One Missed Call

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 18 Aug 2008, 01:28

negativni wrote:
marebito wrote:Film je samo mali Miikeov izlet, a na izletima je ostao s novim filmovima, koji vise nemaju ni truncice njegovog prepoznatljivog stila.
Plus, slazem se s 'Negativnim', a to je da je film definitivno neodlucan u tome sto zeli biti, te samim time ispada nejasan, besmislen,
jer ako gledamo na vedriju stranu ( parodiranje ), nije nimalo smijesan ni zabavan.

Zadnji Miikeov film je "Izo".
Amen.
ma nije snimio je poslije još 20tak filmova!:-)
meni je isto crows zero dobar, kao i Like a Dragon, ali da, fali mi "stari" miike, ovo novo je čisti pop, al jebiga, opet, bolje je od većine novijih filmova.

inače, zar nije "Big Bang Love, Juvenile A" dobar? to nikako da pogledam, a mnogima je remek djelo.
Waru mi isto stoji...
od novijih miikeovih filmova bi jedino izdvojio big bang juvenila i like a dragon ( koji se vraca vise totalnim korjenima miikea . yakuze ). da, nije miike vise ono sto je prije bio , ali mislim ovo samo privremena faza :)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
marebito
Posts: 495
Joined: 17 Jul 2007, 20:14

Post by marebito » 18 Aug 2008, 21:23

negativni wrote:
marebito wrote:Film je samo mali Miikeov izlet, a na izletima je ostao s novim filmovima, koji vise nemaju ni truncice njegovog prepoznatljivog stila.
Plus, slazem se s 'Negativnim', a to je da je film definitivno neodlucan u tome sto zeli biti, te samim time ispada nejasan, besmislen,
jer ako gledamo na vedriju stranu ( parodiranje ), nije nimalo smijesan ni zabavan.

Zadnji Miikeov film je "Izo".
Amen.
ma nije snimio je poslije još 20tak filmova!:-)
meni je isto crows zero dobar, kao i Like a Dragon, ali da, fali mi "stari" miike, ovo novo je čisti pop, al jebiga, opet, bolje je od većine novijih filmova.

inače, zar nije "Big Bang Love, Juvenile A" dobar? to nikako da pogledam, a mnogima je remek djelo.
Waru mi isto stoji...
Kazem za mene zadnji njegov film. :wink:

User avatar
Dead_Child
Posts: 61
Joined: 05 Aug 2010, 23:21

Re: One Missed Call

Post by Dead_Child » 06 Aug 2010, 00:02

Film mi je baš zakon. :)

zagors
Posts: 82
Joined: 16 Jun 2013, 21:29

Re: One Missed Call

Post by zagors » 10 May 2014, 14:52

Jel tu ženski glas na telefon kaže sajonara ?

zagors
Posts: 82
Joined: 16 Jun 2013, 21:29

Re: One Missed Call

Post by zagors » 10 May 2014, 23:31

Evo odgledao sam One Missed Call 2003. Film je dobar ima dobru radnju, napetost, muziku. Ima dosta ne predvidljivih scena. Malo me podsjeća na Ringu 1998 prema radnji. Kraj mi nije baš sasvim jasan. Kada mu ona gurne crveni bombon u usta, a iza u rukama ima nož. Prema tome logično bi bilo da slijedi njegovo ubistvo, jer su sve žrtve u usima imale crveni bombon. Nije mi jasno zašto ga je uopće ubola nožem u stomak. Ni uloga crvenog bombona mi nije baš jasna, ali valjda je to i cilj filma da je uvrnut i da te ostavi zbunjenog. Najluđe mi je kada onaj lik objašnjava inspektoru da su sve žrtve imale bombon u ustima i da poduzme sve kako bi rješio misteriju, a ovaj hladno stavi bombone ispred one žene i kaže " Jeste li za bombon ? " :D

Post Reply