The Walking Dead (Igra)

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by DeadDispatcher90 » 05 Oct 2013, 13:12

Izgleda zanimljivo, privlači me to da se ne mora igrati po tri sata da bi se završila partija. To me uvijek odbijalo od Rizika, Monopolya i sličnog...
Revenge solves everything

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 05 Oct 2013, 19:28

DeadDispatcher90 wrote:Izgleda zanimljivo, privlači me to da se ne mora igrati po tri sata da bi se završila partija. To me uvijek odbijalo od Rizika, Monopolya i sličnog...
također :lol: 8)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by HorrorHR » 30 Oct 2013, 14:07

Izašao trailer za drugu sezonu igrice:

http://www.horrorhr.com/trailer-za-the- ... ale-games/

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 30 Oct 2013, 15:57

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 30 Oct 2013, 16:52

Image

Sumnjam da će to napraviti, ali bilo bi fora da sada osjetimo posljedice iz prvog dijela u dvojci, naročito to kako smo učili Clementine, pa da izgubi neke stvari jer ju nismo naučili.
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by HorrorHR » 30 Oct 2013, 20:52

nisma previše upućen ali rečeno je da se odluke koje su gejmeri preuzeli u prvom dijelu imaju direktno utjecaj na tijek igre u drugoj sezoni.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 30 Oct 2013, 21:15

HorrorHR wrote:nisma previše upućen ali rečeno je da se odluke koje su gejmeri preuzeli u prvom dijelu imaju direktno utjecaj na tijek igre u drugoj sezoni.
vidjeti ćemo jer je riječ o dosta kompleksnim stvarima, pa ako bude istina, to će biti vrlo odlično jer će se poticati da se opet igra jedinica da bi se mogao vidjeti završetak u dvojci ili donijeti neke odluke. Ali mislim da će to biti kao i za mass effect 2, ono hrpa likova iz prvog dijela koji kao zahvaljuju ili pokušavaju ubiti bez ikakvog utjecaja na svijet i radnju.
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 31 Oct 2013, 00:25

john_constantine wrote:Image

Sumnjam da će to napraviti, ali bilo bi fora da sada osjetimo posljedice iz prvog dijela u dvojci, naročito to kako smo učili Clementine, pa da izgubi neke stvari jer ju nismo naučili.
joj pa to bi bila super ideja

Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 28 Dec 2013, 15:20

Taman od igrala prvu epizodu druge sezone i moram priznati da je super
No da ima manje akcije nego u prvoj sezoni
ali barem ovaj put nema glitcheva
Za one koje zanima:
Vaše odluke iz prvog dijela "utjecu" na igru ili clementine, no još uvijek nisam skužila kako ali ok
moji rezultati koga zanima
SpoilerShow
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 28 Dec 2013, 21:38

Prve,odluke,su samo sminka dok zadnja valjda,nesto utjece. Ali usro sam se,radi tog psa.
Michel puši karu.

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by DeadDispatcher90 » 10 Jan 2014, 11:30

Odigrao prvu epizodu druge sezone na brzinu samo da mi želja mine... :lol: Ali, opet sve za 5! Meni iskreno treća i četvrta epizoda prve sezone nisu bile toliko dobre kao ostale, ali ova mi je u rangu prve dvije (koje su mi ponajbolje). Zanimljivo je igrati kao Clem, likovi su opet dosta zanimljivi, novo okružje je za 10, a akcija je fantastično kreativna, zabavna i maštovito koreografirana.
Revenge solves everything

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 27 May 2014, 22:20

e, ko da svaka nova epizoda je sve kraća-- come on!!! :shock:
rezultati
SpoilerShow
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 28 May 2014, 05:46

ja sam si baš opet odigrao prvu sezonu. Kupio sam ju na akciji za ps3 za 35 kn i onda sam popizdio jer druga epizoda nije radila. A imao sam problema s internetom, pa nisam skinuo patch i sredio stvar. Ali sam čitao da je bilo puno problema s tom sezonom... Jednostavno sramota.

I baš sam guštao, donio nove odluke zbog čega je lik bio mračniji. Na kraju sam skužio da kakve god odluke donosiš, igra je prelinearna. Jedino su drugačije scene
SpoilerShow
ona kćer od ubijenog oca. Kada ubije Lilly, možeš ju ostaviti na cesti, a ako ju povedeš za sobom, tako će te napustiti.


ali završetak je isti. Odigrao sam i 400 days DLC, bezobrazno kratko. Znao sam da je više priča, ali mislio sam bar u trajanju od sat vremena.

Za season 2 ću čekati da izađu sve epizode i onda pričekati akciju...
Ima telltalle dobre igre kao wolf amoung, ali stvarno postaje bezveze toliko čekati epizode za koje je zamišljeno da će izaći svaki mjesec. Ovako dosta iskušavaju živce vjernih fanova bez obzira na brojnost tematika.
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 28 May 2014, 21:08

john_constantine wrote: Ima telltalle dobre igre kao wolf amoung, ali stvarno postaje bezveze toliko čekati epizode za koje je zamišljeno da će izaći svaki mjesec. Ovako dosta iskušavaju živce vjernih fanova bez obzira na brojnost tematika.
Ako ti se ne žuri onda da, bolje pričekati popust. No čekanje između epizoda je suludo dugo.. :|

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by John_Ryder » 07 Jun 2014, 19:19

I mene živcira čekanje,ali opet,jedva čekam i walking dead i wolf among us,kako mi je brutalna transformacija u hybrida u zadnjoj ep wolf among us,jebeno badass trenutak,naježio sam se..a bolju pricu od ove dvije igre...u zadnjih par godina..hm hm
Image

Image

Post Reply