True Blood

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: True Blood

Post by callac » 28 Aug 2012, 10:04

alecto wrote:slažem se za
SpoilerShow
Taru i Pam :partyman:
al finale je prilično dosadno inače. cijela sezona mi nije baš nešto, al naravno da pobožno pratim svaku epizodu, navukla sam se :lol:

e da, užasno mi je glupo bilo
SpoilerShow
što se Sam i Luna mogu shiftat u ljude
nekak mi je previše očito da je to dodano tek tolko jer se eto nema više šta izmislit.
SpoilerShow
Sam se nije nikad shiftao u čovjeka, samo Luna, prvo u Sama pa kasnije u velečasnog.. al to brijem neće proći tek tako jer je Samov brat umro djelomično od toga. I meni to nije bezveze jer nije da se prvi put to spominje kao mogućnost
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: True Blood

Post by Scarface » 28 Aug 2012, 18:48

SpoilerShow
Ono šta meni smeta je šta serija više nimalo ne radi na nekoj karakterizaciji, već samo gura likove u šta bizarnije i gluplje situacije pod krinkom crnog humora. Pogledajte samo Sama u ovoj sezoni, od nekoć glavnog lika posta je sporedni lutak, i njegov lik se nije pomaka ni koraka u smislu priče i karaktera. Veću ulogu je jedan Alcide ima, il recimo Newlin, šta je žalosno. Ono šta je i imalo nekog potencijala s njim, a to je bila borba s Obama likovima, je odmah riješeno. A ovo na kraju s Billom, je ne znan, previše nategnuto. Alan Ball ide sa serije, i ovo je nasljedstvo koje ostavlja. I sad bi se tribali radovat nekom tamo Warlowu koji je odjednom neka strašna faca među vampirima. Ne, nije to to. Jedno je kad je serija zabavna, jedno je kad je dobar trash, al ovo ima fanove samo zato šta je nekad bila fenomenalna.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: True Blood

Post by callac » 28 Aug 2012, 20:37

ghost, slažem se u potpunosti! da se ne ponavljam svake godine ( a očito moram) serija se gleda isključivo iz navike i ljubavi. davno je izgubila ikakve veze sa mozgom i kvalitetom. tu spada već odavno i supernatural i još neke non-horror serije koje ću ja gledati sve dokle se god prikazuju.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: True Blood

Post by elrania » 29 Aug 2012, 05:37

slažem se i ja sa svime ovim da je bila fenomenalna. imam neki bizarni odnos s ovom serijom i gledam je i gledam ko da uživam, a zbilja je stvar neke besmislene navike.
možda je vrijeme da prekinemo.

SpoilerShow
ova zadnja epizoda mi je bila strahota kad je ono s vilama i rađanjem krenulo. zbogom russellu, jedinom dobrom negativcu i pozdrav daljnjem bill-preseravanju. :facepalm:
ne znam više jel mi ostaje ko dobar kog želim gledati. lafayette mi utažuje glad za glamom i trešom, al treba mi ipak više. hura za taru i pam, da.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: True Blood

Post by Wendigo » 29 Aug 2012, 08:22

Pogledao sam prve dvije sezone koje su mi bile super, i onda je dosla treca koju sam jedva navukao do cetvrte epizode, a posto vidim da je topic dan danas aktivan i da isti ljudi prate seriju, svrbi me da joj dam jos jednu priliku.
Fali mi taj juznjacki ugodaj, glupavo simpaticni jason, eric, pam, lafayette i ostala ekipa. :)

User avatar
alecto
Posts: 1080
Joined: 25 Oct 2010, 13:05

Re: True Blood

Post by alecto » 29 Aug 2012, 08:46

callac wrote:
alecto wrote:slažem se za
SpoilerShow
Taru i Pam :partyman:
al finale je prilično dosadno inače. cijela sezona mi nije baš nešto, al naravno da pobožno pratim svaku epizodu, navukla sam se :lol:

e da, užasno mi je glupo bilo
SpoilerShow
što se Sam i Luna mogu shiftat u ljude
nekak mi je previše očito da je to dodano tek tolko jer se eto nema više šta izmislit.
SpoilerShow
Sam se nije nikad shiftao u čovjeka, samo Luna, prvo u Sama pa kasnije u velečasnog.. al to brijem neće proći tek tako jer je Samov brat umro djelomično od toga. I meni to nije bezveze jer nije da se prvi put to spominje kao mogućnost
my bad,
SpoilerShow
samo luna, da
al ne vjerujem da će biti išta od toga. jedino bi voljela da malo razrade emmu i možda s njom smisle nešto.
we are such stuff as dreams are made on

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: True Blood

Post by metallicat » 29 Aug 2012, 23:17

Wendigo wrote:Pogledao sam prve dvije sezone koje su mi bile super, i onda je dosla treca koju sam jedva navukao do cetvrte epizode, a posto vidim da je topic dan danas aktivan i da isti ljudi prate seriju, svrbi me da joj dam jos jednu priliku.
Fali mi taj juznjacki ugodaj, glupavo simpaticni jason, eric, pam, lafayette i ostala ekipa. :)
ja jednostavno ju nemogu ne gledat. toliko mi se svidjela u počecima, pogtovo ta tematika sa svim živim (i neživim) bićima u jednom. slažem da je izgubila tu kvalitetu, ali da naštancaju 10 sezona još, gledala bi :lol:
ali pam je bila i ostala carica :prayer:
Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: True Blood

Post by copycat » 08 Sep 2012, 21:48

Pam je jedini razlog zašto gledam True Blood uopće... razvodila se priča... nije kao prve 4 sezone...

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: True Blood

Post by metallicat » 13 Sep 2012, 13:15

ah, odgledala. pam i njen jeben sarkazam zaslužuju oscara :partyman:
Image

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: True Blood

Post by Scarface » 02 Jul 2013, 16:13

6. sezona je zasad jako dobra, nema previše okolišanja i sapuničastih elemenata, radnja je jednostavna i zanimljiva. Sviđa mi se šta su napravili s Billom koji mi je i dalje najdraži lik, a ako mi je teorija o Warlowu točna, on bi moga bit najbrutalniji villain još od Maryann.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: True Blood

Post by Sammy » 09 Jul 2013, 01:19

slažem se, sezona je odlično krenula i još sam se jednom prisjetio koliko mi je ovo draga serija :)
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: True Blood

Post by Scarface » 09 Jul 2013, 18:32

Šta kažu ostali (callac, elrania...)? :D
SpoilerShow
Sviđa mi se šta je serija u neku ruku rebootirana, prisutan je osjećaj da se sve vratilo na početak, uz neke promjene u likovima.

Iako je Warlow tu, ne mogu ga još označit ka čistokrvnog villaina-a, iako on to očito jest. I Bill je sad u sivoj zoni iako on meni još ima ulogu glavnog spasitelja i jedinog koji može eventualno porazit Warlowa, te se nadan njihovom okršaju u finalu. Iman dojam da će Bill umrit u finalu žrtvujući se za ostale.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: True Blood

Post by elrania » 21 Jul 2013, 20:06

pogledala sam upravo ovo kaj je izašlo dosad i tak mi se svidjelo da sam morala doć pohvaliti je :D

dobar mi je bill sada; oprostila sam se prošle godine s njim osjećajući muku i gađenje, a sad je ej oukej :D
nisam se baš nešto zagrijala a warlow priču, al npr. ono s vukovima i samom mi je u redu te me i dalje najviše veseli eric.


... fali mi russell :mrgreen:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: True Blood

Post by Scarface » 23 Jun 2014, 14:14

Jako dobar početak finalne sezone. Dobri su ovi novi H Vampići, nešto su kao brutalni, al ne dajem im dug rok trajanja. :zubifale:

Al zato Violet *__*
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Victor Crowley
Posts: 2091
Joined: 09 Feb 2011, 10:52

Re: True Blood

Post by Victor Crowley » 23 Jun 2014, 16:36

A počela je? :D

Post Reply