The Walking Dead (Igra)

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Michel » 05 Nov 2012, 05:22

Uspio sam, Dec :supz: i odmah nastavio igrati i prešao treću epizodu. Genijalno. Znači,
SpoilerShow
trebao sam uzeti olovku iz kamp prikolice i šarati na papir i to je to. Kasnije sam došao do tog mosta gdje je vagon i išao do stanice gdje sam riješio tri zombija. Al ih je došlo na tisuće i spasio sam onu žensku, ali se ipak i ona pizda spasila :lol: i da, ako nekim slučajem ubiju Clementine, prestajem igrati. Mala je najbolja i baš mi je postala draga. Kenny mi je isto dobar. Benu ne vjerujem, a Chuck je Chuck, stara pijandura koja ćete ubiti za litru wiskija. :kokicarenje:
Jedva čekam četvrtu. I onda čekati na petu. Je li ta peta zadnja ili će biti još epizoda?
SpoilerShow
I onaj na kraju glas iz woki tokija. Baš me zanima ko je to.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Decadentor » 05 Nov 2012, 05:46

Michel wrote:Uspio sam, Dec :supz: i odmah nastavio igrati i prešao treću epizodu. Genijalno. Znači,
SpoilerShow
trebao sam uzeti olovku iz kamp prikolice i šarati na papir i to je to. Kasnije sam došao do tog mosta gdje je vagon i išao do stanice gdje sam riješio tri zombija. Al ih je došlo na tisuće i spasio sam onu žensku, ali se ipak i ona pizda spasila :lol: i da, ako nekim slučajem ubiju Clementine, prestajem igrati. Mala je najbolja i baš mi je postala draga. Kenny mi je isto dobar. Benu ne vjerujem, a Chuck je Chuck, stara pijandura koja ćete ubiti za litru wiskija. :kokicarenje:
Jedva čekam četvrtu. I onda čekati na petu. Je li ta peta zadnja ili će biti još epizoda?
SpoilerShow
I onaj na kraju glas iz woki tokija. Baš me zanima ko je to.
Peta ce bit zadnja, i sad se pripremi na sokiranje :lol: :zubifale:
Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Michel » 05 Nov 2012, 10:16

Sad baš čitam i piše da će biti još epizoda. Kao, druga sezona :supz: ako je to istina, super. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Walkin ... eo_game%29

On July 6, 2012, Telltale announced that a second season will follow the initial five-episode series.

After the success of the first season of The Walking Dead, Telltale commissioned a second series of games based on the franchise

http://www.videogamesblogger.com/2012/0 ... firmed.htm

Ma tooo :supz:

Znači, još šokiranja :shock:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Decadentor » 05 Nov 2012, 15:35

Samo nek izlaze :supz: al da ih ne forsaju I ne sjebu sve
Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 12 Nov 2012, 00:08

Michel wrote:Sad baš čitam i piše da će biti još epizoda. Kao, druga sezona :supz: ako je to istina, super. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Walkin ... eo_game%29

On July 6, 2012, Telltale announced that a second season will follow the initial five-episode series.

After the success of the first season of The Walking Dead, Telltale commissioned a second series of games based on the franchise

http://www.videogamesblogger.com/2012/0 ... firmed.htm

Ma tooo :supz:

Znači, još šokiranja :shock:
niceeee

No mene zanima hoće li biti DVD izdanje ?

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by DeadDispatcher90 » 22 Nov 2012, 01:09

Zadnja epizoda je vjerojatno i najbolja do sada! 15/10!
Revenge solves everything

User avatar
hitman_4
Posts: 6836
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by hitman_4 » 22 Nov 2012, 15:18

impresivna igra :prayer:
SpoilerShow
Image

Image
10/10
Image

Image

Image

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by popayy » 22 Nov 2012, 19:15

Dajte nek mi netko objasni, bez ljutnje, što je dobro u tim Walking Dead igrama. Nit je akcijski orijentirana niti je prava avantura. Sve se svodi na dijaloge, donošenje odluka te povremene quick time segmenate, nema istraživana, zagonetki niti rješavanja problema. Jesu li na to spale "avanture"?
Nisam baš neki gamer, već godinama, pa možda očekujem nešto old school igrivo, ali Telltale-ov Sam & Max je ispao totalno dobar epizodni serijal, s guštom sam ga odigrao, ali ovdje sam nakon nekih dva sata dosađivanja odinstalirao i bye bye. Bez imena ne bih ni to.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Decadentor » 22 Nov 2012, 19:48

popayy wrote:Dajte nek mi netko objasni, bez ljutnje, što je dobro u tim Walking Dead igrama. Nit je akcijski orijentirana niti je prava avantura. Sve se svodi na dijaloge, donošenje odluka te povremene quick time segmenate, nema istraživana, zagonetki niti rješavanja problema. Jesu li na to spale "avanture"?
Nisam baš neki gamer, već godinama, pa možda očekujem nešto old school igrivo, ali Telltale-ov Sam & Max je ispao totalno dobar epizodni serijal, s guštom sam ga odigrao, ali ovdje sam nakon nekih dva sata dosađivanja odinstalirao i bye bye. Bez imena ne bih ni to.
PRICA PRICA PRICA!!!!
Image

John_Ryder
Posts: 11992
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by John_Ryder » 24 Nov 2012, 17:36

uz mass effect 2,igra sa najboljom pričom i likovima IKAD,ovo bi trebao svatko odigrati.
SpoilerShow
A Klemica mala,baš je dobroćudna,a tek kraj,tužno.
Image

Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 25 Nov 2012, 20:58

popayy wrote:Dajte nek mi netko objasni, bez ljutnje, što je dobro u tim Walking Dead igrama. Nit je akcijski orijentirana niti je prava avantura. Sve se svodi na dijaloge, donošenje odluka te povremene quick time segmenate, nema istraživana, zagonetki niti rješavanja problema. Jesu li na to spale "avanture"?
Nisam baš neki gamer, već godinama, pa možda očekujem nešto old school igrivo, ali Telltale-ov Sam & Max je ispao totalno dobar epizodni serijal, s guštom sam ga odigrao, ali ovdje sam nakon nekih dva sata dosađivanja odinstalirao i bye bye. Bez imena ne bih ni to.
gle ako nisi gamer onda sumnjam da će ti biti bila koja igrica zanimljiva.
Ako si pročitao strip i geldaš seriju onda je ova igraca MUST to je jako dobar dodatak svemu i daje ti dojma kao da sudjeluješ u TWD.
Nisam igralal Sam & Max tako da neznam koliko je dobra
Ali ja sam gamer i mogu reći da osobno mi je super ova igrica.
Ukoliko voliš kombijaciju akcije i priče u igricama, npr kao heavy rain igrica za PS3 onda će ti se svidjeti ova igra
Ukoliko ne voliš igrice kao takve preskoći.

Svaka tvoja odluka odlučuje što će se dogoditi u sljedećoj epizodi i nekad tijekom igre.

Osobno preporučuje igricu ako voliš igrice :D

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 25 Nov 2012, 21:01

Večeras možda započnem 5 epizodu ... nisam stigla preko vikenda :facepalm:

User avatar
hitman_4
Posts: 6836
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by hitman_4 » 27 Nov 2012, 13:57

zna netko kak se zove pjesma na kraju pete epke?
Image

Image

Image

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by popayy » 27 Nov 2012, 18:19

copycat wrote:
popayy wrote:Dajte nek mi netko objasni, bez ljutnje, što je dobro u tim Walking Dead igrama. Nit je akcijski orijentirana niti je prava avantura. Sve se svodi na dijaloge, donošenje odluka te povremene quick time segmenate, nema istraživana, zagonetki niti rješavanja problema. Jesu li na to spale "avanture"?
Nisam baš neki gamer, već godinama, pa možda očekujem nešto old school igrivo, ali Telltale-ov Sam & Max je ispao totalno dobar epizodni serijal, s guštom sam ga odigrao, ali ovdje sam nakon nekih dva sata dosađivanja odinstalirao i bye bye. Bez imena ne bih ni to.
gle ako nisi gamer onda sumnjam da će ti biti bila koja igrica zanimljiva.
Ako si pročitao strip i geldaš seriju onda je ova igraca MUST to je jako dobar dodatak svemu i daje ti dojma kao da sudjeluješ u TWD.
Nisam igralal Sam & Max tako da neznam koliko je dobra
Ali ja sam gamer i mogu reći da osobno mi je super ova igrica.
Ukoliko voliš kombijaciju akcije i priče u igricama, npr kao heavy rain igrica za PS3 onda će ti se svidjeti ova igra
Ukoliko ne voliš igrice kao takve preskoći.

Svaka tvoja odluka odlučuje što će se dogoditi u sljedećoj epizodi i nekad tijekom igre.

Osobno preporučuje igricu ako voliš igrice :D
Ok, thnx na odgovoru. Znači priča je tu br.1 i da ne očekujem nikakve promjene u kasijim epizodama.
Gejmati ( ono fora riječ ) sam skoro prestao pred nekih 5-6 godina, danas svake prijestupne odlučim nešto ozbiljno zaigrati ali i dalje guštam, stoga nebi rekao da mi baš ništa nije zanimljivo. A usto sam i fan serije i POGOTOVO stripa pa sam očekivao kako će mi se i igra svidjeti, ali ćorak.
Povukao bih paralelu s Heavy Rain koji sam odigaro, prvenstveno radi Fahrenheita, koji mi je ostao u sjećanju kao nešto jako pozitivno, ali sam H.R. toliko i ne ( dobra atmosfera i priča ali manjkava igrivost = ista stvar koja mi smeta u Walking Deadu ). Već sam spomenuo kako mi je istraživanje, rješavanje problema i zagonetki br.1 u avanturama, ali jebiga kad i to odumire.
The Walking Dead je danas ime za koje ipak nešto više ljudi zna,ne samo horor fanovi, i mislim kako se ne usude izraditi pravu hardcore avanturu i time umanjiti prodaju. NEDAJBOŽE očekivati nešto u stilu starih Resident Evila ( starih jer ovaj novi ne bih pipnuo 20-metarskim štapom ) i Silent Hill serijala.
Jebiga, ostaje mi čekati novu Amnesiu nagodinu, i nadati se kako je neće izmjeniti.
I BTW, zar nije politički nekorektno, ili što već, za videoigru govoriti/pisati igrica. :)
Sorry na baljezganju i još jednom hvala na odgovoru, definitivno odustajem od igre.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 27 Nov 2012, 18:40

Poppay, razumijem na što misliš. Da, tu je bitna priča, ali da... nije to kao stare avanture kao Broken sword, runaway, Grim fandango i slično. Većinom su lagane zagonetke da ne previše zapneš, s "lažnim" utjecajem na okolinu da možeš utjecati na radnju i akcija.
Ali danas ono, point click avanture s zagonetkama i slično su sve rjeđe radi neisplativosti... Zato i Telltale uspjeva na tom području s epizodnim igrama. Samo naravno, to nije kao one prave avanture.
Michel puši karu.

Post Reply