Igre, konzole i slično

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 25 Jun 2021, 16:26

I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 30 Jun 2021, 17:03

HALO: Reach- nevolim prequel-e tako da ni ova igra nije izuzetak. Relativno kratka, ali zabavna . Izuzev par mjesta nije ni bila teška na Heroic težini. Sad mi je još samo ostao halo 4 iz MC kolekcije, pa onda možda i probam multyplayer
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 08 Aug 2021, 11:13

I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 27 Aug 2021, 23:38

World of final fantasy - ovo je esencijalno pokeon u FF univerzumu, s tim da se u igri pojavljuju brojni likovi iz ranijih FF igara; od šestice do trinajstice, ali su svi u "chiby formi". Priča je ok, poanta je da idete i skupljate sve na što naiđete s "poke -kuglom". Svako čudovište ima bar jednu evoluciju (ali možete šaltati kako vam paše evolucije) . Postavka tima u borbi je "uikatna". KOnkretno složite 3 lika jedan na drugi; glavni likovi mogu biti na dnu ili u sredini; HP, SP i napadi se kombiniraju.
Da zaključim, prima mi je bila ok, igra mi je bila STRAŠNO lagana, nesjećam se da sam i jednom poginuo u samoj igri, ako i poginete samo se vratite u "hub" (osim ako ne poginete od strane "bossa"). Trebalo mi je 45 sati da prijeđem igru, riješim cijeli koloseum, i porazim sve opcionalne bossove. Naravno nije mi ni na kraj pameti ići sad skupljat sva čudovišta , lvlati ih i raditi ostale drangulije da skupim 100% ačivmenta. (nema nikakave opreme tipa armora, oružja isl). Igra ima jako dobar dub
Simpatična igra za opustiti se, kao što sam rekao, strašno je lagana. Kada god je na akciji da se kupiti za 15€, i za taj iznos se isplati.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 05 Sep 2021, 14:12

HOB - simpatična " action-adventure" igra. NIje pretjerano teška, oku je ugodna, ukoliko igrate sa joystickom necete imati problema s igrom (nekako mi se čini da bi s tipkovnicom bili zeznuto). Trebalo mi je 13h da je prijeđem, s time da nisam išao skupiti sve što se da. Igra ima 2 kraja, nasreću nema potrebe prelaziti igru više puta,  nego samo re-loadate zadnji save. Mapa je velika, i ima se štošta za istraživati.
Preporučam za odigrati za opustiti se.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 11 Sep 2021, 21:15

Alan Wake's American Nightmare  - ok igra za ubiti par sati (za glavnu priču, ne računajuć razne time trial mape). Trebalo mi je cca 3 sata da ovo prijeđem.  Priča je ok, u duhu org. Alan Wakea. Samo što su u mix ubacili i "Groundhog day". Izuzev jednog jumpscare-a nemogu reći da je igra bila pretjerano strašna. Dobra je atmosfera, ali s obzirom da imate i previše municije nema nekog osjećaja bespomoćnosti.
Sve u svemu, preporučam za odigrat (naravno nakon što prijeđete rginalni alan wake, koji će uskoro dobiti i remaster verziju).
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Igre, konzole i slično

Post by john_constantine » 12 Sep 2021, 21:35

maddjuro wrote:
11 Sep 2021, 21:15
Alan Wake's American Nightmare  - ok igra za ubiti par sati (za glavnu priču, ne računajuć razne time trial mape). Trebalo mi je cca 3 sata da ovo prijeđem.  Priča je ok, u duhu org. Alan Wakea. Samo što su u mix ubacili i "Groundhog day". Izuzev jednog jumpscare-a nemogu reći da je igra bila pretjerano strašna. Dobra je atmosfera, ali s obzirom da imate i previše municije nema nekog osjećaja bespomoćnosti.
Sve u svemu, preporučam za odigrat (naravno nakon što prijeđete rginalni alan wake, koji će uskoro dobiti i remaster verziju).
Ali bez tog dodatka izgleda...
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 06 Oct 2021, 16:16

Tom Clancy's Ghost Recon je free na Uplayu
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 23 Oct 2021, 01:36

Tokyo xanadu ex+ - ovo je jedna action, JRPG igra, orginalno za VItu, portana i na druge konzole. Ukratko, radnja se odvija u Tokyu. Deset godina nakon razornog potresa, počnu se dešavat "sra*a". Glavni lik se slučajno spetlja s curom koja je ustvari dio tajnoga društva koje se bori protiv nadnaravnih pojava/čudovišta zvanih "Greed". Zbog razloga ispostavi se da ima određene predispozicije da može percipirati te nadnaravne pojave, manifestirati sebi svojstveno oružje i boriti se protiv tih čudovišta (naravno tokom igre još nekolicina učenika manifestira te sposobnosti (dakako jedan je buntovnik, jedan "nerd", idol.....). Između "dungeona" ima se koješta za raditi (pretežno opcionalno), što uključuje i produbljivati veze s prijatelima-icama. No ,za razliku od persone, čak i ako do kraja razvije prijateljstva nemogu reći da ima neke svrhe (osim ačivmenta). Ako ste se "nagledali" animea, nećete se pretežno iznenaditi određenim twistovima u priči. Što se tiče same borbe unutar labirinta(ova), ona je najbolji dio. Borbe su brze, likovi se daju ljepo kontrolirati i sve u svemu oko toga nemam primjedbi. Igrao sam na hard i generalno mi je igra bila laka (ali zadnji boss neka se goni u 3pm).
Ovo se svako malo da nabavit na fanaticalu za cca 3€; pa po toj cijeni svakako preporučam kupiti. Trebalo mi je 40ak sati da je prijeđem (nisam lovio ačivmente)
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 25 Oct 2021, 18:22

stubbs the zombie remastered - ovu igru sam dugo htio odigrati i sada kada sam je prešao, moram reći da mi nije najbolje sjela. Dobra ideja, ali igra je strašno repetetivna, i brzo postane dosadna.  Nasreću nije preduga, i da se prijeći za cca 5 sati (mislim da mi je trebalo cca 5,5h na hard). 
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Igre, konzole i slično

Post by john_constantine » 25 Oct 2021, 23:02

maddjuro wrote:
25 Oct 2021, 18:22
stubbs the zombie remastered - ovu igru sam dugo htio odigrati i sada kada sam je prešao, moram reći da mi nije najbolje sjela. Dobra ideja, ali igra je strašno repetetivna, i brzo postane dosadna.  Nasreću nije preduga, i da se prijeći za cca 5 sati (mislim da mi je trebalo cca 5,5h na hard). 
Bila je loša u ono vrijeme. Danas free preko epica nije ništa bolji. Ima par dobrih fora kao ples, bacanje glave i braiinnn... Ali brzo dojadi + loš humor.

Remaster je bio nepotreban.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 26 Oct 2021, 16:32

john_constantine wrote:
25 Oct 2021, 23:02
maddjuro wrote:
25 Oct 2021, 18:22
stubbs the zombie remastered - ovu igru sam dugo htio odigrati i sada kada sam je prešao, moram reći da mi nije najbolje sjela. Dobra ideja, ali igra je strašno repetetivna, i brzo postane dosadna.  Nasreću nije preduga, i da se prijeći za cca 5 sati (mislim da mi je trebalo cca 5,5h na hard). 
Bila je loša u ono vrijeme. Danas free preko epica nije ništa bolji. Ima par dobrih fora kao ples, bacanje glave i braiinnn... Ali brzo dojadi + loš humor.

Remaster je bio nepotreban.
Zato je i jesam odigrao. Nije nesto sto bi kupovao
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Igre, konzole i slično

Post by maddjuro » 10 Nov 2021, 21:11

assasins creed cronicles trilogy besplatan na Uplay-u
https://register.ubisoft.com/ac-chronicles/en-US

steaworld dig 2 besplatan na GOGu
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
hitman_4
Posts: 6836
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Igre, konzole i slično

Post by hitman_4 » 18 Nov 2021, 15:29

jel se isplati uzeti Far Cry 5 za 111kn na storeu?

odigrao Metro 2033 redux, ok
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Igre, konzole i slično

Post by john_constantine » 19 Nov 2021, 09:35

hitman_4 wrote:
18 Nov 2021, 15:29
jel se isplati uzeti Far Cry 5 za 111kn na storeu?

odigrao Metro 2033 redux, ok
Vrijedi ako ti ne smeta obavezno cišćenje ogromne mape i repetitivnost.
Michel puši karu.

Post Reply