štihu, kao da se to stvarno dogodilo, te da se čovjek debelo da suosjećati s likovima u filmu, a tek sama završnica (točnije zadnjih 10 minuta) te sam kraj koji je jedan od najstrašnijih krajeva ikad napravljenih. Definitivno ću i drugi dio pogledati, dok za ovaj film imamo samo riječi hvale, remek djelo žanra i uistinu film nudi jedno posebno i nezaboravno filmsko iskustvo, šta drugo reći nego bravo Španjolska na ovakvom posebnom filmu!
+1 8)
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: [Rec] (2007)

Post by metallicat » 18 Jul 2010, 11:04

ovo što si spomenuo da te jeza hvatala već nakon 10-te minute, to je super napravljeno jer se od samog početka nešto zanimljivo događa, a ne tek na 30-40 min filma :D btw zaš nije u euro filmovima rec?
Image

Post Reply