The X-Files: nova TV serija (2016-)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by dr_gonzo » 26 Jan 2016, 20:41

Nije loša prva epizoda, nadam se da će sljedeće biti još bolje...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by boyko » 26 Jan 2016, 21:15

sasvim solidna druga epka. dobro došlo usputno prisjećanje događaja iz prošlosti.
we want more! sviraj mejdene!
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 26 Jan 2016, 21:49

Ja sam bio zadovoljan sa prvom epizodom, a sa drugom sam prezadovoljan :D vjerujem da će šef i asfodel uživati u drugoj jer ima puno toga za ponuditi. Ima bizarnih scena koje će mi ostat urezane, a opet sam svrhan zbog toga jer je stvarno tužno tako nešto gledati.

Epizoda ima više podpriča i to mi se svidjelo. Duchovny i Gillian su se vratili na najbolji mogući način. Opušteniji su, dijalozi su odlični i njihove rasprave ah :) a Gillian sa svojih 46 godina meni u ovoj epizodi izgleda kao bomba. U onim
SpoilerShow
flashbackovima sa sinom mi je jebozovna.
Evo malo slika :(
SpoilerShow
ImageImageImageImageImageImage
Ova treća slika kad sam vidio užasno me pogodilo.
SpoilerShow
a ovo sa njihovim sinom to su valjda njihovi najveći strahovi.
Evo i sa bloodydisgusting
Now this is The X-Files that I want!

After developing severe reservations over the—in my opinion—rocky start that the momentous return of the series saw last night, I’m happy to say that “Founder’s Mutation” made all of the right moves by delivering a creepy, upsetting, provoking episode of the series that even manages to tie into the greater mythology of the series in a justified way.

“Founder’s Mutation” ends on a whirlwind that might bring up more questions than answers, but what you’re left with is the strong inertia that has been powering this hour. In spite of any misgivings I might have had with last night’s premiere, this is a very good episode of The X-Files. It has the right instincts. It uses the right attitude. And it presents a twisted, unsettling story that feels tailor-made for this universe. With the necessary baggage now being out of the way, hopefully the series can just focus on making us scared, making us surprised, and making us excited.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Wheel Smith » 26 Jan 2016, 22:00

znaci dupla epizoda je izasla mmmm pred iskušenjem sam
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 26 Jan 2016, 22:06

Wheel Smith wrote:cekaj znaci to izzlazi svaki dan ili kako?
Tek sam sad vidio. Samo prve dvije epizode su izašle dan za danom, a ostale će kroz mjesec dana. Jedna na tjedan. Znači klasika.

E da, gledanost je ogromna :D blizu 17 milijuna je gledalo prvu epizodu. To je znači sto posto obnova :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Wheel Smith » 26 Jan 2016, 22:11

poslje gledam prve dvije
:supz: :supz:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by copycat » 26 Jan 2016, 22:21

Gledam :partyman:
Koliko godina je proslo? 15? Vise

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 26 Jan 2016, 22:41

Od zadnje prikazivanja 14 godina. Od početka pilot epizode 22 godine :)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by copycat » 26 Jan 2016, 22:52

Zadovoljan Sam sa 1 episodom

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Asfodel » 26 Jan 2016, 23:08

Michel wrote:vjerujem da će šef i asfodel uživati u drugoj
ma ja sam uživala i u prvoj :D
samo što kad krenem analizirati na elementarne čestice, ima nekih manjkova, bez obzira ne generalnu ljubav i uživanje u pojedinačnim epkama
meni jedino oni ne izgledaju opušteno, nego kao drvene marije. pogotovo scully. inače je u pitanju hladan lik, ali ovdje se nešto malo ipak tražilo da pokaže i nigdje ništa. no ustvari razumijem, zbog botoksa, tako da ne osuđujem previše
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 26 Jan 2016, 23:22

Ne vjerujem da ima puno botoksa :D hoćemo se kladit? :zubifale:

Odgovorno tvrdim da nema tako puno. Evo razloga. Nosi periku. Rekla je da se više ne može farbati jer joj se koas uništava, a inače je plavuša. Zato su joj stavili periku, ali nije to ono kad staviš na glavu, njoj su usadili i rekla je da je bol užasna. http://www.ew.com/article/2015/06/26/x- ... lay-scully

Druga stvar pogledaj njezinu facu u ranijim sezonama kad je imala 25, 26 godina. Ako baš pogledaš usne, usta, nos, sve je isto. Ona je uvijek imala čelo malo veće, a sad zbog perike joj je faca izduljena. Pogledaj usne, uvijek je imala takve. Pogledaj ostalo.

I najvažnije, pogledaj njezine zadnje intervjuje. Evo, pogledaj ovaj kod Kimmela kako izgleda i koliko je drugačije. Ovo u novoj sezoni perika plus ta bol i makeup.

https://www.youtube.com/watch?v=BgEN1t4jPRE

Znam da su se bavili i eksperti s tim pitanjem pa su rekli
Other cosmetic surgery experts have gone on to say that if you look at a recent photo of Anderson, her face does not appear to be smooth and wrinkle-free. Her face wrinkles up when she smiles, and her laugh lines become more apparent. Her face shows no evidence of being pulled or stretched, as is the case after a person has undergone some facial or cosmetic surgery. Her lips do not appear to be any plumper, ruling out any collagen injections she may have been rumored to have.

One plastic surgeon in Miami says Anderson looks like she takes good care of her skin and that gives her a youthful and healthy look.
Pričekaj treću epizodu. Treća će biti humoristična, a takve su meni uvijek bile najbolje. Evo trailer :lol:

Image

Čini mi se da je izgubila malo kila pa je i to pridonijelo svemu tome. Ali u ovoj drugoj epizodi u nekim scenama izgleda vrhunski.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Asfodel » 26 Jan 2016, 23:31

SpoilerShow
1. botoks služi za učvršćivanje bora, a ne povećanje/smanjenje usana, nosa i svega što si nabrojao da je isto od crta. naravno da je isto ako osoba nije išla na korekcijske operacije. botoks nema veze s crtama, pobogu :mrgreen:
2. ako ona nema botoksa, a meni nije važno ima li ili ne, onda je u datoj situaciji (toj prvoj epki) ispala - loša glumica
(spominjem botoks kao najlogičnije opravdanje koje njoj ide na ruku. izgledala je cijelo vrijeme zaleđeno i kao da joj je teško pomicati išta na faci) drugim riječima, spominjanjem botoksa sam joj dala kompliment skoro, opravdanje.
nisam spominjala uopće izgleda li sjajno ili ne, to je druga tema

ako nema botoksa onda je stvar katastrofalna za njeno umijeće glume, no opet nebitno i za seriju i za mene
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Wheel Smith » 26 Jan 2016, 23:34

hhhhhhhha pogledao 15 min prve , ok je zsad samo me nije uhvatila neka nostalgija gledajući ovo zasad , kvalitetno jest ....... - mulder ko mulder i ostatak super
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 26 Jan 2016, 23:39

Asfodel wrote:
SpoilerShow
1. botoks služi za učvršćivanje bora, a ne povećanje/smanjenje usana, nosa i svega što si nabrojao da je isto od crta. naravno da je isto ako osoba nije išla na korekcijske operacije. botoks nema veze s crtama, pobogu :mrgreen:
2. ako ona nema botoksa, a meni nije važno ima li ili ne, onda je u datoj situaciji (toj prvoj epki) ispala - loša glumica
(spominjem botoks kao najlogičnije opravdanje koje njoj ide na ruku. izgledala je cijelo vrijeme zaleđeno i kao da joj je teško pomicati išta na faci) drugim riječima, spominjanjem botoksa sam joj dala kompliment skoro, opravdanje.
nisam spominjala uopće izgleda li sjajno ili ne, to je druga tema

ako nema botoksa onda je stvar katastrofalna za njeno umijeće glume, no opet nebitno i za seriju i za mene
Rekla je u jednom intervjuju da je prvih dana bila malo rusty, znači kao malo zahrđala :zubifale:
Anderson agreed they were rusty the first couple of days
Kaže da joj se bilo teško vratiti tih par dana, ali kad je sve krenulo, to je bilo to. U drugoj se već vidi, ali Carter je rekao da su oboje u nekoj vrsti depresiji
SpoilerShow
zbog sina i tako dalje
zato je tu iduća epizoda :rock:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Asfodel » 26 Jan 2016, 23:43

Rusty, da, tako se to kaže
(jer i uz glavobolju je moguće bar lakše pomicanje :mrgreen: )

Imam vjere da će biti sve bolje i bolje :seksualische:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply