Horror igre

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Horror igre

Post by john_constantine » 11 Mar 2013, 21:47

Ryuji Takayama wrote:jest, namijenjena je za dreamcast, ali ja ću koristiti emulator, s obzirom da nemam Segu Dreamcast :zubifale: jel znaš možda neki dobar emulator za igranje Dreamcast igara na kompjuteru?
ne znam, ali maddjuro je igrao na emulatoru, koliko znam. Malo pretraži forum preko searcha.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Horror igre

Post by maddjuro » 11 Mar 2013, 22:50

john_constantine wrote:
Ryuji Takayama wrote:jest, namijenjena je za dreamcast, ali ja ću koristiti emulator, s obzirom da nemam Segu Dreamcast :zubifale: jel znaš možda neki dobar emulator za igranje Dreamcast igara na kompjuteru?
ne znam, ali maddjuro je igrao na emulatoru, koliko znam. Malo pretraži forum preko searcha.
http://www.youtube.com/watch?v=rD7sJ3Uw ... 754g5iDbSg

ja sam ovo isprobao, kolko se sjećam bio je ok, al mi se nije dalo igrat preko desk topkompa, a laptop mi je štekao tAko da nisam preveć to koristio; što je šteta jer imam par RPGa koje bi volio odigrat
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Horror igre

Post by Ryuji Takayama » 11 Mar 2013, 23:16

maddjuro wrote:
john_constantine wrote:
Ryuji Takayama wrote:jest, namijenjena je za dreamcast, ali ja ću koristiti emulator, s obzirom da nemam Segu Dreamcast :zubifale: jel znaš možda neki dobar emulator za igranje Dreamcast igara na kompjuteru?
ne znam, ali maddjuro je igrao na emulatoru, koliko znam. Malo pretraži forum preko searcha.
http://www.youtube.com/watch?v=rD7sJ3Uw ... 754g5iDbSg

ja sam ovo isprobao, kolko se sjećam bio je ok, al mi se nije dalo igrat preko desk topkompa, a laptop mi je štekao tAko da nisam preveć to koristio; što je šteta jer imam par RPGa koje bi volio odigrat
hmmmmmmmm a zbog čega ti se nije dalo preko desktop kompa, ako nije tajna? :D

BTW puno hvala ljudi!!! :D :supz:
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Horror igre

Post by maddjuro » 12 Mar 2013, 01:57

nije, komp mi je u dnevnom boravku; tak da nit mogu igrat u udobnom položaju, jer bi igrao s joystickom, nit bi mogao igrat u miru; pošto ti RPGovi traju podosta a komp cesto treba braći što zbog faxa, sto zbog kojecega. Doduše planiram nabaviti Wii , čekam da padne cijena na 500tinjk kn, pa cu inda to u miru igrati u sobi; pošto se wii da modificirati da pokreće i gamecube a mislim i dreamcast
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Saleth
Posts: 21
Joined: 02 Feb 2008, 11:20

Re: Horror igre

Post by Saleth » 12 Mar 2013, 13:26

Odigrao sam dosta horror igara, od Sanitarium, Silent Hill, Suffering, Condemned, Cthulhu i nadalje da ne nabrajam sve, ali niti jedna po osjećaju čistog užasa ne dolazi ni blizu Amnesia: The Dark Descent. Po meni nešto nabolje što nosi titulu horora općenito, ne samo u mediju video-igara. Tko nije odigra mora!

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: Horror igre

Post by DeadDispatcher90 » 12 Mar 2013, 18:20

Eh, da i Suffering sam zaboravio... Suffering jedinica i dvojka su fantastične. Inače ja volim osjećaj užasa i strah, ali još mi je draže uzvratiti sačmaricom, motornom pilom i slično. Igre u kojima se kombinira akcija i horror su pun pogodak za mene.
Revenge solves everything

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Horror igre

Post by maddjuro » 13 Mar 2013, 15:52

Šteta da je red dead redemption skup s onom zombie expanzijom izašao samo za konzole;To su odlične igre
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Horror igre

Post by maddjuro » 18 Mar 2013, 22:18

neznam jeli to već netko preporučio; ali jedan fenomenalan horror serijal je fatal frame koji je izašao za PS2 konzole. i koje se vejrojatno daju igrati u hd-u preko emulatora. Odlične horror survivor igre, s atmosferom filmova "ring", ili "grudge". Čak su ti filmovi i referencirani u tim igrama; i opet moram pohvaliti odličnu atmosferu i način borbe, di se neprijatelja treba napadati malo prije nego vas isti ugrabi, jer se tako najviše štete nanosi.
I may be an idiot, but i am no fool.

The Great Duck
Posts: 124
Joined: 25 Feb 2012, 16:16

Re: Horror igre

Post by The Great Duck » 09 Jul 2013, 17:04

Nego, zna li tko kakvu igru s atmosferom starih Hammerovih, Amicusovih i Cormanovih horora (i ostalih stvari gdje su bili Price, Lee, Cushing i John Carradine od 50-ih do ranih 80-ih)?
Ili možda nešto u štihu kasnijh horora, u prvom redu slashera, 70-ih, 80-ih i ranih 90-ih?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Horror igre

Post by john_constantine » 09 Jul 2013, 17:06

pada mi na pamet Call of Cthulthu....
Michel puši karu.

User avatar
Manas
Posts: 117
Joined: 21 Apr 2013, 23:06

Re: Horror igre

Post by Manas » 29 Aug 2013, 00:56

Dali neko od vas igra Resident Evil 3 Nemesis na PC ... ja sam ga igrao na PS1 i tad mi je to bila najbolja akcijska horor igra i mogu reci da je imala najbolju grafiku do tad na PS1... prekucao sam ga par puta na PS1 i sjecam se da je na pocetku kada ulazite u igri imao kao neki meni gdje se moglo namjestit da imate neograniceno municije i zdravlja kao jos neke sitnice...sad me interesuje dali neko ima link da skinem da igram na PC sa tim ''cheatom'' iz zabave jer mi se neda patit sa vrlo teskim komandama preko tastature..Hvala :)

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Horror igre

Post by John_Ryder » 26 Sep 2013, 21:21

Preporučam igru Outlast,nova igra,u rangu prve amnesie
Image

Image

Post Reply