Igre, konzole i slično

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 10 Nov 2019, 18:47

Call of juarez gunslinger- odlična , ali relativno kratka igra. Pošto je priča osmišljena kao prepričavanje dogodovština lovca na ucjene da se "oprostiti" za određene nebuloza, tipa stepenica koje se pojave iz vedra neba da bi se moga nastaviti radnja. Također "bullet time" je dobar element u igri. U priči dolazite u dodir/imate okršaje s poznatim "out-law"ovima iz američke prošlosti. Same razine su prilično linearne. Jedina zamjerka koju bi naveo je to da su možda mogli imati nešto više oružja. Igra je trenutno na akciji i da se na steamu nabaviti za 5€ (ili ako ste pametni uzeti cete cijelu call of juarez trilogiju za 9€).
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 11 Dec 2019, 18:54

Wastelands 2 direcotrs cut besplatan za claimat naredna 48h na gog-u
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Igre, konzole i slično

Post by hitman_4 » 13 Dec 2019, 00:06

koliko dugo traje instalacija gta 5 na ps4? sjećam se problema sa gta4 na pcu da je bila muka pri instaliranju. Nisam očekivao isto na psu. 5% sat vremena
Image

Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 14 Dec 2019, 16:54

Resident evil 5- ovo sam kupio na black friday sale-u za nekih 5$. Kao resident evil igra je loša, ali kao akcija s nešto horror elemenata je uredu. Jedan od većih minusa mi je bilo to sto se mora igrat co-op; ali bar Ai nije loš na nižim razinama. Što se tiče neprijatelja, uzeli su one iz res evil četvorke i promjenili im ime. I sama priča je zaboravljiva. Uvjek ima nešto ljudi koji ovo igraju online tako da se na naći partnera za co-op; a kako se radnja odvija po poglavljima, nemorate se misliti hoćete li morati s istom osobom sve u komadu odigrati. Druga stvar je da je igra STRAŠNO lagana; otključati beskonačno municije, skupljati valutu isl je strašno lako. Npr. da si se otključala bazuka treba samo igru prijeći na lakšoj težini ispod 5h. Meni je u prvom prohodu trebalo cca 6,5h; no nakon prelaska sam samo birao poglavlja koja sam lošije odradio i prekazio samo njih dok nisam imao ukupan prolaz ispod 5h. All in all, igra na kojoj sam ubio nekoh 36h; bila je zabavna, da se štošta otključati, ali ako nemate par prijatelja s kojim bi igrali, ostale oblike multyplayera zaboravite jer ih nitko neigra; jedino što šačica ljudi igra je glavna priča.
Ako ovo uspijete nabaviti na akciji za cca 5€; isplati se uzeti
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 19 Dec 2019, 23:23

Od danas pa narednih 12 dana "epic store" svaki dan poklanja po 1 igru. Igru claimate tokom ta 24h kad je besplata i vasa je do daljnjeg
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 25 Dec 2019, 20:40

Prešao, ili bolje reći odradio sam resident evil 6. Smeće od igre; očajna resident evil igra i jedva prosječna 3rd person pucačina. Prešao sam je jedno, coop mi se neda isprobavati jer je igra strašno nezanimljiva, Koliko se sijećam ovo sam platio 1$ na humblebundleu pred koju godinu.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Igre, konzole i slično

Post by hitman_4 » 31 Dec 2019, 00:31

Da li pod garanciju ps4 ulazi i gamepad. Lijeva gljiva baš luduje dok igram, jel moguće da se to tako brzo sjb ili su mi uvalili već sjb gamepad?
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Igre, konzole i slično

Post by john_constantine » 01 Jan 2020, 10:21

hitman_4 wrote:
31 Dec 2019, 00:31
Da li pod garanciju ps4 ulazi i gamepad. Lijeva gljiva baš luduje dok igram, jel moguće da se to tako brzo sjb ili su mi uvalili već sjb gamepad?
Trebalo bi. A čudno... Ja sam samo gamepad za ps2 imao sjebanu palicu, ali kupio sam korišteno. A za ostale konzole nikad nisam imao problema s gamepadom.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Igre, konzole i slično

Post by hitman_4 » 01 Jan 2020, 20:20

ma bezveze. Najgore što mjesec dana neću moći ništa igrati, a imam ga tek 20-tak dana..
Image

Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 01 Jan 2020, 22:22

hitman_4 wrote:
01 Jan 2020, 20:20
ma bezveze. Najgore što mjesec dana neću moći ništa igrati, a imam ga tek 20-tak dana..
igraj nest na PCu; ja se guštam u grim dawn-u (napravih novog lika - klasa commando); i reinstalirah Quake 4
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 21 Feb 2020, 16:08

Quake 4- nekako mi se doimao kraće nego zadnji put kada sam ga igrao. Igra je ok, ali nekako dosadna. Imate pregršt oružja koje se nesjećam da sam uopće koristio. Ok za odigrat bilo nostalgije radi


bard's tale- Odličan rpg koji parodira žanr. Same borbe nisu vrijedne spomena, ali je sama priča, humor i politički nekorektan glavni lik ono zbog čega se ovo isplati odigrati. Svakako preporučam
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 01 Mar 2020, 01:22

Styx master of shadows - solidna "steath" igra i kojoj kao goblin, s nešto nadnaravnih sposobnosti, nastojite se domoći "srca" jedne utvrde ili čegaveć. Priča nije ništa specialno, ali je zato igra dobra. Odličan dizajn prostora, tako da imate više pristupa kako prijeći igru, ili se šuljati, čekati promatrati ; ili u mom slučaju ubiti koga kod možete. Naravno pošto ovo jest stealth igra, borbre 1 na 1 su izvedive, ali ako vas napadni 2 ili više neprijatelja u 90% slučajeva ste mrtvi. Nemam previše primjedbi; najveća su mi bile neke bube koja imaju pojačan sluh pa dolete niotkud, prblem je što ljude ignoriraju a vas napadaju. Trebalo mi je 25 sati da je prijeđem, s tim da mi se nije dalo sve ačivmente skupljat. Sve u svemu preporučam ako vam se igra neka stealth igra. (ovo je bolje za igrati na joysticku nego tipkvnici)
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 21 Mar 2020, 00:26

Mable & The Wood besplatan na gog-u


Free Tomb Raider (2013.) - do 24.03. na Steamu

Free Lara Croft and the Temple of Osiris do 24.03. na Steamu
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Igre, konzole i slično

Post by hitman_4 » 21 Mar 2020, 19:25

red dead redemption 2 - oko 45% igre prešao. Impresivna igra, grafika i cijeli taj svijet. Jbna mi je misija sa aligatorima, baš atmosfericno :D ono što mi smeta je nemogućnost trčanja ili brzog hoda u kampu, lootanje nije baš najprecizije, izostanak bordela, često iz nekog razloga ostaneš bez oružja koje se odjednom pojavi pred misiju, pad frejma dok si u gradu, animacije su prespore npr. kad kupuješ
Image

Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 25 Mar 2020, 18:20

Child of light je besplatan na Uplay-u
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply