The Haunting of Hill House (2018+)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

The Haunting of Hill House (2018+)

Post by HorrorHR » 15 Aug 2017, 14:45

Za sada sa:
https://www.netflix.com/hr/title/80189221
The Haunting of Hill House: A Netflix Original
2018

This horror drama series is a modern re-imagining of Shirley Jackson's classic 1959 novel.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by HorrorHR » 15 Aug 2017, 14:46

E.T. star Henry Thomas, “Grey’s Anatomy” grad Elizabeth Reaser and Hush‘s Kate Siegel have joined Netflix’s “Haunting of Hill House”, reports THR.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by Michel » 25 Feb 2018, 17:13

Evo ukratko.

Image

Imdb
Wiki

Written by: Mike Flanagan
Stars: Jordane Christie, Logan Medina, Anthony Ruivivar
The Haunting of Hill House is an upcoming American television series created by Mike Flanagan. It is based on the 1959 novel of the same name by Shirley Jackson, and will premiere on Netflix.[1] The first series will consist of ten episodes.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by copycat » 16 Oct 2018, 23:52


User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by copycat » 16 Oct 2018, 23:53

Neki komentari -preskračem ovu seriju. Nisam dovoljno hrabra. :toimonster:

The haunting of hill house on Netflix is sooo creepy but actual the best I’ve seen, even if I can’t sleep after it😂🙃

WHY DID I DECIDE TO WATCH THE HAUNTING OF HILL HOUSE AND ESPECIALLY AT NIGHT I CAN’T SLEEP NOW I DON’T NORMALLY WATCH SCARY FLICKS WHY DID I DO THIS TO MYSELF


Haunting of hill house is making me terror vomit in joyful confusion. So I love it.


The Haunting of Hill House on @NetflixUK is one of the most terrifying, nail biting, hide behind the couch, don’t even breath, I’m going to pass out from fear things I have ever watched. In. My. Life.

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by boyko » 17 Oct 2018, 08:05

hm. primamljivo :D
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by John_Ryder » 17 Oct 2018, 21:44

kreće se gledat od petka, taman uvertira za helovin :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Mr. Pest
Posts: 139
Joined: 06 Dec 2015, 00:32

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by Mr. Pest » 17 Oct 2018, 22:22

Sad i ovo, ništa ne završim do kraja, ipak izgleda dobro...
I've seen enough horror movies to know that any weirdo wearing a mask is never friendly.


User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by boyko » 05 Nov 2018, 23:58

nisam baš očaran, moglo je i bolje.
previše mi je razvučena radnja i nekak mi je "soft". fali mi tu još dosta toga..
7/10
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by Truba » 07 Nov 2018, 23:05

knjiga mi je beze
pa nwcu gledati
www.lasetta.net :axe:

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by Michel » 25 Feb 2021, 16:06

Počeo s ovom serijom. Volim film, knjigu nisam čitao. Uz slashere, ghost horori su mi najdraži podžanr horora.

Steven Sees a Ghost - prva epizoda pratimo obitelj Crain kako odlazi iz uklete kuće i u sadašnjosti pratimo kad su odrasli i čime se bave. Steven je sad lovac na duhove iako ne vjeruje u njih. Prva epizoda je jako dobra sa nekoliko jezivih scena najviše mi se svidjelo
SpoilerShow
zadnja scena kada Steven vidi duha i baš dobro snimljeno kako mu je ona crnkinja govorila. Nije mogla vrištati, samo se ukočila da bi onda pala od šoka.
8/10

Open Casket - druga epizoda više pratimo Shirley i kako je postala pogrebnik i naravno vuče traume iz djetinjstva i onih svojih mačaka koje je imala. Dobra epizoda sa opet nekoliko jezivih scena 7.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by Michel » 26 Feb 2021, 16:53

Touch - u ovoj epizodi pratimo Theodoru, jedno od petoro djece ona je u sredini. U sadašnjosti je psiholog i bavi se problemima djece pa joj tako dođe jedna klinka koja viđa po svemu sudeći duha Mr. Smileya koji živi u podrumu a u prošlosti kad je bila klinka ima traume od tog jednog podruma iz kuće Hill. I još ima neku moć dodira zbog kojeg osjeti/vidi neke stvari. Jako dobra epizoda sa nekoliko jezivih scena i na kraju dosta toga je uglavi kao potisnute emocije (ako je netko zlostavljan) 8.3/10

The Twin Thing - u ovoj epizodi pratimo najmlađeg koji je crna ovca u obitelji i koji je zbog trauma u toj kuući okrenuo se drogi i alkoholu. Jako moćna epizoda i najjezovitija dosad. Dobro me isprepadao onaj leteći čovjek baš jezaaaa. Dobro su i isprepletali vremensku radnju i sad bi serija tek trebala krenut jer jedva čekam da svi dođu natrag u kuću Hill a čini mi se da ide prema tome i još ne znamo što je iza crvenih vratiju 8.6/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by Michel » 27 Feb 2021, 20:00

The Bent-Neck Lady - jebote kakva epizoda :shock: ovo je bila epizoda po meni o najboljem liku trenutno u seriji, a to je mala Nellie, a i odrasla izgleda najbolje od svih. Nju je proganjala krivovrata žena i pratimo je u odrasloj dobi kako se oženila, kako pije svoju terapiju ali i vidimo razloge
SpoilerShow
zašto se ubila. Uz to što je izgubila muža, opet se krivovrata žena pojavila plus zamjerila se braći i sestrama pa joj se nisu javljali, maknula se od ljekova
baš jebeno su napravili sve psihološki, ali onih zadnjih 10 minuta u kući predobro i prejezivo iako je njoj bilo lijepo ali osjetio sam u zraku nešto će se gadno dogoditi i na kraju šok
SpoilerShow
ona je cijelo vrijeme taj duh :jawbreaker:
9.5/10

Two Storms - jebote što je ovo, a tek ovo remek djelo od epizode. Jedan od najboljih epizoda posljednjih godina. Pratimo dvije oluje kad su bili klinci i sad kao odrasli u reunionu. Praktički sve u jednom kadru, sa tehničke strane sjajno snimljeno i gluma je ovdje bila tip top pogotovo Timoty Hutton. Odlična atmosfera, odlični preokreti i
SpoilerShow
njihov otac je priznao da nije to njezina bolest već da je to stvarno kuća. Jedva čekam vidjeti što se dogodilo sa njihovom majkom.
scene po oluji u toj kući kad nestane svijetla fenomenalno 10/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Haunting of Hill House (2018+)

Post by Michel » 28 Feb 2021, 21:02

Eulogy - zatišje pred buru. Pratimo što se događalo poslije oluje i kako njihova majka te njegova žena počinje ludovati od tih čudnih snova. Sa druge strane Luke je nestao s autom i novcima tako da će sad sigurno ići za njim. Kraj izvrstan kada trči prema crvenim vratima 7.8/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply