The Descent 2 (2009)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: The Descent 2 (2009)

Post by Asfodel » 16 Mar 2010, 16:10

A$H wrote:sad bas moram gledat film..da vidim sto su se ovi tak raspistoljili sa spoilerima.. :mrgreen:
Daaa :lol: izluđuje me što ne znam o čemu pričaju.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Scorpio
Posts: 161
Joined: 13 Apr 2008, 00:24

Re: The Descent 2 (2009)

Post by Scorpio » 16 Mar 2010, 16:30


User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: The Descent 2 (2009)

Post by DrugsBunny » 16 Mar 2010, 17:24

Asfodel wrote:
A$H wrote:sad bas moram gledat film..da vidim sto su se ovi tak raspistoljili sa spoilerima.. :mrgreen:
Daaa :lol: izluđuje me što ne znam o čemu pričaju.
SpoilerShow
To i je cilj
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The Descent 2 (2009)

Post by Scarface » 16 Mar 2010, 18:14

A$H wrote:sad bas moram gledat film..da vidim sto su se ovi tak raspistoljili sa spoilerima.. :mrgreen:
Par zadnjih spoilera je u biti vezano uz prvi dio.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
darian
Posts: 75
Joined: 23 Jun 2008, 20:03

Re: The Descent 2 (2009)

Post by darian » 18 Mar 2010, 22:22

Ja sam jaaaako spustio očekivanja vezana uz nastavke nakon onog groznog Reca2 :D ... Kao što je netko več napisao, ima nekih rupa u prići, ali sve u svemu ok filmić :wink:
SpoilerShow
Crnac je ubojica :P
What is Life?
"It's the shit that happens while you're waiting for moments that never come."

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: The Descent 2 (2009)

Post by metallicat » 20 Mar 2010, 12:19

još se nisam usudila pogledat da mi ne pokvari prvi :lol: budem već.
Image

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: The Descent 2 (2009)

Post by kraykulla » 20 Apr 2010, 13:41

meni je bio okej,možda ispod razine jedinice ali sasvim zabvno i solidno djelce.možda će i trojka biti tko zna? :twisted:

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: The Descent 2 (2009)

Post by jeba » 28 Apr 2010, 18:36

Čisto ok film obzirom na to da nisam očekivao ništa blizu razine kvalitete na kojoj je bila jednica. Definitivno će biti nastavak, zato što radnja ide u tom smjeru, a možda ubace i prequel koji će ponuditi neko objašnjenje. Serijal me počinje podsjećati na Wrong Turn. Bilo je i par čisto dobrih scena koje su za pohvalu.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: The Descent 2 (2009)

Post by Sammy » 06 Jun 2010, 22:56

The Descent: Part 2 (2009) - cak mi je bio i bolji od prvog djela, tj. puno zanimljiviji..ali opet ima isti problem da je sve do pojave beštija dosadnjikav..kad smo vec kod beštija, puno su mi bolje i jezovitije nego u prvom djelu, ali ocjena ce biti ista, znaci - 7/10
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: The Descent 2 (2009)

Post by Asfodel » 11 Jun 2010, 01:09

Meni je ovo baš dobro :D Uistinu dostojan nastavak, gotovo pa u istom rangu. Recimo, da sam ovo gledala prvo, rekla bih: uuu kako dobar film. I meni ni ovdje niti u jedinici nije početak nezanimljiv (dok nema beštija, jel) :arrow: baš suprotno :lol: (vjerojatno sam jedina koja tako misli)

...A sad mi cure sline, jer konačno mogu u topicu sve spoilere pročitaaat :twisted: to to :lol:

Edit, nakon pročitanog svega:
SpoilerShow
Slažem se da je glupav smisao tjeranja bolesne žene u pakao koji je jedva preživjela. Nije mi ni Junino preživljavanje turbo realna ideja, al eto, bilo bi loše da nje nema. Onda, i ja sam imala teoriju oko djeda i generacija izobličenih ljudi dolje, samo što sam ja to zamišljala da im on nije nužno u srodstvu, nego ih hrani potajno kako bi sačuvao mir.. ili tako nešto..erm, dok ovo pišem kužim da je ovo sa srodstvom ipak malo bolja ideja :mrgreen:
Naposljetku, pozdravljam ideju direktnog nastavka na prvi dio. Uz sve te fabularno-tehničke mane, film mi je svejedno dobar i osjećam se hiperaktivno i razbuđeno zahvaljujući njemu, a inače u ovo doba padam s nogu...
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: The Descent 2 (2009)

Post by DrugsBunny » 11 Jun 2010, 02:24

U jedinici je taj početak dok nema beštija presavršen, baš prekrasno podigne atmosferu.
I dalje smatram da je nastavak bezveze :?
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Re: The Descent 2 (2009)

Post by dr mladjo » 11 Jul 2010, 22:34

sa samim postojanjem ovog nastavka prvi dio je postao lošiji..to se ne viđa često...
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

cbv
Posts: 269
Joined: 08 Jun 2010, 09:53

Re: The Descent 2 (2009)

Post by cbv » 12 Jul 2010, 11:32

I prvi i drugi podjednako dobri,cak mi je drugi deo bolje legao.

vallay
Posts: 186
Joined: 15 Dec 2008, 15:36

Re: The Descent 2 (2009)

Post by vallay » 17 Jul 2010, 19:19

Asfodel wrote:Meni je ovo baš dobro :D Uistinu dostojan nastavak, gotovo pa u istom rangu. Recimo, da sam ovo gledala prvo, rekla bih: uuu kako dobar film. I meni ni ovdje niti u jedinici nije početak nezanimljiv (dok nema beštija, jel) :arrow: baš suprotno :lol: (vjerojatno sam jedina koja tako misli)

...A sad mi cure sline, jer konačno mogu u topicu sve spoilere pročitaaat :twisted: to to :lol:

Edit, nakon pročitanog svega:
SpoilerShow
Slažem se da je glupav smisao tjeranja bolesne žene u pakao koji je jedva preživjela. Nije mi ni Junino preživljavanje turbo realna ideja, al eto, bilo bi loše da nje nema. Onda, i ja sam imala teoriju oko djeda i generacija izobličenih ljudi dolje, samo što sam ja to zamišljala da im on nije nužno u srodstvu, nego ih hrani potajno kako bi sačuvao mir.. ili tako nešto..erm, dok ovo pišem kužim da je ovo sa srodstvom ipak malo bolja ideja :mrgreen:
Naposljetku, pozdravljam ideju direktnog nastavka na prvi dio. Uz sve te fabularno-tehničke mane, film mi je svejedno dobar i osjećam se hiperaktivno i razbuđeno zahvaljujući njemu, a inače u ovo doba padam s nogu...
SpoilerShow
slazem se s vecinom tvog spoilera :) to kak su isli maltretirat saru, al i to da bez juno bilo lose. rednecka sam shvatila kao lika koji je u strahu da budu njega napali pa ih zato hrani i odrzava mir..
meni je nastavak sjeo dobro; kao sto su mnogi vec spomenuli da su smanjili ocekivanja (tak sam i ja) i valjda je zato ispao dobro. ona scena kad zenski iz usta izade stakor je predobra :)
he's the one

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: The Descent 2 (2009)

Post by Andrej » 18 Jul 2010, 14:08

Definitivno fali malo atmosfere straha i paranoje iz prvog dela, ali s obzirom da u horror žanru retko kad nastavak bude dostojan predhodnika - film uopšte nije loš. Znam, priča u momentima poprima malo budalast ton, ali očigledno su se skoncentrisali na stvorenja kao primarni cilj.
We're all mad here...

Post Reply