The Stand (TV Series 2020– )

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

The Stand (TV Series 2020– )

Post by Michel » 13 Oct 2020, 22:03

Image

Imdb
Wiki

Creators: Josh Boone, Benjamin Cavell
Stars: James Marsden, Jovan Adepo, Whoopi Goldberg

After the mass destruction caused by a manmade virus called "Captain Trips." A false messiah emerges, possessing incredible powers and hellbent to rule the remaining human society. It's up to a group of people to journey the post-apocalyptic wasteland to stop him and his army.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Stand (TV Series 2020– )

Post by Michel » 13 Oct 2020, 22:07

Eto, stiže nam druga po redu ekranizacija Kingovog magnum opusa i jedne od najboljih knjiga u posljednjih 50 godina. Ne znam što da mislim jer je tako sve danas uglancano još ovaj CBS iako je ovo all aces CBS a tu je kao više R rated pa ćemo vidjeti kako će ispasti. Odabir za Randall Flagga dobar neću previše hvaliti želim vidjeti kako će ga odglumiti. Odabir za Abigal pa vjerojatno dobar pošto je Whoopi oduvijek htjela glumiti taj lik pošto je velik fan Kinga.

Ostali odabiri naravno Larry je crnac sad a Ralph nije muško nego žensko sere mi se više od te PC kulture. U traileru nema uopće prvog dijela knjige o virusu i apokalipsi jel i to radi osjetljive PC publike jer je sad korona pa da se ne uvrijede mislim koji kurac pa to je najbolji dio knjige. Čitam da će se taj virus i apokalipsa odraditi kroz flashbackove. Ima minusa i pluseva što sam dosad vidio i čitao ali jebiga sucker za Kinga i pogotovo za legendarnoi The Stand.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Stand (TV Series 2020– )

Post by John_Ryder » 13 Oct 2020, 23:29

Jedva čekam.

Bađunko ispeci prase.
Image

Image

Post Reply