Art Of The Devil 2

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
Post Reply
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Art Of The Devil 2

Post by Aryx » 12 Mar 2007, 02:47

Upravo sam zavrsio s gledanjem navedenog filma pa da bacim koju recenziju :roll: :lol:

Radnja filma nema nikakve veze sa jedinicom koja je kolko cujem puno puno losija od drugog nastavka tako da mozete odmah dvojku pogledati. :D
Radnja ovog tajlandskog filma se bavi o grupici ucenika koji odlaze u mjesto di su skupa isli u skolu i odrasli, no neznaju da ih tamo ceka osveta njihove uciteljice koju su bili ponizili u proslosti... recimo da je to najvaznije od plota :) ostalo je spoiler

Prvo sto moram reci je da su ubojstva prejebeno napravljena, sva su povezana crnom magijom i vudu ritualima. Mozete ocekivati udice koje izlaze iz svih najneugodnijh mjesta na tijelu, kanibalizma, kopanja vlastitih ociju, kurenja zivog mesa , igre zubara :lol: ... uglavnom sve vrlo slikovite i socne scene :twisted: :twisted:

Jedino sto mi se nije svidjelo u filmu je sto ufuravanje u pricu traje malcice preeeedugo... mogli su prije poceti s mesarenjem ali sta ces :) , nekima se twist u filmu mozda nece svidjeti jer logicki to ne bi bilo moguce ali who cares , enjoy the ride :)

Inace ovaj film su napravila petorica redatelja koji se nazivaju 5 ronins 8) ali neda mi se o tome sada jer je kasno zzz zzz

7/10

trailer ---> http://www.youtube.com/watch?v=L5MHcvoK-38
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Fräulein Unbekann
Posts: 484
Joined: 31 Aug 2011, 13:24
Location: Oblivion
Contact:

Re: Art Of The Devil 2

Post by Fräulein Unbekann » 02 Apr 2012, 12:19

Ubojstva su vrhunska :twisted:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Art Of The Devil 2

Post by Decadentor » 02 Apr 2012, 21:19

Meni su sva 3 promjesana u glavi, nezz u kojem je kakva tema ali crna magija je u svim djelovima :rolleyes: :rolleyes:
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Art Of The Devil 2

Post by john_constantine » 02 Apr 2012, 21:32

imam sva tri nastavka već godinama, ali nikako da ih pogledam... a privlači me ta ideja o crnoj magiji i killovima, ali stalno si mislim da će to biti neki boooring movies..
Michel puši karu.

User avatar
xEdgex
Posts: 279
Joined: 28 Nov 2011, 16:09

Re: Art Of The Devil 2

Post by xEdgex » 02 Apr 2012, 21:49

Ima dobrih dijelova (ubistva i solidna zavrsnica sa (vec vidjenim) twistom) , ali me je opcenito smorio :|
SpoilerShow
Ako su oni tripovali i njega i babu, to znaci da je macka ziva, to me je obradovalo ! :zubifale:
" All the animals come out at night - whores, skunk pussies, buggers, queens, fairies, dopers, junkies, sick, venal. Someday a real rain will come and wash all this scum off the streets. "

Post Reply