True Blood

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: True Blood

Post by Victor Crowley » 28 Jul 2014, 10:49

Gleda još tko?

Uglavnom meni dosad onako, nisam baš zadovoljan, pogledao sam pet epizoda i stvarno ne vidim gdje serija ide. Nema mi nekog zapleta.

Naravno, gledam do kraja, to je sigurno, ali serija mi je totalno izgubila žar s početka.

Znači ovo je zadnja sezona?

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: True Blood

Post by Scarface » 28 Jul 2014, 18:21

Bljutava finalna sezona. Očekujem da Bill i Sookie završe skupa (i to tako da Bill postane čovjek), i to je u biti to. Sve drugo je preloše.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: True Blood

Post by Victor Crowley » 31 Aug 2014, 09:22

Završila serija...

Sve u svemu na kraju kad gledam sve sezone, serija mi je nešto malo iznad prosjeka zahvaljujući prvim sezonama kad mi je poslije Seinfelda bila najbolja serija ikada. To se fino pokvarilo zadnjim sezonama gdje je sve otišlo u nekom drugom pravcu što je postalo bezveze. Nekako sam jedva čekao da završi ova zadnja sezona, postala je jako dosadna i bez ikakvih događanja, dali su nam samo neki rasplet serije. Najiritantniji lik u cijeloj seriji bila mi je Sookie a najdražeg nisam imao, možda Eric ali stvarno ne znam.. Možda zapravo Jessica.

Zadnja epizoda i događaji sa Billom i Sookie su mi bili :skrujufakju: ali eto, kontam da je tako nekako i moralo završiti.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: True Blood

Post by john_constantine » 31 Aug 2014, 12:10

ma ionako je serija u usporedbi s knjigom imala previše filera... Knjige su puno bolje.
Michel puši karu.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: True Blood

Post by Victor Crowley » 31 Aug 2014, 12:41

Knjige su meni uvijek bolje :) Al ne bih imao živaca sad čitati knjige kad sam odgledao seriju.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: True Blood

Post by callac » 05 Sep 2014, 21:53

a glupog li završetka serije... no coment :|
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply