Scream Queens TV serija (2015)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 06 Nov 2015, 17:24

Ja mislim odjednom pogledati cijelu sezonu, pa sutradan pogledati i Scream seriju prvu sezonu...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Scream Queens TV serija (2015)

Post by copycat » 07 Nov 2015, 00:43

:zubifale: Odustala od serije, drazi mi je izombie

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Scream Queens TV serija (2015)

Post by Wheel Smith » 07 Nov 2015, 02:59

izombie je najbolja zombi serija
:supz: :supz:

User avatar
Inferno
Posts: 2357
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Scream Queens TV serija (2015)

Post by Inferno » 23 Jul 2018, 22:25

Pogledao obje sezone u dva dana :supz:

Sezona prva:

Iznenađujuće dobar šmek američkog fakulteta, baš sam se uživo. Pod dobar mislim cheesy do bola i sa svim stereotipima, cijela sezona je živa parodija svega što dotakne i to super funkcionira. Ono što me posebno iznenadilo jesu likovi koji su također užasno stereotipni ali do kraja sezone te jednostavno osvoje svojim idiotizmom. Nevjerojatno, na početku ti je svaki lik glup, dok na kraju skoro svakog obožavaš, a nije baš da su nešto super razrađeni nego baš imaju "ono". Chad Radwell od najvećeg douchea do možda najzabavnijeg lika, Ema Roberts tijelom i licem hot as hell, do je lik Hester užasno privlačan zbog svoje čudne opsjednutosti i izrazite strasti (bar meni :zubifale: ). Malo teško bilo pogoditi tko je bio zadnji ubojica, ima stvarno mindfuck situacija.

Ovu prvu sezonu bi izdvojio kao najbolju slešer ekranizaciju faksa ikada!

ocjena: 9/10


Sezona druga:

Ima i tu simpatičnih likova, ali puno likova iz prve sezone skoro totalno gubi svoj stari šarm, a novi likovi poprilično nekarizmatični i malo dosadni. Sam taj koncept s toliko green meanija, bez ikakvog iščekivanja i teasanja mi je bio malo bezveze. A ono, nije dosadno, može se pogledati, ali samo sjena prve sezone.

ocjena: 5/10

Post Reply