Yu-rei: the uncanny (2004)

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 19 Nov 2007, 16:56

ali ja ne razumijem zašto svaki naš post shvaćaš kao da pljujemo po tebi? ovdje ti je ash čisto reda radi napisao da si pejstao ili napisao krivi naslov da ga popraviš i to je sve. nitko te ne napada, u ni jednom topicu. :?
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 17:01

metallicat wrote:ali ja ne razumijem zašto svaki naš post shvaćaš kao da pljujemo po tebi? ovdje ti je ash čisto reda radi napisao da si pejstao ili napisao krivi naslov da ga popraviš i to je sve. nitko te ne napada, u ni jednom topicu. :?
ma znam zabrijao sam na nešto, nagao sam i nepromišljen sorry :cry:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 19 Nov 2007, 17:05

dodo wrote:
metallicat wrote:ali ja ne razumijem zašto svaki naš post shvaćaš kao da pljujemo po tebi? ovdje ti je ash čisto reda radi napisao da si pejstao ili napisao krivi naslov da ga popraviš i to je sve. nitko te ne napada, u ni jednom topicu. :?
ma znam zabrijao sam na nešto, nagao sam i nepromišljen sorry :cry:
nemoj tako, nitko te ne želi kritizirat, i bez uvrede al nemoj više pretjerivat..
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 17:09

metallicat wrote:
dodo wrote:
metallicat wrote:ali ja ne razumijem zašto svaki naš post shvaćaš kao da pljujemo po tebi? ovdje ti je ash čisto reda radi napisao da si pejstao ili napisao krivi naslov da ga popraviš i to je sve. nitko te ne napada, u ni jednom topicu. :?
ma znam zabrijao sam na nešto, nagao sam i nepromišljen sorry :cry:
nemoj tako, nitko te ne želi kritizirat, i bez uvrede al nemoj više pretjerivat..
tu i tamo me neko kvoca nisi ovo nisi ono pa podivljam ,eto zato ovaj put nisam ni promislio več sam odmah planuo sorry dogodi se,nije moj dan :( eto stvarno se trudim tu nešto staviti da ljudi vide i komentiraju pa makar i nešto malo,ali mi se onda uvijek netko nađe i prigovori.ne mislim to za vas znam da sam zabrljao.

Post Reply