The X-Files: nova TV serija (2016-)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by lemonzoo » 06 Feb 2016, 14:39

Što je taj IGN? Viđam ga posvuda. Čak se nekad pojavi logo na serijama. Neki dan sam gledao negdje i piše da se oni bave videoigricama.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 06 Feb 2016, 17:02

Za igrice i TV :) ali ovo prvi put vidim Hrvatski IGN. Evo engleskog http://me.ign.com/en/
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by HorrorHR » 06 Feb 2016, 19:02

Michel wrote:Ma sve pet, samo imam dojam da ovu epizodu mnogi ljudi nisu shvatili ne ti ili netko drugi već litajući neke komentare po internetu čini mi se da ne kuže epizodu
gle, ne spadam u te koji je nisu shvatili, a i da nisam shvatio, whatever - epizoda mi loša i to je to ;) drago mi je da žučno i konstruktivno braniš, ali nije baš da mi možeš promijeniti mišljenje. sjećam se the x files zajebantskijih epizoda, ova je i tom điru i to još podebljana, fora mi je ideja, ali nije mi bila nešto.

recenzije na drugim sajtovima neću komentirati, ako su svi za, meni je drago da sam kontra :D

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 06 Feb 2016, 20:00

Drago ti je da si kontra što znači da namjerno si kontra :zubifale:

Glupo mi je to malo oni koji namjerno govore da im se nešto ne sviđa samo da su kontra, pogotovo kod hype filmova. Naravno da ima onih koji nisu zaslužili taj hype, ali ako ti se nešto ne sviđa ne znači da nisi kontra. Ono što želim reći taj hype ne bi trebao utjecati negativno na nekoga. Dosta sam se puta uvjerio gdje netko govorio namjerno suprotno jer ne želi da spada u većinu kojoj se sviđa. Ako se nekome ne sviđa ok, ali namjerno ići kontra je pomalo blesavo :D
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Wheel Smith » 06 Feb 2016, 20:12

nije namjerno kontra koliko ja kuzim , ja sam usao u nove epizode prilično nahajpano al onda skuzio da su sve te epizode čisti prosjek... fali im nesto da budu odlične bas ..... a naravno da se vecini sviđa jer su to mulder i scully - da su rebootali seriju s novim glumcima , ko zna možda bi bilo bolje ali jebalo bi se ljudima i bunili se zasto nema ovo dvoje :D, nego gledat bezvoljne glumce kako bezvoljno obavljaju posao........

Ovo je prvi put da sam očekivao ful nesto i ostao bas razočaran. inace uvijek nista ne očekujem ni od čega ali kao ovo su x files pa ajde. :D :D :D :partyman:
:supz: :supz:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by HorrorHR » 07 Feb 2016, 12:04

Michel wrote:Drago ti je da si kontra što znači da namjerno si kontra :zubifale:
Dedukcija ti je kriva ;)
Michel wrote:Glupo mi je to malo oni koji namjerno govore da im se nešto ne sviđa samo da su kontra, pogotovo kod hype filmova. Naravno da ima onih koji nisu zaslužili taj hype, ali ako ti se nešto ne sviđa ne znači da nisi kontra. Ono što želim reći taj hype ne bi trebao utjecati negativno na nekoga. Dosta sam se puta uvjerio gdje netko govorio namjerno suprotno jer ne želi da spada u većinu kojoj se sviđa. Ako se nekome ne sviđa ok, ali namjerno ići kontra je pomalo blesavo :D
ne znam o kome misliš, ali nadam se ne o meni.

da se ne ponavljam, epizoda je totalno bezveze, sezona je ispod očekivanja i to bi bilo to ;) svjedno mi je što ako određeni sajtovi i tko već ne kažu da je ovo genijalno ili (po meni) bedastoće da je ovo bila jedna od top 3 epizode X-Filesa ever. Moj stav o epizodi i/ili sezoni ne može promijeniti ništa. jebiga bilo bi mi draže da je super, da je odlično ili vrlo dobro, nije i idemo dalje ;)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by HorrorHR » 07 Feb 2016, 12:05

Wheel Smith wrote:nije namjerno kontra koliko ja kuzim , ja sam usao u nove epizode prilično nahajpano al onda skuzio da su sve te epizode čisti prosjek... fali im nesto da budu odlične bas ..... a naravno da se vecini sviđa jer su to mulder i scully - da su rebootali seriju s novim glumcima , ko zna možda bi bilo bolje ali jebalo bi se ljudima i bunili se zasto nema ovo dvoje :D,:
:rock:

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 07 Feb 2016, 14:46

Wheel Smith wrote:nije namjerno kontra koliko ja kuzim , ja sam usao u nove epizode prilično nahajpano al onda skuzio da su sve te epizode čisti prosjek... fali im nesto da budu odlične bas ..... a naravno da se vecini sviđa jer su to mulder i scully - da su rebootali seriju s novim glumcima , ko zna možda bi bilo bolje ali jebalo bi se ljudima i bunili se zasto nema ovo dvoje :D, nego gledat bezvoljne glumce kako bezvoljno obavljaju posao........

Ovo je prvi put da sam očekivao ful nesto i ostao bas razočaran. inace uvijek nista ne očekujem ni od čega ali kao ovo su x files pa ajde. :D :D :D :partyman:
Ne bi bilo bolje. Dajte shvatite da nitko ne želi vidjeti druge glumce. Pa serija je popularna zbog mnogih razloga, ali glavni razlog su Mulder i Scully. Kakav reboot i slične gluposti. To ne bi uspjelo i priče bi bile lošije. Niti jedan fan i većina regularnih gledatelja.
HorrorHR wrote:
ne znam o kome misliš, ali nadam se ne o meni.

da se ne ponavljam, epizoda je totalno bezveze, sezona je ispod očekivanja i to bi bilo to ;) svjedno mi je što ako određeni sajtovi i tko već ne kažu da je ovo genijalno ili (po meni) bedastoće da je ovo bila jedna od top 3 epizode X-Filesa ever. Moj stav o epizodi i/ili sezoni ne može promijeniti ništa. jebiga bilo bi mi draže da je super, da je odlično ili vrlo dobro, nije i idemo dalje ;)
Nekad mi se čini da tako ideš, ali ajd ako kažeš da ne, vjerujem ti. Samo znam da postoje takve osobe. I znam da mnogi nisu shvatili epizodu kao što prije par godina dosta ljudi nije shvatilo cabin in the woods.

Ne top 3 već top 10 epizoda ever. Za dosta ljudi je tako. Sve ok, samo kažem da je epizoda od strane fanova i kritike primljena fantastično.

Zasad jedna vrlo dobra i dvije odlične epizode :rock: :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by copycat » 07 Feb 2016, 19:34

Michel wrote:Hrvatski IGN http://adria.ign.com/mulder-scully-meet ... monster-re ovo prvi put vidim :supz: :prayer:

http://i.imgur.com/y4t7iQB.png

Jedna dobra sa NYtimesa http://www.nytimes.com/2016/02/01/arts/ ... eview.html
copycat wrote:tko je gledao X-files ovo gleda čisto iz ljubavi prema starim epizodama, ne treba mi nova sezona.. ovo mi je savršeno zatvaranje kruga
Ovo je potpuno netočno. Da, nama je tako možda, ali njihovim najvećim fanovima nije. Možeš ih i pratit, oni imaju svoje stranice koje su službeno priznate od televizijske kuće Fox i vraćeni su da idu i dalje, a ne da se zatvori krug. To će ti svaki fan reći koji nije posljednji put gledao prije 15 godina stare epizode već i dalje gledaju skoro pa svakodnevno. To su pravi fanovi, a ostali su regularni gledatelji koji ih se sjećaju, ali nikad nisu bili fanovi.
Ja nisam bila tako veliki fan da placem Sto su odlucili vratiti 6 epizoda i onda placem.sto nema vise. Ja se cak bunim protiv 2 sezone wayneward pines.
Ja ne gledam stare epizode jer su mi danas bezveze iskreno a u ono vrijeme su bile super.
Uglavnom, ja Sam sretna zbog nostalgije za nove epizode I smatram da pravi fanovi bi isto trebali bii.
Ali jebi ga hardcore fanove nemoze nikad zadovoljiti to su cinjenice koju cak redatelji spominju.

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by boyko » 09 Feb 2016, 21:32

solidna četvrta. malo više pažnje posvećeno Scully što je sasvim uredu
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 09 Feb 2016, 22:01

Fak, kakva epizoda :jawbreaker: predobar negativac, predobra gluma gillian anderson i dvije priče u jednoj. Atmosfera za prste polizati. To volim. Nema današnje serije koja može ponuditi ovakav horor koji nije na silu nametnut kao što nameću recimo u american horror story.

Nisam zapamtio ime čudovišta, ali odlično je. Usrao sam se kad je došao u onu kuću uz pjesmu ili kad Mulder i Scully dolaze kod onog lika kroz mračan prostor. :supz: :rock:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by John_Ryder » 10 Feb 2016, 10:21

ja zadovoljan trećom,ful simpatično i smiješno, sutra gledam četvrtu, ma AHS ću odjebat jedino ako aliene ne stave u nove sezonu.
Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by lemonzoo » 10 Feb 2016, 11:41

Michel wrote:
Nisam zapamtio ime čudovišta
Smetlar.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by Michel » 10 Feb 2016, 20:20

Zar nije smetlar onaj grafiter koji crta i oživljava? Mislim da čudovište ime više riječi u imenu, ali nekako čudno se zove.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: The X-Files: nova TV serija (2016-)

Post by lemonzoo » 10 Feb 2016, 21:06

Moguće da sam pobrkao nazive, ali mislim da su i čudovište zvali Trash Man. Tako ga zovu i ovdje http://observer.com/2016/02/x-files-epi ... hia-story/
Vidim sad na IMDb-u da je potpisan kao Band-Aid Nose Man
http://www.imdb.com/title/tt4549940/

Post Reply