Hellsing Ultimate OVA

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
Post Reply
User avatar
innuit
Posts: 14
Joined: 12 Mar 2009, 08:14

Post by innuit » 12 Mar 2009, 23:45

ne'am pojma što ste do sad pisali, al' moram da kažem :P
dobra je ova, krvavija od serije, ali i mnogo besmislenija. original mi je i dalje br. 1 krvavih animea - iako se garden of sinners sve više približava tome da ga svrgne.

MADMalice
Posts: 15
Joined: 21 Oct 2009, 16:01

Post by MADMalice » 21 Oct 2009, 17:22

odgledala svih 5 dijelova i onu seriju d 13 epizoda i mangu dosla do Volume 7.

Interesira me da li ovdje netko za koliko josh vluome-a mange ima?
Nasla sam neki zavrsetak u smislu Volume 10 ali nisam sigurna je li to to i sve.


Uglavnom odlican anime.Svakome bih preporucila.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by john_constantine » 04 Jan 2010, 18:06

izašla 7 epizoda :D
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by HorrorHR » 04 Jan 2010, 18:37

john_constantine wrote:izašla 7 epizoda :D

Mislim da sam zapeo na trojci ;)

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by Aryx » 06 Jan 2010, 15:23

john_constantine wrote:izašla 7 epizoda :D
skida se :D . nekak brzo izasla ova 7 ep : P
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by john_constantine » 11 Apr 2010, 17:17

Michel puši karu.

User avatar
one and only
Posts: 166
Joined: 26 Feb 2010, 19:07

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by one and only » 15 Apr 2010, 18:09

Izvinjavam se ako krsim neko pravilo ali ako moze samo neko da mi kaze kako ide raspored te serije odnosno kako su izlazile epizode posto mi dosta ljudi prica razlicite price a zainteresovan sam za gledanje serije...Hvala unapred

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by john_constantine » 15 Apr 2010, 18:14

one and only wrote:Izvinjavam se ako krsim neko pravilo ali ako moze samo neko da mi kaze kako ide raspored te serije odnosno kako su izlazile epizode posto mi dosta ljudi prica razlicite price a zainteresovan sam za gledanje serije...Hvala unapred
Ne kužim? Pa po redoslijedu, koje su ti označene po brojevima. Izašlo je 7 epizoda u trajanju od sat vremena. Ali ima i prva verzija hellsing anime od 13 epizoda čija je radnja poslije par epizoda krenula u nebulozu, i naglo prekinuta na kraju.
Michel puši karu.

User avatar
one and only
Posts: 166
Joined: 26 Feb 2010, 19:07

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by one and only » 15 Apr 2010, 18:18

E pa to me interesuje ta prva verzija od 13 ili koliko vec epizoda koja je naglo prekinuta,mislim da li je bitna ona za pricu i da li se nadovezuje na ove epizode sto sad izlaze???

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by john_constantine » 15 Apr 2010, 18:29

one and only wrote:E pa to me interesuje ta prva verzija od 13 ili koliko vec epizoda koja je naglo prekinuta,mislim da li je bitna ona za pricu i da li se nadovezuje na ove epizode sto sad izlaze???
Aha. Ne, nemaju nikakve veze ili poveznice. Prvo je izašla ta verzija i na kraju su je prekinuli jer poslije više nije imala smisla. A Hellsing OVA (OVA je inače izraz za anime koji vjerno slijede mangu) je nešto drugo, puno bolje slijedi radnju i prepuna je nasilja, odlične animacije, likova i seksualnih perverzija.

Odnosno, ništa ne propustaš ako ne pogledaš tu prvu verziju od 13 epizoda. Radije odmah pređi na tu OVA verziju i uživaj...
Michel puši karu.

User avatar
one and only
Posts: 166
Joined: 26 Feb 2010, 19:07

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by one and only » 15 Apr 2010, 18:35

Aha ok super onda da znam,ok hvala sad cu se baciti na skidanje prve epizode.... 8)

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by filmofil » 08 May 2010, 14:45

počeo sam gledati hellsing, ali ovu običnu verziju...za sada je okej, valjda će kasnije alucard biti brutalniji i imati bolje protivnike, ovo je tek upoznavanje s likom
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by john_constantine » 08 May 2010, 14:51

filmophil wrote:počeo sam gledati hellsing, ali ovu običnu verziju...za sada je okej, valjda će kasnije alucard biti brutalniji i imati bolje protivnike, ovo je tek upoznavanje s likom
zapravo neće... Biti će dobrih protivnika, ali poslije dijela s organizacijom Hellsing, stvari kreću prema dnu... Alucard je jedini cool lik koji nešto valja u animeu, ali u OVA verziji je mnogo brutalniji i okrutniji.
Michel puši karu.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by filmofil » 08 May 2010, 14:54

john_constantine wrote:
filmophil wrote:počeo sam gledati hellsing, ali ovu običnu verziju...za sada je okej, valjda će kasnije alucard biti brutalniji i imati bolje protivnike, ovo je tek upoznavanje s likom
zapravo neće... Biti će dobrih protivnika, ali poslije dijela s organizacijom Hellsing, stvari kreću prema dnu... Alucard je jedini cool lik koji nešto valja u animeu, ali u OVA verziji je mnogo brutalniji i okrutniji.
dal se isplati onda gledat tih 13 epizoda? ili da krenem odmah na OVA? jesu priče različite?
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hellsing Ultimate OVA

Post by john_constantine » 08 May 2010, 15:05

filmophil wrote:
john_constantine wrote:
filmophil wrote:počeo sam gledati hellsing, ali ovu običnu verziju...za sada je okej, valjda će kasnije alucard biti brutalniji i imati bolje protivnike, ovo je tek upoznavanje s likom
zapravo neće... Biti će dobrih protivnika, ali poslije dijela s organizacijom Hellsing, stvari kreću prema dnu... Alucard je jedini cool lik koji nešto valja u animeu, ali u OVA verziji je mnogo brutalniji i okrutniji.
dal se isplati onda gledat tih 13 epizoda? ili da krenem odmah na OVA? jesu priče različite?
Negdje do 5 epizode slijedi radnju (samo razvučeno), ali kasnije postaje nebulozno, ubacivajući sve i svašta, tako da niti završetak nema nikakvoga smisla. Zapravo, mogu ti reći da zbilja ništa ne propustaš osim što ćeš spoilati neke bitne dijelove, tako da se radije odmah prebaci na OVA. Animacija je puno bolja i ljepša, Alucard je puno okrutniji i mračniji lik, a i ostali likovi su bolje karakterizirani nego u animeu. I obilna količina akcije za povremenom dozom perverzija. A čekaj tek poslije, najbolji dio u mangi kojega niti nema u animeu, da ne spoilam. I da, s obzirom da puno bolje slijedi mangu, OVA ima puno bolju radnju nego anime. Tako, da slobodne volje zaboravi tu običnu verziju i skini OVA.
Michel puši karu.

Post Reply