The Descent

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 18 Aug 2007, 14:20

meni je film odličan , ašto se tiče početka ciljano je rađen u malom sporijem ritmu radi karakterizacije likova što je u današnje moderno vrijeme filma rijetkost (pogotovo u horror žanru). Definitivno dobro osvježenje u horroru, a i prvi film o vukodlacima mi je bio odličan.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 18 Aug 2007, 21:20

sikeone wrote:meni je film odličan , ašto se tiče početka ciljano je rađen u malom sporijem ritmu radi karakterizacije likova što je u današnje moderno vrijeme filma rijetkost (pogotovo u horror žanru). Definitivno dobro osvježenje u horroru, a i prvi film o vukodlacima mi je bio odličan.
Potpisujem, nisi mogao bolje ovo napisati!

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 18 Aug 2007, 22:16

FilmTV wrote:
sikeone wrote:meni je film odličan , ašto se tiče početka ciljano je rađen u malom sporijem ritmu radi karakterizacije likova što je u današnje moderno vrijeme filma rijetkost (pogotovo u horror žanru). Definitivno dobro osvježenje u horroru, a i prvi film o vukodlacima mi je bio odličan.
misliš na dog soldiers, da odličan film!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 19 Aug 2007, 01:47

Jebiga, izgleda da san ja onda crna ovca šta se tiče ovog filma :D . Al eto, rewcimo da san iznimka koja potvrđuje pravilo. :wink: Ma ono, sad kad su mi malo slegli dojmovi, film nije toliko loš, puno je utjecalo to šta san toliko dobroga čuja o njemu, evo recimo ta karakterizacija koju spominjete je skroz ok, malo traume, prijateljice kučkice i tipičnih girls talk, pa zajebi u spilji, gola borba za opstanak i mračan kraj. Neloše, ali fali mi ono nešto, nisan osjetija kemiju da bi se uživija u film, i to je to. Iman i Dog soldiers doma pa ću ga uskoro pogledat.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 19 Aug 2007, 02:04

Ghostface wrote:Jebiga, izgleda da san ja onda crna ovca šta se tiče ovog filma :D . Al eto, rewcimo da san iznimka koja potvrđuje pravilo. :wink: Ma ono, sad kad su mi malo slegli dojmovi, film nije toliko loš, puno je utjecalo to šta san toliko dobroga čuja o njemu, evo recimo ta karakterizacija koju spominjete je skroz ok, malo traume, prijateljice kučkice i tipičnih girls talk, pa zajebi u spilji, gola borba za opstanak i mračan kraj. Neloše, ali fali mi ono nešto, nisan osjetija kemiju da bi se uživija u film, i to je to. Iman i Dog soldiers doma pa ću ga uskoro pogledat.
ne brini da si pročitao sve postove u topicu vidio bi da nisi jedini kojima film nije nikaj posebno..ima nas još...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 19 Aug 2007, 03:38

Meni je ovo najbolji zapadnjacki horor uz "Session 9" naravno u 21. veku :wink:
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 04 Sep 2007, 20:11

evo pogledala i ja i mogu reć da je odličan :D oduševljena sam. sve je super, od početka do kraja. najbolje mi je općenito u filmu kad se odmah dogodi, bez nekog upozoravanja, ko tu ona scena na početku sa šipkama :D
Image

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 05 Sep 2007, 17:49

sve najbolje o filmu..

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 14 Nov 2007, 19:22

Charlie surfs again wrote:Meni je ovo najbolji zapadnjacki horor uz "Session 9" naravno u 21. veku :wink:
khm a others?..pogledajte i the cave da bio ste još više cijenili descent.kako ista ideja može ispast poptuno drugčije..naravno u negativnom smislu..
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 14 Nov 2007, 19:34

Mislim ok je za pogledati ,ali baš mi nije nešto spektakularan. Hmmm znam da ćete se ljutit na mene ,ali film je dosadan . :?

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 14 Nov 2007, 19:40

Unreal wrote:Mislim ok je za pogledati ,ali baš mi nije nešto spektakularan. Hmmm znam da ćete se ljutit na mene ,ali film je dosadan . :?
hm..ajd ovaj put te nečemo linčevat ..ovaj put :twisted:
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 14 Nov 2007, 19:44

dr mladjo wrote:
Unreal wrote:Mislim ok je za pogledati ,ali baš mi nije nešto spektakularan. Hmmm znam da ćete se ljutit na mene ,ali film je dosadan . :?
hm..ajd ovaj put te nečemo linčevat ..ovaj put :twisted:
Ma pogledat ću opet da donesem bolju odluku o filmu,jer mislim da sam prvi put pogledao film sa možda malo prevelikim očekivanjem i očekivao drukčiji tip horrora. :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 14 Nov 2007, 19:56

dr mladjo wrote:
Charlie surfs again wrote:Meni je ovo najbolji zapadnjacki horor uz "Session 9" naravno u 21. veku :wink:
khm a others?..pogledajte i the cave da bio ste još više cijenili descent.kako ista ideja može ispast poptuno drugčije..naravno u negativnom smislu..
Meni The Cave i nije tak loš film, jedino im onakav kraj nije trebao tipa bit-će-još-jedna-nastavak...ali opet, ja još nisam gledao Descent :oops:

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 14 Nov 2007, 20:04

Odličan film. Atmosferičan, creepy, dinamičan, nasilan, klaustrofobičan....stvarno super. Jedino kraj možda šteka malo ali meni je OK.

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 14 Nov 2007, 20:07

Vorador wrote: Jedino kraj možda šteka malo ali meni je OK.
:shock: pa zbog kraja se toliko i ističe.. SPOLIER(nema happy end)END
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

Post Reply