Shigurui

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
Post Reply
User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Shigurui

Post by maddjuro » 23 Aug 2010, 16:33

Shigurui

Image



anime od 12 nastavaka
Žanr: nešto tipa rani samurajski filmovi s puno nasilja, krvi i ponešto golotinje

Sadržaj :
Nastavak počne na jednome turniru izmđu jednorukoga samuraja i jednoga drugoga sljepoga samuraja. Prije početka same bitke vraćamo se u prošlost da vidio podrjetlo te dvojce, kako su postali to što su sada itd. Anime pokriva oko pola mange, čini mi se da nisu ništa cezurirali mangu te smanjivali količinu nasilja u samome animeu. Anime je dobar jer su tenike koje koriste ti borci realne, nema ništa nadnaravnoga, a i animacija je super.
Minus je što je anime nedovršen, nisu pokrili radnjom ostatak mange, tako da koga zanima što se dalje dešavalo ce trebati čitati mangu, što i namjeravam.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Shigurui

Post by Scarface » 24 Aug 2010, 00:13

Odgledano sve i pročitano 11 volumea mange. Brutalno, krvavo i totalno moj đir.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Shigurui

Post by maddjuro » 24 Aug 2010, 03:25

Ghostface wrote:Odgledano sve i pročitano 11 volumea mange. Brutalno, krvavo i totalno moj đir.
znas li možda do kojega je chaptera anime, da ne trazim nasumično
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Shigurui

Post by Andrej » 24 Aug 2010, 17:37

maddjuro wrote:Shigurui
Image
Ovaj poster je toliko lep da nemam reči. Umetničko delo.
We're all mad here...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Shigurui

Post by Scarface » 24 Aug 2010, 23:32

maddjuro wrote:
Ghostface wrote:Odgledano sve i pročitano 11 volumea mange. Brutalno, krvavo i totalno moj đir.
znas li možda do kojega je chaptera anime, da ne trazim nasumično
Ja znan za tih 11 volumea, odnosno 59 chaptera.

EDIT: evo upravo sinjan na demonoidu svih 14 volumea odnosno 77 chaptera, to bi tribalo bit sve zasad.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Post Reply