Blade TV Series

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Blade TV Series

Post by HorrorHR » 18 Jun 2007, 11:56

TV serija, a ne film (da ne offtopicate)
New Line Home Entertainment has announced the DVD release of Blade: House of Chthon which stars Sticky Fingaz, Jill Wagner, and Jessica Gower. DVD Active reports that this all-new release will include an extended cut of the feature length Blade: The Series premiere. This 88 minute feature will be available to own on September 18, and should retail at around $19.97. Extras will include audio commentaries, and a making of documentary.
jel tko gledao to? znam da je ubrzo propala, neznam čak dal je cijela sezona se izvrtila. Imao sam doma nesto skinuto ali se zagubilo, baš me nekako počelo privlačiti da ti pogledam. Mora biti jako loše :lol:
Last edited by HorrorHR on 23 Jan 2009, 20:50, edited 1 time in total.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Blade

Post by A$H » 18 Jun 2007, 12:11

HorrorHR wrote:TV serija, a ne film (da ne offtopicate)
New Line Home Entertainment has announced the DVD release of Blade: House of Chthon which stars Sticky Fingaz, Jill Wagner, and Jessica Gower. DVD Active reports that this all-new release will include an extended cut of the feature length Blade: The Series premiere. This 88 minute feature will be available to own on September 18, and should retail at around $19.97. Extras will include audio commentaries, and a making of documentary.
jel tko gledao to? znam da je ubrzo propala, neznam čak dal je cijela sezona se izvrtila. Imao sam doma nesto skinuto ali se zagubilo, baš me nekako počelo privlačiti da ti pogledam. Mora biti jako loše :lol:
nisam ni pilot epizodu imao snage završit..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Blade

Post by Dragonrage » 18 Jun 2007, 12:50

HorrorHR wrote:TV serija, a ne film (da ne offtopicate)
New Line Home Entertainment has announced the DVD release of Blade: House of Chthon which stars Sticky Fingaz, Jill Wagner, and Jessica Gower. DVD Active reports that this all-new release will include an extended cut of the feature length Blade: The Series premiere. This 88 minute feature will be available to own on September 18, and should retail at around $19.97. Extras will include audio commentaries, and a making of documentary.
jel tko gledao to? znam da je ubrzo propala, neznam čak dal je cijela sezona se izvrtila. Imao sam doma nesto skinuto ali se zagubilo, baš me nekako počelo privlačiti da ti pogledam. Mora biti jako loše :lol:
Ja pogledao gotovo čitavu...i imam ju negdje na nekom DVD-u. A šta reći...kako zaista obožavam prva dva Blade filma...a i treći bio je bio asvim OK na drugo, treće gledanje...ostao sam malo razočaran serijom...iako sam se zaista trudio ju prihvatiti...

Blade: Tv Series
3/5 - U cjelini seriji fali akcije, i na to su trebali malo više staviti naglasak, jer se ta serija gleda prvenstveno zbog toga. Vizualno izgleda sasvim OK, tim više što se radi o Tv proizvodu...ono kostimi, efekti, rekviziti i ostalo izgledaju odlično. Priča je blesava i ne nudi ništa novo, a gluma...prosjek, no da budem iskren, očekivao sam da će gluma biti i lošija (barem po onome što sam bio vidio u traileru), pa mi je zato valjda bila prihvatljiva. Kvaliteta režije varira od epizode do epizode...neke su mi bile dosadne, a neke zanimljive....kao najbolju bih istaknuo treću, ponajviše zbog toga jer je imala najbolje realiziranu akciju...
Sve u svemu i nije tako loše kao što sam možda očekivao potaknut nekim lošim kritikama i prilično mlakim trailerom....ljubiteljima Blade filmova, kao što sam ja, će se serija na kraju ipak svidjeti donekle...a ostalima, čisto sumnjam...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Jun 2007, 12:51

Evo i neke slike iz serije...

Image Image Image Image Image Image Image
Image Image Image Image Image Image

I trailer za pilot epizodu....(morat ćete malo pričekati da prođe reklama, onda će vam pustiti trailer)
Trailer

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Sep 2007, 03:13

Kad je već propala na TV, smislili su način da zarade kojih 4-5 tisuća dolara :D

Image

Jebemu život još nisam gledao, nikako da se pokrenem na tom planu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Sep 2007, 11:27

jedina novija serija od koje totalno bježim..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Sep 2007, 13:02

A$H wrote:jedina novija serija od koje totalno bježim..
zašto? :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Sep 2007, 13:52

ja si ju mopžda nabavim kad tad čisto zato jer sam Blade fan. Inače jel ovo neki posebni film, "Blade : Housde of Chthon" ili je to pilot epizoda serije?
Vidim da to u posljednje vrijeme stalno reklamiraju po netu

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 21 Sep 2007, 14:01

Dragonrage wrote:ja si ju mopžda nabavim kad tad čisto zato jer sam Blade fan. Inače jel ovo neki posebni film, "Blade : Housde of Chthon" ili je to pilot epizoda serije?
Vidim da to u posljednje vrijeme stalno reklamiraju po netu
Pa jel nije to pilot epizoda? One su malo duže pa je prodaju kao poseban film. Ili ako se ne varam, prve 2 epizode su kao 2 nastavka pa su možda editirane zajedno na ovom DVDu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Sep 2007, 14:08

Vorador wrote:
Dragonrage wrote:ja si ju mopžda nabavim kad tad čisto zato jer sam Blade fan. Inače jel ovo neki posebni film, "Blade : Housde of Chthon" ili je to pilot epizoda serije?
Vidim da to u posljednje vrijeme stalno reklamiraju po netu
Pa jel nije to pilot epizoda? One su malo duže pa je prodaju kao poseban film. Ili ako se ne varam, prve 2 epizode su kao 2 nastavka pa su možda editirane zajedno na ovom DVDu.
Moguće jer ta pilot epizoda traje malo duže...preko sat vremena ako se ne varam. Ali ono kaj mene sad zanima je to dali onda ima i kompletna serija za nabaviti ili samo ta pilot epizoda??

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 21 Sep 2007, 14:18

Dragonrage wrote:
Vorador wrote:
Dragonrage wrote:ja si ju mopžda nabavim kad tad čisto zato jer sam Blade fan. Inače jel ovo neki posebni film, "Blade : Housde of Chthon" ili je to pilot epizoda serije?
Vidim da to u posljednje vrijeme stalno reklamiraju po netu
Pa jel nije to pilot epizoda? One su malo duže pa je prodaju kao poseban film. Ili ako se ne varam, prve 2 epizode su kao 2 nastavka pa su možda editirane zajedno na ovom DVDu.
Moguće jer ta pilot epizoda traje malo duže...preko sat vremena ako se ne varam. Ali ono kaj mene sad zanima je to dali onda ima i kompletna serija za nabaviti ili samo ta pilot epizoda??
Ne bih znao. evo ovo citiram s Amazon.com:


15 of 24 people found the following review helpful:
Blade on TV doesn't work, June 30, 2007
By N. Durham "Big Evil" (Philadelphia, PA) - See all my reviews
(TOP 50 REVIEWER) (REAL NAME)
With Wesley Snipes having enough of being Blade, the series and Marvel character made the transformation from feature film series to television. Blade: House of Chthon is the pilot of the TV series that premiered on Spike TV, and featured rapper Kirk "Sticky Fingaz" Jones as the super human vampire hunter, which in itself helps kill the series right off the bat. Blade teams up with Iraq war veteran Krista (Jill Wagner, better known as the girl from the Mercury car commercials) whose brother was a vampire familiar and was murdered for something he knew. This leads them to a powerful and dangerous vamp named Marcus Van Sciver (Neil Jackson) who has big plans for both species. Though it had film trilogy writer David S. Goyer and celebrated comic writer Geoff Johns behind it, the Blade series just never excelled the way it could have, and this pilot is no different. The acting is pretty bad all around, and the overall story never picked up and got really interesting until the end of the series, and by that time, it was already too late. Jones just comes off as lame and just doesn't have that opposing charisma that Snipes posessed, plus the Blade character just seems so weak willed compared to what we've seen before. There are some good ideas, hot women (Wagner and Jessica Gower), and some nifty TV effects as well, but in the end, this is an ultimate failure. Not to mention that it's inevitable for the whole series to make it's way to DVD, of which this pilot will most likely be included. If you're a Blade fan and missed the series when originally aired, this may be worth a look, and if you were one of the few who actually enjoyed the series (it was canceled due to poor ratings and the overall negative reactions from fans of the films), this "extended" DVD may be worth picking up.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Sep 2007, 14:40

Sa ovim DVDom su išli na foru, ok imamo pilot seriju u dva dijela. Ajmo to napraviti kada je neki film, damo mu ime House of nešto i netko će misliti da je to novi Blade nastavak. Uz to, zaljepi na DVD unrated, uncut, too shocking for TV, i eto to novca nekog ;)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Sep 2007, 14:47

HorrorHR wrote:Sa ovim DVDom su išli na foru, ok imamo pilot seriju u dva dijela. Ajmo to napraviti kada je neki film, damo mu ime House of nešto i netko će misliti da je to novi Blade nastavak. Uz to, zaljepi na DVD unrated, uncut, too shocking for TV, i eto to novca nekog ;)
Da kužim o čem se redi...ali ja bih se zakleo da sam negdje vidio Blade The Series DVD box...ali ne znam gdi... :? :?
A možda se i varam...zbilja ne znam :?

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Sep 2007, 14:58

Dragonrage wrote:
HorrorHR wrote:Sa ovim DVDom su išli na foru, ok imamo pilot seriju u dva dijela. Ajmo to napraviti kada je neki film, damo mu ime House of nešto i netko će misliti da je to novi Blade nastavak. Uz to, zaljepi na DVD unrated, uncut, too shocking for TV, i eto to novca nekog ;)
Da kužim o čem se redi...ali ja bih se zakleo da sam negdje vidio Blade The Series DVD box...ali ne znam gdi... :? :?
A možda se i varam...zbilja ne znam :?
Evo ga...našao sam nešto....

http://www.ioffer.com/i/18210836?store=1

Evo...šta je ovo? A toga na Amazonu nisam vidio...ni jednom :? :shock:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Sep 2007, 16:19

Pa imaš na netu i DVD digipack novog Halloweena, a filma nema nigdje - legalno :) Piraterija, a možda je i Blade izašao u nekoj drugoj zemlji na DVD..

Post Reply