One Missed Call

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: One Missed Call

Post by metallicat » 07 Jan 2008, 18:54

HorrorHR wrote:One Missed Call (http://www.horrorhr.com/one-missed-call-2003/) mi je jedan od boljih azijskih horrora što sam gledao u zadnje vrijeme (zanemarivši telefon kao "sredstvo"). Na dosta horror stranica i foruma koje pratim (i cijenim) sam naletio na ne baš previše kritike ovoga filma. Stvarno neznam zašto, napeta priča, odskakanje od nekih cementiranih okova sličnih filmova, super gluma one mulice, zanimljiva priča, dobar kraj... Što vi mislite?
zab sam ga malo iskomentirat :lol: uglavnom, super je, priča mi je skroz zanimljiva ali previše podsjeća na krug, samo što je tel tu :D nekad mi bude problem pratit kod azijskih kome se što desi jer su mi sve iste :lol:
Image

User avatar
Bella
Posts: 13
Joined: 16 May 2008, 12:40
Location: far away

Post by Bella » 16 May 2008, 13:15

Jedan od najdosadnijih azijskih horora koje sam gledala.Par puta sam zaćorila za vrijeme filma. :roll:

User avatar
dalibor
Posts: 95
Joined: 30 May 2008, 03:14

Post by dalibor » 31 May 2008, 17:49

film je strašno dobar
gledao sam ga kad je bila noć azijskih horrora na tvu
nažalost, nisam mogao izdržati do kraja, zaspao sam :D
ali skinuo sam ga s torrenta, pa ću pogledati što prije

film je originalan i napet, preporuka

User avatar
lord
Posts: 161
Joined: 15 Aug 2008, 02:25
Location: Zabok Town
Contact:

Post by lord » 15 Aug 2008, 02:49

Nije loš, ima super scena, ali ipak mi ne prelazi 6.5/10
"I'LL DIG YOU UP, JUST TO KILL YOU AGAIN"

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Re: One Missed Call

Post by negativni » 17 Aug 2008, 17:54

HorrorHR wrote:One Missed Call (http://www.horrorhr.com/one-missed-call-2003/) mi je jedan od boljih azijskih horrora što sam gledao u zadnje vrijeme (zanemarivši telefon kao "sredstvo"). Na dosta horror stranica i foruma koje pratim (i cijenim) sam naletio na ne baš previše kritike ovoga filma. Stvarno neznam zašto, napeta priča, odskakanje od nekih cementiranih okova sličnih filmova, super gluma one mulice, zanimljiva priča, dobar kraj... Što vi mislite?
kod mene je prije svega zato što sam od Miikea očekivao nešto potpuno ludo.
nažalost on ni sam nije znao želi li napraviti "ozbiljan" j-horror ili parodiju na isti žanr tako da je ispalo nešto između, osim toga u to vrijeme mi je već bilo zlo od mora tih azijskih horrora sve na istu šemu.
Koliko se sjećam Phone mi je bio puno bolji - slična tema a gledao ga prije.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 17 Aug 2008, 19:45

Kod mene upada među 5 najboljih... 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 17 Aug 2008, 19:55

ak je to onaj sa crvenim bombonima..kaj oni predstavljaju?? ne sjecam se vise tocno filma..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 17 Aug 2008, 20:00

A$H wrote:ak je to onaj sa crvenim bombonima..kaj oni predstavljaju?? ne sjecam se vise tocno filma..
Zar to nije Matrix :lol: (bonboni ...tableste ista stvar)

Sad ozbiljno....ja mislim da u jednom filmu imaju bonboni, a da me jebeš ne mogu se sjetiti jel baš ovaj.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 17 Aug 2008, 20:15

to je taj evo ovaj je cover bio u videoteci na DVDu..okrugli crveni bombon..nikada shvatio kaj predstavlja a svuda je u filmu..pa eto i na DVD coveru..

Image
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 17 Aug 2008, 20:19

Vjeruj mi da ima on svrhu, ali da sada otkrivam ne bi bilo fer prema onima koji nisu gledali film...
Uglavnom evo hinta kid+kandy :lol:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 17 Aug 2008, 20:22

dr_gonzo wrote:Vjeruj mi da ima on svrhu, ali da sada otkrivam ne bi bilo fer prema onima koji nisu gledali film...
Uglavnom evo hinta kid+kandy :lol:
mozes ti meni sve ljepo preko PM objasnit kakvi hintovi.. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

po hintu izgleda kao da je neki pedofil u filmu.. :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
marebito
Posts: 495
Joined: 17 Jul 2007, 20:14

Post by marebito » 17 Aug 2008, 20:52

Film je samo mali Miikeov izlet, a na izletima je ostao s novim filmovima, koji vise nemaju ni truncice njegovog prepoznatljivog stila.
Plus, slazem se s 'Negativnim', a to je da je film definitivno neodlucan u tome sto zeli biti, te samim time ispada nejasan, besmislen,
jer ako gledamo na vedriju stranu ( parodiranje ), nije nimalo smijesan ni zabavan.

Zadnji Miikeov film je "Izo".
Amen.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 17 Aug 2008, 20:54

ove njegove stare sam vecinu pogledao..ali i u novima sam uzivao kao npr. Kurôzu zero te Sukiyaki Western Django...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 17 Aug 2008, 22:59

i meni je malo dosadan bio, al dobar film sve u svemu..

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 18 Aug 2008, 01:19

marebito wrote:Film je samo mali Miikeov izlet, a na izletima je ostao s novim filmovima, koji vise nemaju ni truncice njegovog prepoznatljivog stila.
Plus, slazem se s 'Negativnim', a to je da je film definitivno neodlucan u tome sto zeli biti, te samim time ispada nejasan, besmislen,
jer ako gledamo na vedriju stranu ( parodiranje ), nije nimalo smijesan ni zabavan.

Zadnji Miikeov film je "Izo".
Amen.
ma nije snimio je poslije još 20tak filmova!:-)
meni je isto crows zero dobar, kao i Like a Dragon, ali da, fali mi "stari" miike, ovo novo je čisti pop, al jebiga, opet, bolje je od većine novijih filmova.

inače, zar nije "Big Bang Love, Juvenile A" dobar? to nikako da pogledam, a mnogima je remek djelo.
Waru mi isto stoji...

Post Reply