Lily C.A.T. (1987)

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
Post Reply
User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Lily C.A.T. (1987)

Post by Jane Doe » 09 Oct 2010, 17:27

Lily C.A.T. (1987)

Image
Image

Genres: adventure, drama, horror, science fiction

Lily C.A.T. is a science fiction anime film released in 1987. Carl Macek, best known for producing and story editing Robotech, produced the English version of the film. Famous Japanese artists and illustrator Yoshitaka Amano is co-credited for character design, and monster design as he created the gruesome forms of the alien.

Visually and thematically, the film has many aspects in common with the American science-fiction/horror film Alien.

PLOT
A captain and his crew travel across the universe in a ship that can travel for 20 years while the crew will age only 1 year. Soon the crew realizes that a criminal is onboard who is hoping to escape civilization. The crew must find who the criminal is, and find the source of a deadly virus that is destroying them one by one. With no help from the outside world can the crew survive this viral attack for a year.

Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by Jane Doe » 09 Oct 2010, 18:17

to smo brat i ja gledali ko klinci i sjećam se da nam se jako svidio. nema dugo da smo se sjetili na njega i već neko vrijeme bezuspješno pokušavam ovo pronać i skinut, danas mi se posrećilo, pa ću i pogledat, ponovno nakon dugo dugo vremena.
Image

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by dragonheart » 11 Oct 2010, 13:23

Kake sam ja traume imao od tog bolesnog crtanog. LOL. Imam vlastiti VHS kod kuće,a prebacio sam ga i na dvd,sam nekak mi se ne da ponovno ga gledat,doima mi se dosadno kad ga ubrzavam...Javi dojmove kakav je nakon dugo vremena što je prošlo kak si gledala.
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by Jane Doe » 13 Oct 2010, 17:13

počela sam tražit te stare anime koji su mi ostali u sjećanu kao dobri. sve nekako, ali Crystal Triangle (1987) nemogu nikako nać za skinut preko rapidshare-a. nadam se da će osvanut i on jednog dana.
ovo nikako uzet vremena za pogledat, uvijek se nešto drugo gleda....
čim odgledam, naravno da napišem dojmove :partyman:
Image

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by dragonheart » 13 Oct 2010, 17:22

Jane Doe wrote:počela sam tražit te stare anime koji su mi ostali u sjećanu kao dobri. sve nekako, ali Crystal Triangle (1987) nemogu nikako nać za skinut preko rapidshare-a. nadam se da će osvanut i on jednog dana.
ovo nikako uzet vremena za pogledat, uvijek se nešto drugo gleda....
čim odgledam, naravno da napišem dojmove :partyman:

Crystal triangle i ja tražim godinama.ko klinac sam ga volio gledat,al ga nisam niš kontao.
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by maddjuro » 14 Oct 2010, 01:55

dragonheart wrote:
Jane Doe wrote:počela sam tražit te stare anime koji su mi ostali u sjećanu kao dobri. sve nekako, ali Crystal Triangle (1987) nemogu nikako nać za skinut preko rapidshare-a. nadam se da će osvanut i on jednog dana.
ovo nikako uzet vremena za pogledat, uvijek se nešto drugo gleda....
čim odgledam, naravno da napišem dojmove :partyman:

Crystal triangle i ja tražim godinama.ko klinac sam ga volio gledat,al ga nisam niš kontao.
evo, nađoh ovo za 3 min

http://www.megaupload.com/?d=7YUCAFUW
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by Wendigo » 14 Oct 2010, 12:14

aaaaa... to je taj crtić o kojem mi je frend pričao. anime u svemiru i vuče na alien.
mislim da su to kod nas preveli maca lily u svemiru. :lol:

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by dragonheart » 14 Oct 2010, 13:44

maddjuro wrote:
dragonheart wrote:
Jane Doe wrote:počela sam tražit te stare anime koji su mi ostali u sjećanu kao dobri. sve nekako, ali Crystal Triangle (1987) nemogu nikako nać za skinut preko rapidshare-a. nadam se da će osvanut i on jednog dana.
ovo nikako uzet vremena za pogledat, uvijek se nešto drugo gleda....
čim odgledam, naravno da napišem dojmove :partyman:

Crystal triangle i ja tražim godinama.ko klinac sam ga volio gledat,al ga nisam niš kontao.
evo, nađoh ovo za 3 min

http://www.megaupload.com/?d=7YUCAFUW

Svaka ti dala :)
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by Jane Doe » 14 Oct 2010, 13:55

fala za link :partyman: , sad samo da šljaka, budući da imam rapidshare, nadam se da hoće, probam čim dođem doma
Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by maddjuro » 14 Oct 2010, 14:51

Jane Doe wrote:fala za link :partyman: , sad samo da šljaka, budući da imam rapidshare, nadam se da hoće, probam čim dođem doma
link šljak. Ja osobno preferiram megaupload. Kao free user skinem i po 4 gb u komadu bez problema brzinom od 500kb/s
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by Jane Doe » 27 Apr 2011, 18:01

malo vuće na alien, malo na thing, ali sve u svemu dobro i zanimljivo. crtić od kojeg smo se pokrivali po glavi ko klinci :mrgreen: nostalgija......
ne traje predugo, ne manjka akcije i nije razvučena radnja s previše govorancije, bilo se je lijepo prisjetiti.... :)
Image

User avatar
RocknRolla81
Posts: 182
Joined: 09 Aug 2017, 20:02

Re: Lily C.A.T. (1987)

Post by RocknRolla81 » 17 Aug 2017, 14:27

Kakav je ovo crtić bio .... i još uvijek je! Majko mila! :D

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 30 Nov 2017, 11:36

Prvi anime koji sam gledao i za sada uz Vampire Hunter D najbolji
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply