Horror igre

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
Bronhi
Posts: 16
Joined: 12 Mar 2009, 14:27

Post by Bronhi » 13 Mar 2009, 00:09

Postoji jedna solidna horor/avantura flash igra- The Visitor. Ako netko zapne, postoji i walkthrough.
http://www.funny-games.biz/thevisitor.html
Do midget hookers charge half price?

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Post by sandi » 13 Mar 2009, 23:49

obozavam flash igre:)...evo jos jedne dobre 'exmortis' koja je cak na zahtijev 'publike' dobila i nastavak
http://www.newgrounds.com/portal/view/189227
-ugodaj je bas horror...super igra-(strah zagarantiran!)
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 14 Mar 2009, 01:48

Dead Space igra je mrak..i za mrak.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Post by boyko » 14 Mar 2009, 01:52

A$H wrote:Dead Space igra je mrak..i za mrak.. :lol:
definitivno se slažem s tobom... :)
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 14 Mar 2009, 12:37

ja trenutno peglam RE4 na pc i odlicna je sa gamepadom...5/5
e da ja sam taj dead space skinuo rip od skullpture,,i igra mi je najormalnije sljakala al mi je ZVUK steko dok video ne
jel bi mozda skidanje bas iso filea to rijesilo?
i u medju vremenu sam i rusio windowse, mozda bi moglo upalit, sta mislite?
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

User avatar
DeadFish
Posts: 62
Joined: 17 Feb 2009, 08:33
Location: Zagreb, Voltino

Post by DeadFish » 15 Mar 2009, 10:17

Donnie Darko wrote:ja trenutno peglam RE4 na pc i odlicna je sa gamepadom...5/5
e da ja sam taj dead space skinuo rip od skullpture,,i igra mi je najormalnije sljakala al mi je ZVUK steko dok video ne
jel bi mozda skidanje bas iso filea to rijesilo?
i u medju vremenu sam i rusio windowse, mozda bi moglo upalit, sta mislite?
Imao sam "normalnu" iso verziju i radilo sve normalno, ak ti nije do nekih drivera slobodno probaj s drugom verzijom igre

Što se tiče horor igara:
alien vs predator 1- genijalna, priče praktički nema, atmosfera mračna i raspored neprijatelja uvijek različit
alien vs predator 2- horor aspekt jedino s marincem, ok priča, prelagano sa alienom i predatorom, linearna
Dead Space-fenomenalna atmosfera, neiskorišten potenicijal priče( i dalje dobra ali mogla biti puno bolja),igrati u mraku
Cold Fear- ti si član coast guard-a koji istražuje događaje na ruskom brodu usred oluje( dora atmosfera, podnošljiva priča, prekratka)
Cryostasis- Ti neki lik koji istražuje što se desilo na ruskom nuklearnom ledolomcu na sjevernom polu (još se igra)

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Mar 2009, 11:06

cold fear igram na ps2 i katastrofa... izluđuje me ono blesava kamera, ljuljanje broda i premračna slika. A nisam nikamo uspio dalje napredovati...
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 15 Mar 2009, 11:10

john_constantine wrote:cold fear igram na ps2 i katastrofa... izluđuje me ono blesava kamera, ljuljanje broda i premračna slika. A nisam nikamo uspio dalje napredovati...
heh.. čuo sam da je ta igra fail.. šteta. :? a baš je super tematika; napušteni brod u sjevernom moru, zombiji..

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Post by olio » 15 Mar 2009, 11:15

instalirao danas RE4
i punoo modova
igra sada izgleda puno igrivije i ljepše

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Mar 2009, 11:20

Wendigo wrote:
john_constantine wrote:cold fear igram na ps2 i katastrofa... izluđuje me ono blesava kamera, ljuljanje broda i premračna slika. A nisam nikamo uspio dalje napredovati...
heh.. čuo sam da je ta igra fail.. šteta. :? a baš je super tematika; napušteni brod u sjevernom moru, zombiji..
i paraziti koji previše sliče na facehuggere. Zapravo, klišejizirana ideja, ali mene privlači.
Michel puši karu.

User avatar
DeadFish
Posts: 62
Joined: 17 Feb 2009, 08:33
Location: Zagreb, Voltino

Post by DeadFish » 15 Mar 2009, 11:32

john_constantine wrote:
Wendigo wrote:
john_constantine wrote:cold fear igram na ps2 i katastrofa... izluđuje me ono blesava kamera, ljuljanje broda i premračna slika. A nisam nikamo uspio dalje napredovati...
heh.. čuo sam da je ta igra fail.. šteta. :? a baš je super tematika; napušteni brod u sjevernom moru, zombiji..
i paraziti koji previše sliče na facehuggere. Zapravo, klišejizirana ideja, ali mene privlači.
Dono meni je bila ok, malo zeznuti boss fightovi ali jako fora dio kad naletiš na neku živinu kaj se vere po stropu i gasi svijetla u blizini :)
znaš da je tam kad je mrak oko nje+ možeš joj vidjet sjaj u očima ak se doro sječam

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Mar 2009, 11:39

DeadFish wrote:
john_constantine wrote:
Wendigo wrote: heh.. čuo sam da je ta igra fail.. šteta. :? a baš je super tematika; napušteni brod u sjevernom moru, zombiji..
i paraziti koji previše sliče na facehuggere. Zapravo, klišejizirana ideja, ali mene privlači.
Dono meni je bila ok, malo zeznuti boss fightovi ali jako fora dio kad naletiš na neku živinu kaj se vere po stropu i gasi svijetla u blizini :)
znaš da je tam kad je mrak oko nje+ možeš joj vidjet sjaj u očima ak se doro sječam
he, ma već sam zaboravio na tu igru, pošto ne znam što dalje kada dođem na onaj brod. Samo sam našao kabinu i nema ništa unutra.
Michel puši karu.

User avatar
DeadFish
Posts: 62
Joined: 17 Feb 2009, 08:33
Location: Zagreb, Voltino

Post by DeadFish » 15 Mar 2009, 14:57

Da zna se desit da se zagubiš (obzirom da ima cca 20 prostorija na brodu to je ironično)
UU evo još par nekih
Obscure--> Grupica T33Ns iz srednje škole mora otkriti misteri iza nestanka njihovog prijatelja( zamislite si nešto slično resident evilu jedino što se može birat između 5 likova i bar 1 mora ostat živ do kraja igre), dora igra zamjeram joj jedino što je muka na kompu igrat

Clive Barkers Undying osobno best horor igra ikad

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Post by DEXTER » 15 Mar 2009, 15:06

Still Life je prejebena igra :supz:
samo što sam zapeo na zadnjem chapteru, pa neću otkrit tko je killer :(
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 15 Mar 2009, 15:44

DEXTER wrote:Still Life je prejebena igra :supz:
samo što sam zapeo na zadnjem chapteru, pa neću otkrit tko je killer :(
SPOILER

Niti nećeš otkriti tko je killer, što je još jedna zamjerka igri, ali zato će nastavak....
Michel puši karu.

Post Reply