Tokyo Gore Police ( 2008 )

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Tokyo Gore Police ( 2008 )

Post by Aryx » 11 Apr 2008, 20:08

Ovakvi filmovi se ne propustaju :lol: :lol:

Director: Yoshihiro Nishimura

Writer: Yoshihiro Nishimura

Plot: The film follows Ruka, a police officer in a special squad formed to eradicate human
mutations that have recently sprung into existence, which is the result of a virus created
by a mad scientist simply known as Key Man. Killing these unwieldy mutants is no easy
task, and Ruka, naturally enough, carries a samurai sword with her at all times. Despite
being on opposite sides of the fence, Ruka and Key Man share a common bond: the murder
of their fathers years earlier at the hands of the police, and both she and Key Man seek
revenge for their dads’ untimely demise.

TRAILER - bit ce crveno :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 11 Apr 2008, 20:14

:lol: :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 11 Apr 2008, 20:43

inace ista ekipa radila efekte za machine girl i meatball machine :wink: . kaj je najbolje kazu da se u traileru najbolji dijelovi uopce ne vide :lol: :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 11 Apr 2008, 20:47

A što je s machine girl? je li već izašlo? :D
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 11 Apr 2008, 21:00

Aryx wrote:inace ista ekipa radila efekte za machine girl i meatball machine :wink: . kaj je najbolje kazu da se u traileru najbolji dijelovi uopce ne vide :lol: :lol:
uff, efekti zbilja jesu krvavi :lol:
zainteresirah se :D

User avatar
gandalf
Posts: 529
Joined: 06 Nov 2006, 13:04
Contact:

Post by gandalf » 03 May 2008, 19:35

Juuuuuuhuuuuuuuu, gore na azijski! Ima li što bolje!!! :D :D :D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 05 May 2008, 11:16

Ufff...baš sam pogledao trailer, ali ovo meni izgleda tako loše...i jeftino... :?

User avatar
gandalf
Posts: 529
Joined: 06 Nov 2006, 13:04
Contact:

Post by gandalf » 05 May 2008, 12:44

Dragonrage wrote:Ufff...baš sam pogledao trailer, ali ovo meni izgleda tako loše...i jeftino... :?

To bolje! Barem se nasmiješ dobro! Zanimljiv je kraj trailera sa ženom-aligator!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 05 May 2008, 13:06

gandalf wrote:
Dragonrage wrote:Ufff...baš sam pogledao trailer, ali ovo meni izgleda tako loše...i jeftino... :?

To bolje! Barem se nasmiješ dobro! Zanimljiv je kraj trailera sa ženom-aligator!
To mi je jedina dobra fora...ovo ostalo...žali Bože gledanja...
Mislim da ovo neće tako brzo u moj player...

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 05 May 2008, 13:21

Dragonrage wrote:
gandalf wrote:
Dragonrage wrote:Ufff...baš sam pogledao trailer, ali ovo meni izgleda tako loše...i jeftino... :?

To bolje! Barem se nasmiješ dobro! Zanimljiv je kraj trailera sa ženom-aligator!
To mi je jedina dobra fora...ovo ostalo...žali Bože gledanja...
Mislim da ovo neće tako brzo u moj player...
takvi filmovi su super za gledati s ekipom , ma najjace mi je kada sam cuo da u traileru uopce nema najboljih dijelova filma prikazanih :) . nece biti sigurno neka filmcina ali se gleda ziher
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 05 May 2008, 13:26

Aryx wrote:
Dragonrage wrote:
gandalf wrote:
To bolje! Barem se nasmiješ dobro! Zanimljiv je kraj trailera sa ženom-aligator!
To mi je jedina dobra fora...ovo ostalo...žali Bože gledanja...
Mislim da ovo neće tako brzo u moj player...
takvi filmovi su super za gledati s ekipom , ma najjace mi je kada sam cuo da u traileru uopce nema najboljih dijelova filma prikazanih :) . nece biti sigurno neka filmcina ali se gleda ziher
Ne znam...mene jednostavno nije privuklo da ga pogledam, ne djeluje mi baš tak zabavno...dapače. A moram priznati...u zadnje vrijem sam pogledao hpretinu trailera za azijske filmove, a isto tako i nabavio hrpetinu azijskih filmova :D

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 05 May 2008, 13:29

Dragonrage wrote:
Aryx wrote:
Dragonrage wrote: To mi je jedina dobra fora...ovo ostalo...žali Bože gledanja...
Mislim da ovo neće tako brzo u moj player...
takvi filmovi su super za gledati s ekipom , ma najjace mi je kada sam cuo da u traileru uopce nema najboljih dijelova filma prikazanih :) . nece biti sigurno neka filmcina ali se gleda ziher
Ne znam...mene jednostavno nije privuklo da ga pogledam, ne djeluje mi baš tak zabavno...dapače. A moram priznati...u zadnje vrijem sam pogledao hpretinu trailera za azijske filmove, a isto tako i nabavio hrpetinu azijskih filmova :D
a kuzim te , smeta ti vjerojatno trashy atmosfera ( ja recimo jedini film koji nisam mogao gledati je bio Di u Zombie bastard jer je bio to trash for my taste ) , ali cim neki film ima gora , bolestina, katana i cyberpunka , cant miss it . mislim ako ti se machine girl cini ok, kak to da ne bi ovo gledao :shock: ?
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 05 May 2008, 13:55

Aryx wrote:
Dragonrage wrote:
Aryx wrote:takvi filmovi su super za gledati s ekipom , ma najjace mi je kada sam cuo da u traileru uopce nema najboljih dijelova filma prikazanih :) . nece biti sigurno neka filmcina ali se gleda ziher
Ne znam...mene jednostavno nije privuklo da ga pogledam, ne djeluje mi baš tak zabavno...dapače. A moram priznati...u zadnje vrijem sam pogledao hpretinu trailera za azijske filmove, a isto tako i nabavio hrpetinu azijskih filmova :D
a kuzim te , smeta ti vjerojatno trashy atmosfera ( ja recimo jedini film koji nisam mogao gledati je bio Di u Zombie bastard jer je bio to trash for my taste ) , ali cim neki film ima gora , bolestina, katana i cyberpunka , cant miss it . mislim ako ti se machine girl cini ok, kak to da ne bi ovo gledao :shock: ?
A kaj ja znam...Machine Girl mi se zbilja čini zabavno i ok napravljeno, ali ovo ne baš...prejeftino mi izgleda....

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 05 May 2008, 18:05

fakat loše izgleda...možda pogledam za koju god. :lol:
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 May 2008, 16:47

Iako mi se trailer dotičnog filma baš i nije svidio, evo ipak par plakata i slika na koje sam naletio...

Image Image

Image Image LOL :lol: :lol: :lol:

Post Reply