A Lonely Place to Die (2011)

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

A Lonely Place to Die (2011)

Post by Dragonrage » 02 Nov 2010, 10:19

Britanski horror triler redatelja i ko-scenarista Juliana Gilbeya, inače redatelja gangsterskog filma "Rise of the Footsoldier". Prethodno se film zvao "The Long Weekend", ali je iz nekog nepoznatog razloga izmjenjen. Film je snimljen na lokacijama u Škotskoj, a glavnu ulogu igra poznata Australska glumica Melissa George koju ste imali prilike gledati u filmovima kao što su "30 Days of Night" i "The Amityville Horror". Britanska premijera filma će se održati 7. sječnja 2011.

Image Image

IMDB

Behind The Scenes PROMO

RADNJA
A group of five mountaineers are hiking and climbing in the Scottish Highlands, practicing for a more dangerous ascent of the Eiger later in the year. On the second day of their trek one of the party hears a noise. They follow the sound and chance upon an air-pipe that is sticking out of the ground. They can hear the cries of a person from beneath the earth. They start digging and soon discover an eight year old Russian girl buried in a small chamber. She is terrified, dehydrated, half-starved and can't speak a word of English.
SLIKE
Image Image Image Image

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: A Lonely Place to Die (2011)

Post by Dragonrage » 02 Nov 2010, 11:02

Ups...u krivi podforum sam ubacio ovaj topci...htio sam ga staviti u euro horrore...pa ako nije poroblem, nek administrator to učini...

User avatar
Great white shark
Posts: 5
Joined: 27 Oct 2010, 14:55
Location: Mjesto s kojeg puca divan pogled unatrag

Re: A Lonely Place to Die (2011)

Post by Great white shark » 02 Nov 2010, 14:14

Very interesting. Škotske planine, zgodna penjačica i misterij sa zakopanom ruskinjom. Meni za početak i više nego dovoljno. :D
Samo se nadam da neće baš previše ličiti na Vertige.
Bolje vrabac u ruci nego iznad glave.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: A Lonely Place to Die (2011)

Post by remike2 » 02 Nov 2010, 14:33

Zvuči dobro i zanimljivo, svakako će se gledati. :kokicarenje:
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: A Lonely Place to Die (2011)

Post by Dragonrage » 07 Jan 2012, 20:05

A Lonely Place to Die (2011) 3,5/5 - TRAILER
Poprilično napet Britanski akcijski triler koji djelomično djeluje kao ženska inačica Cliffhangera u kombinaciji sa Shoot to Kill. Priča je poprilično jednostavna i govori o skupini planinara koji pronađu djevojčicu koja je živa zakopana u malom sanduku.Nakon što ju odluče povesti sa sobom, stvari krenu po zlu. Ništa novo, ali tu su izvrsna kamera, posebice kadrovi krajobraza - šume i planine Škotske koje same po sebi djeluju spooky. Brz ritam, dosta dobra režija, sve u svemu, dovoljno dobrih elemenata da 100 minut proleti u neizvjesnosti. Doduše, prema kraju jer cjelokupna kvaliteta malo opala, ali ne previše. Inače, na Toronto After Dark Film Festivalu film je osvojio nagradu za najbolji akcijski film.
E da, djevojčica koju pronađu kak ti govori Hrvatski (ili Srpski), ali ja iskreno kurca nisam razumio.

Post Reply