The Walking Dead (Igra)

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by popayy » 27 Nov 2012, 18:43

Morao si spomenuti Broken Sword. Pustio sam jednu mušku suzu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 27 Nov 2012, 18:49

popayy wrote:Morao si spomenuti Broken Sword. Pustio sam jednu mušku suzu.
carska igra, makar četvorku nikad nisam uspio završiti.
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 28 Nov 2012, 21:27

john_constantine wrote:Poppay, razumijem na što misliš. Da, tu je bitna priča, ali da... nije to kao stare avanture kao Broken sword, runaway, Grim fandango i slično. Većinom su lagane zagonetke da ne previše zapneš, s "lažnim" utjecajem na okolinu da možeš utjecati na radnju i akcija.
Ali danas ono, point click avanture s zagonetkama i slično su sve rjeđe radi neisplativosti... Zato i Telltale uspjeva na tom području s epizodnim igrama. Samo naravno, to nije kao one prave avanture.
slažem se
Ja bih dodala da je kombinacija akcije i priče, no Telltale je uspio napraviti napetu igricu.

Osobno sam veliki fan ovakih igrica i obožavala sam: Broken sword, the longest journey, Syberia, The Myst (odustala 100 puta), Dracula Origins, Monkey Island, Indiana Jones (luda sam bila za njom), Grim Fandango jedna od mojih najomiljenih igrica (i igrica koja ima vrlo visoki rating 9.3/10 http://tinyurl.com/cnfk3f5) i ona je u ono doba bila totalno "futuristička" Znam da sam imala 5 CD i da sam sve odhebla i samo igrala 3 ili 4 dana zaredom... Best Game EVER ... dok nije došao TWD igrica

Tako da ako ti se taj stil igrica sviđa + nešto akcije (nešto ala Lara Croft) onda je ovo igrica za tebe .. ili ako želiš osjećati kao da si dio TWD akcije onda isto preporučujem ovu igricu.

Muža sam nagovorila da igra, on je odigrao 1 epizodu i stao jer ima stvari koji su jako iritantni npr. nemožeš ubrzati kada dođe do raspleta priče tj. kada je kao "mini film" tipično za avanturističke igrice

No sudeći po svim igricama koje sam igrala do sada TWD igrica je vrlo slična igrici Heavy Rain isti stil igrice ali drugačija tema.
Tako da komu god se svidila ova igrica onda toplo preporučujem Heavy Rain

Jednom davno sam jednom liku pričala o igricama i stripovima, i samo me bljedo pogledao
ja rekla.. loseraaaaaa :zubifale: :zubifale:
srećom oženila muža koji totalno razumije mog inner "techie geek-a" drugačijeg muža nebih ni da je pliva u bilijune

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 28 Nov 2012, 21:47

Opa skoro zaboravila

Evo moje rezultate iz 5 epizode
Ukratko malo sam ostala razočarana sa 5 epizodom
Jesam li ja luda ili je 5 bila puno kraća i lakša od ostalih? :zubifale:
Nekako mi je kraj prisiljen tj. kao na da je nabrzinu napravljen i bezveze iskreno
No čim stignem igram sve ispočetka radim "TWD marathon" a sada je vrijeme za rezultate

Tko je odigrao 5 stavi rezultate baš me zanimaju Vaše odluke
SpoilerShow
Image
Dodatni rezultati
Kompletni pregled igrice moram priznati da iako igrica je radila random odluke na kraju je sve ispalo kako sam prvi put izabrala
SpoilerShow
Image
Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 10 Jul 2013, 21:16

Evo odigrala 400 prvi dio.. drugačija je ali mi se svđa uvodna priča i nekako je vrlo kratka

Evo moji rezultati
SpoilerShow
Image
SpoilerShow
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 10 Jul 2013, 21:33

opa, već je došlo. A to za kratkoću, pa koliko sam skužio, da to nije pravi nastavak igre, već samo DLC, pa je zato tako kratak?
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 11 Jul 2013, 14:03

john_constantine wrote:opa, već je došlo. A to za kratkoću, pa koliko sam skužio, da to nije pravi nastavak igre, već samo DLC, pa je zato tako kratak?
iskreno nema pojma.. ali je kao "nastavak" ima neke manje povezanosti.. prvi dio je blag ali zanimljiv
idem danas ispočetka

UPDATE:
da upravu si, ali i dalje ima sitnice koje te prisjećaju na prvu "sezonu" i dalje me mući glupi save.. završim i dođu credits na kraju i idem kao Vam igrice i piše mi - anything unsaved.. bla bla bla.. ej. taj save (ne vidljivi tj. nepostojeći) ili autosave ne valja ili ne reagira na macu
a DLC installment that brings a new story to The Walking Dead universe while we wait for a full-on second season release.
više info
http://mac.appstorm.net/reviews/games-r ... -the-dead/

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 29 Sep 2013, 20:36

Evo taman dobila na poklon The Walking Dead Board Game i skužila kako se igra... i pala je igra.. :partyman:
Zabavno je, samo što mi je trebalo nikh 2 sata da skužim kako igrati.. volim biti zombie... :lol: :lol:
Image

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by DeadDispatcher90 » 02 Oct 2013, 00:51

Je li to ona iz dućana Carta Magica? Baš sam sa frendovima bio tamo prošlu subotu... Zakon dućan, zakon igre, ali cijene... :cry:
Revenge solves everything

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 02 Oct 2013, 16:20

DeadDispatcher90 wrote:Je li to ona iz dućana Carta Magica? Baš sam sa frendovima bio tamo prošlu subotu... Zakon dućan, zakon igre, ali cijene... :cry:
neznam za taj dućan, kupila sam ga u Forbidden Planetu košta 30 funti = 270kn ( ako naručuješ preko internet računaj još + 10 funti tj. 90kn) total = 360kn bi te koštalo
SpoilerShow
uz put vidila sam na njihovoj webstranici http://www.cartamagica.hr/proizvodi/289 ... _BOARDGAME da je sada na popustu za 313kn što je dobar cijena. Tako da su im cijene na webstranici vrlo realne i ništa skuplje nego što bi te koštalo da naručuješ izvana HR (poštarina + UK pdv + Igrica)

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by DeadDispatcher90 » 02 Oct 2013, 20:26

To bi si onda čak mogao i uzeti... Kakvi su tvoji dojmovi?
Revenge solves everything

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 02 Oct 2013, 22:01

DeadDispatcher90 wrote:To bi si onda čak mogao i uzeti... Kakvi su tvoji dojmovi?
Čekam da horrorhr objavi recenziju.. budeš ju čitao danas ili sutra.. ovisi kada ju objavi..
Jesi li ovake igre (npr. Dungeons and Dragons) već igrao? Voliš li igre strategije? I da li si fan TWD serije?

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by DeadDispatcher90 » 03 Oct 2013, 10:13

Volim TWD, nisam igrao D&D. Volim strategije.
Revenge solves everything

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 03 Oct 2013, 11:25

DeadDispatcher90 wrote:Volim TWD, nisam igrao D&D. Volim strategije.
možda ti se i svidi.. evo baš mi je horrorhr javio da u petak ide članak pročitaj moju recenziju, i pogledaj online recenzije..

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by HorrorHR » 05 Oct 2013, 11:55

Evo ga:

Recenzija: The Walking Dead Board Game (igra na ploči)

http://www.horrorhr.com/recenzija-the-w ... -na-ploci/

Image

Post Reply