Yu-rei: the uncanny (2004)

Mrtva djevojčica sa crnom dugom kosom živi na ovom mjestu.
User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Yu-rei: the uncanny (2004)

Post by dodo » 19 Nov 2007, 00:18

ovaj film me totalno podsječa na yu-on,totalna kopija.

You've been haunted by the vengeful Sadako in the Ring movies and felt the wrath of The Grudge wraiths as they stalked their unfortunate victims from the shadows, now face an entirely new terror when an urban legend comes to terrifying life in this chiller from director Koji Shiraishi. Over the years, whispered rumors of a black-hooded killer have filled the hallways of a quiet high school and had the students in a constant state of nervous fear. When the young girls of the school begin to die at an alarming rate after seeing a mysterious cloaked figure, it appears as if the rumors have finally come to life

www.youtube.com/watch?v=F9E1MkbU6RY
Last edited by dodo on 19 Nov 2007, 17:31, edited 1 time in total.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: Yu-rei: the uncanny (2004)

Post by jigsaw » 19 Nov 2007, 00:20

dodo wrote:ovaj film me totalno podsječa na yu-on,totalna kopija.

www.youtube.com/watch?v=F9E1MkbU6RY
Da stvarno... :?

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 19 Nov 2007, 00:34

lolčina, pa isto je :lol: :lol: valjda im je ponestalo ideja :lol: još da se ono bijelo dijete glasa ko iz kletve, onaj mačji plač.. :lol:
Image

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 19 Nov 2007, 12:32

inaće film se zove Ju-Rei The Uncanny sa J a ne Y na početku...isto kao i Ju-on,a ne Yu-on..neznam odakle ti to sa Y-om..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 19 Nov 2007, 12:37

za razliku od Ju-On-a:

SPOILER
The ending, amazingly, actually happened back at the beginning. "Ju-Rei: The Uncanny" has been playing forward, but like life, can only truly be understood backward. Characters that die at the twenty minute mark are back, alive and well, at the fifty minute mark--the movie has been somehow playing in reverse. And the prologue, which you see at the end, is also terribly creepy.
END
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 19 Nov 2007, 15:30


User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 19 Nov 2007, 15:46

Kad malo bolje pogledam, rijetko koji film ti nisi komentirao :wink:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 16:08

jigsaw wrote:
Kad malo bolje pogledam, rijetko koji film ti nisi komentirao :wink:
pa istina je, vrlo malo ali jesam :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 19 Nov 2007, 16:13

dodo wrote:
jigsaw wrote:
Kad malo bolje pogledam, rijetko koji film ti nisi komentirao :wink:
pa istina je, vrlo malo ali jesam :wink:
LOL Mislim da je to Horrora išlo :wink: :D :D

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 19 Nov 2007, 16:16

Dragonrage wrote:
dodo wrote:
jigsaw wrote: Kad malo bolje pogledam, rijetko koji film ti nisi komentirao :wink:
pa istina je, vrlo malo ali jesam :wink:
LOL Mislim da je to Horrora išlo :wink: :D :D
pa da, još ga je i kvotao...
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 16:35

metallicat wrote:
Dragonrage wrote:
dodo wrote: pa istina je, vrlo malo ali jesam :wink:
LOL Mislim da je to Horrora išlo :wink: :D :D
pa da, još ga je i kvotao...
što se tiče filma i moja baba bi primjetila da je kopija,ali nema veze.ako mislite da kopiram nešto,iskreno da neki put kad neznam ništa o njemu oda pogledam druge forume i nešto pokupim,zar je to grijeh.a vi umjesto da komentirate film ,vi mene komentirate pa kakve ste vi osobe uopče.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 19 Nov 2007, 16:43

dodo wrote:
metallicat wrote:
Dragonrage wrote: LOL Mislim da je to Horrora išlo :wink: :D :D
pa da, još ga je i kvotao...
što se tiče filma i moja baba bi primjetila da je kopija,ali nema veze.ako mislite da kopiram nešto,iskreno da neki put kad neznam ništa o njemu oda pogledam druge forume i nešto pokupim,zar je to grijeh.a vi umjesto da komentirate film ,vi mene komentirate pa kakve ste vi osobe uopče.
Ooo cut the crap boy...kaj si ti sad zabrijal!!??? Čitaj malo pozornije na kaj sam mislio svojom izjavom a nemoj se odmah pjenit tu nekaj... :wink:
Niti te tko optužio za kopiranje niti išta drugo...a ako skužiš o čem je riječ...napiši...ako ne, pitaj me i objasnit ću ti pa onda možemo razgovarati...i to nadam se malo pristojnijim tonom :wink:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 16:47

Dragonrage wrote:
dodo wrote:
metallicat wrote: pa da, još ga je i kvotao...
što se tiče filma i moja baba bi primjetila da je kopija,ali nema veze.ako mislite da kopiram nešto,iskreno da neki put kad neznam ništa o njemu oda pogledam druge forume i nešto pokupim,zar je to grijeh.a vi umjesto da komentirate film ,vi mene komentirate pa kakve ste vi osobe uopče.
Ooo cut the crap boy...kaj si ti sad zabrijal!!??? Čitaj malo pozornije na kaj sam mislio svojom izjavom a nemoj se odmah pjenit tu nekaj... :wink:
Niti te tko optužio za kopiranje niti išta drugo...a ako skužiš o čem je riječ...napiši...ako ne, pitaj me i objasnit ću ti pa onda možemo razgovarati...i to nadam se malo pristojnijim tonom :wink:
Ooo cut the crap boy malo prije sam ne mogu više :D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 19 Nov 2007, 16:51

dodo wrote:
Dragonrage wrote:
Ooo cut the crap boy...kaj si ti sad zabrijal!!??? Čitaj malo pozornije na kaj sam mislio svojom izjavom a nemoj se odmah pjenit tu nekaj... :wink:
Niti te tko optužio za kopiranje niti išta drugo...a ako skužiš o čem je riječ...napiši...ako ne, pitaj me i objasnit ću ti pa onda možemo razgovarati...i to nadam se malo pristojnijim tonom :wink:
Ooo cut the crap boy malo prije sam ne mogu više :D
Da...vidio sam da jesi malo prije...ali čini mi se da ćeš ti još kako te krenulo u zadnje vrijeme...

8)

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 16:52

Dragonrage wrote:
dodo wrote:
Dragonrage wrote:
Ooo cut the crap boy...kaj si ti sad zabrijal!!??? Čitaj malo pozornije na kaj sam mislio svojom izjavom a nemoj se odmah pjenit tu nekaj... :wink:
Niti te tko optužio za kopiranje niti išta drugo...a ako skužiš o čem je riječ...napiši...ako ne, pitaj me i objasnit ću ti pa onda možemo razgovarati...i to nadam se malo pristojnijim tonom :wink:
Ooo cut the crap boy malo prije sam ne mogu više :D
Da...vidio sam da jesi malo prije...ali čini mi se da ćeš ti još kako te krenulo u zadnje vrijeme...

8)
tu i tamo me krene pa stane :D sorry

Post Reply