[Rec] (2007)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 29 Mar 2008, 14:14

Wendigo wrote:evo našao sam torrent sa eng. titlovima. skida se pa da vidimo.. 8)
daj mi link, meni se neda trazit :D
"Six strings to cover fear..."

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 29 Mar 2008, 16:07

metallicat wrote:
horrorfan wrote:reko sam sam u teoriji kao...
makar ima prijevoda koji su zalosni....al necu se nis zalit jer trea prevest film nije to lako..
aha, ok..al ove koje sam ja imala kad sam gledala su sasvim dobri bili.
ti su bili eng. i sjećam da sam ih čekao 3 tjedna da netko prevede s španjolskog nakon što sam skinuo TS verziju a bili su sasvim ok
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 29 Mar 2008, 16:13

Studeni wrote:
John_Ryder wrote:pogledo ga danas, definitivno najstrašniji horor koji sam ikada gledo, srce mi stalo na nekim scenama, i skoro gaće napunio :lol:
a, ti čekao toliko??? :P :P
čekao sam da izađe dvd rip,jer mi je glupo gledat TS ili CAM-ove, još sam ga gledao na playeru i sa surroundom tako da
je ugođaj bio savršen za ovakav film
Image

Image

dema
Posts: 8
Joined: 15 Nov 2006, 11:35

Post by dema » 31 Mar 2008, 11:31

pogledo ga sinoć u mraku i jako glasno..moram reći da sam se pošteno izasro 8)

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 31 Mar 2008, 11:36

Ja sam ga isto sinoć pogledo, al mi je buraz u par navrata uso u sobu da nes uzme, i to bas u djelovima
cimova,...al priznajem film je stvarno prva liga, sve djeluje tak realno zbog kamere.Pogotovo ona zenska u
mraku pred kraj, al prije bi reko da je to zapustena curica koja je nestala.Moram pogledat jos jednom da
skuzim neke stvari. :roll:
"Six strings to cover fear..."

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 08 Apr 2008, 13:51

a jebote trazim ko idiot kod europskih horror filmova a topic ovdje.. :roll:

[Rec] - 2.5/5 ma tko nahvali ovaj film da ga vidim.. :lol: :lol: Cloverfield i The Bourne Ultimatum su bebe kaj se tice tresnje kamere,a ovaj nemoze pogledat do kraj nitko tko pati od epilepsije dam ruku...a o efektima da ne pricam jer ih i nema..jednu trecinu filma ne vidis radi jebene drhtave kamere, drugu radi jebenog premracnog okolisa i trecu jer je kamera van jebenog fokusa i to skoro stalno i na kraju imas film koji je sniman u mraku dok kamerman kameru izvan fokusa trese ljevo, desno, gore, dole...film ima 2-3 spooky scene..ali to je nista, vise me je stresao Death Tunnel po kojem svi pljuju, nego ovo...jedina svijetla tocka filma je zarulja na sredini hodnika,a i ona klinka kaj se zarazila pri kraju...ostalo katastrofa..likovi za koje me boli ona stavar..blesavi doktor koji ocito zna sa cim ima posla i onda se zajebava..ma kakvo cijepivo..metak u glavu...nekaj sam zaboravio kad se sjetim editirat cu..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 08 Apr 2008, 14:50

cura je pravo lijepa
film nije tako los
ali nije ni tako odličan

dobar film sa dobrom popularnom temom
8) cekamo romera :P
www.lasetta.net :axe:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 08 Apr 2008, 21:23

A$H wrote:a jebote trazim ko idiot kod europskih horror filmova a topic ovdje.. :roll:

[Rec] - 2.5/5 ma tko nahvali ovaj film da ga vidim.. :lol: :lol: Cloverfield i The Bourne Ultimatum su bebe kaj se tice tresnje kamere,a ovaj nemoze pogledat do kraj nitko tko pati od epilepsije dam ruku...a o efektima da ne pricam jer ih i nema..jednu trecinu filma ne vidis radi jebene drhtave kamere, drugu radi jebenog premracnog okolisa i trecu jer je kamera van jebenog fokusa i to skoro stalno i na kraju imas film koji je sniman u mraku dok kamerman kameru izvan fokusa trese ljevo, desno, gore, dole...film ima 2-3 spooky scene..ali to je nista, vise me je stresao Death Tunnel po kojem svi pljuju, nego ovo...jedina svijetla tocka filma je zarulja na sredini hodnika,a i ona klinka kaj se zarazila pri kraju...ostalo katastrofa..likovi za koje me boli ona stavar..blesavi doktor koji ocito zna sa cim ima posla i onda se zajebava..ma kakvo cijepivo..metak u glavu...nekaj sam zaboravio kad se sjetim editirat cu..
slika ti je u topicu ''potpuni offtopic'' 8) :roll: :lol: :lol:
Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 09 Apr 2008, 00:43

A jeben mu kad ću ja više pogledati taj film...kad će izaći na DVD ripu? :cry: :cry:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 09 Apr 2008, 00:45

dr_gonzo wrote:A jeben mu kad ću ja više pogledati taj film...kad će izaći na DVD ripu? :cry: :cry:
ja vec na dvd pogledao :D :lol: :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Bad taste
Posts: 83
Joined: 09 Oct 2006, 23:40
Location: Zagrebue

Post by Bad taste » 09 Apr 2008, 14:46

Prvi dio filma ok, drugi dio sjajan. Imas dvdripove na svim torentima+hrv titlove na divx-titlovi.com

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 09 Apr 2008, 15:20

dr_gonzo wrote:A jeben mu kad ću ja više pogledati taj film...kad će izaći na DVD ripu? :cry: :cry:
imaš ga već neko vrijeme na masi torent sajtova...
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 12 Apr 2008, 05:10

Pogledah ga i eto već sam dva dana pod dojmom.... Inače sve svoje misli sam izrekao u ovom dole postu:


:heart: :prayer: [REC] (2007) :prayer: :heart:


p.s. - jeben mu izgleda da mi je logo "HororFilm Playground predstavlja..." propao....morat ću ga sutra obnoviti... :cry:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 Apr 2008, 13:48

Btw ako koga zaima, na Horrorflixu u listingu sa ovaj film pod komentarima dole imate link na download cijelog DVDa sa dts 5.1 surroundom i engleskim titlovima - e sada tek mogu pogledati ovaj film :wink:

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 16 Apr 2008, 14:50

HorrorHR wrote:Btw ako koga zaima, na Horrorflixu u listingu sa ovaj film pod komentarima dole imate link na download cijelog DVDa sa dts 5.1 surroundom i engleskim titlovima - e sada tek mogu pogledati ovaj film :wink:
Nice 8) 8)
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

Post Reply