Dead of Summer (2016-)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Dead of Summer (2016-)

Post by HorrorHR » 23 Nov 2015, 17:59

The minds behind ABC’s Once Upon a Time will soon be working their magic over on ABC Family (which becomes Freeform in 2016). The network on Wednesday announced a straight-to-series order for Dead of Summer, a summer camp-set horror story written and executive-produced by Once creators Adam Horowitz and Eddy Kitsis, along with Once writer Ian Goldberg.

Here’s the series’ official description, per the network:
Set in the late 1980s, school is out for the summer, and a sun-drenched season of firsts beckons the counselors at Camp Clearwater, a seemingly idyllic Midwestern summer camp, including first loves, first kisses – and first kills. Clearwater’s dark, ancient mythology awakens, and what was supposed to be a summer of fun soon turns into one of unforgettable scares and evil at every turn. Part coming-of-age story, part supernatural horror story, “Dead of Summer” is a bold, new series that mixes genres as it examines the light and dark of a summer like no other.
Info sa: http://tvline.com/2015/11/18/dead-of-su ... -creators/

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by dr_gonzo » 26 Nov 2015, 11:49

Znači slasher serija...još jedna nakon Scream i Scream Queens...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by Michel » 08 Mar 2016, 16:25

Po zadnjim informacijama koje čitam na imdb boardu i još nekim sajtovima piše da će više biti supernatural serija nego slasher.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6998
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by hitman_4 » 07 Apr 2016, 12:50

supernatural
onda ništa od gledanja
Image

Image

Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 29 Jun 2016, 20:40

Izašla prva epizoda...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by Asfodel » 30 Jun 2016, 01:00

Sleser.. pa jupi!
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by Wheel Smith » 30 Jun 2016, 08:00

slasher ko gleda nek javi
:supz: :supz:

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by olio » 02 Jul 2016, 17:37

odgledao prve dvije epizode. meni preloše, odustajem

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by HorrorHR » 02 Jul 2016, 20:30

morati ću probati, samo me te 80te drže nekako za gledanje.

olio zašto je loše toliko?

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by HorrorHR » 03 Jul 2016, 10:27

Pogledah, evo raspisao se malo o prve dvije epizode:

http://www.horrorhr.com/dead-summer-prv ... 1-02-2016/

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by olio » 03 Jul 2016, 10:49

EDIT: zakasnio :partyman:

Bio sam u žurbi pa nisam napisao :wink:

Serija izgleda jeftino i loše je napisana.
Odvija se krajem osamdesetih i trude se dočarati taj period, ali očajno. Pokušavaju ubaciti svaku poznatu stvar, izreku, događaj, bend...kako da su upisali u google 80-te, skupili sve reference i onda sklepali scenarij.
Ali iako su sve te reference na 80-te unutra, totalno su falili atmosferu, odjeću, ma sve. Izgleda kao 90-te, čak moderna. Kao da su uložili truda samo u kupljenje referenci preko googla, a ne u vizualni dio.
Od odjeće, do kose, pa čak i do stvari kao kamera, naravno imaju jednog lika koji sve snima kamerom, ali čak ta kamera je premoderna za vrijeme.

Gluma je loša, isto tako djeluju vrlo moderno, i da netko izvadi tablet ili mobitel...ne bi mi bilo čudno.
Scenarij je užasan, a nije ni snimljeno kvalitetnije. Rečenica za rečenicom su tako užasne.

Izvrnuta povijest 80-tih, gejevi su otvoreni i prihvaćeni, a svi sa ruskim prezimenom se omalovažavaju i građani su niže klase :kokicarenje:

A sad horror, pa iskreno nema se ništa o tome pisat. Tko god ovo radi, nema pojma o njemu i falili su sve što su mogli. Serija je zasada više supernatural, moguće da će oživjeti nekog ubojicu, okultna ubijanja, iz prošlosti, ne čini mi se da će biti slasher. A i da bude slasher prema viđenom, nema šanse da bude ok slasher.
Horror, 0 bodova.

Serija je napravljena od ljudi koji ne razume period u koji su postavili seriju, a važnije, nemaju pojma o horror žanru. Nemarno, lijeno, grozno.
I ne ovo nije "toliko grozno da je dobro", čak ni namjerno takvo sa njihove strane, ovo je jednostavno ...grozno.

Nadao sam se barem ok slasheru, a niš.
Neznam ni kako sam uspio obe epizode pogledati :zubifale:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Dead of Summer (2016-)

Post by Wheel Smith » 03 Jul 2016, 22:08

olio wrote:EDIT: zakasnio :partyman:

Bio sam u žurbi pa nisam napisao :wink:

Serija izgleda jeftino i loše je napisana.
Odvija se krajem osamdesetih i trude se dočarati taj period, ali očajno. Pokušavaju ubaciti svaku poznatu stvar, izreku, događaj, bend...kako da su upisali u google 80-te, skupili sve reference i onda sklepali scenarij.
Ali iako su sve te reference na 80-te unutra, totalno su falili atmosferu, odjeću, ma sve. Izgleda kao 90-te, čak moderna. Kao da su uložili truda samo u kupljenje referenci preko googla, a ne u vizualni dio.
Od odjeće, do kose, pa čak i do stvari kao kamera, naravno imaju jednog lika koji sve snima kamerom, ali čak ta kamera je premoderna za vrijeme.

Gluma je loša, isto tako djeluju vrlo moderno, i da netko izvadi tablet ili mobitel...ne bi mi bilo čudno.
Scenarij je užasan, a nije ni snimljeno kvalitetnije. Rečenica za rečenicom su tako užasne.

Izvrnuta povijest 80-tih, gejevi su otvoreni i prihvaćeni, a svi sa ruskim prezimenom se omalovažavaju i građani su niže klase :kokicarenje:

A sad horror, pa iskreno nema se ništa o tome pisat. Tko god ovo radi, nema pojma o njemu i falili su sve što su mogli. Serija je zasada više supernatural, moguće da će oživjeti nekog ubojicu, okultna ubijanja, iz prošlosti, ne čini mi se da će biti slasher. A i da bude slasher prema viđenom, nema šanse da bude ok slasher.



Serija je napravljena od ljudi koji ne razume period u koji su postavili seriju, a važnije, nemaju pojma o horror žanru. Nemarno, lijeno, grozno.
I ne ovo nije "toliko grozno da je dobro", čak ni namjerno takvo sa njihove strane, ovo je jednostavno ...grozno.

Nadao sam se barem ok slasheru, a niš.
Neznam ni kako sam uspio obe epizode pogledati :zubifale:

znaci preskočit cu. ima boljih serija za gledat
:supz: :supz:

Post Reply