The Walking Dead (2010-)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
Manas
Posts: 117
Joined: 21 Apr 2013, 23:06

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Manas » 28 Mar 2016, 17:43

Sljedeca epizoda finale, i naravno Negana su ostavili za sami kraj :)

User avatar
Manas
Posts: 117
Joined: 21 Apr 2013, 23:06

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Manas » 29 Mar 2016, 22:49

:partyman:
Image

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Inferno » 30 Mar 2016, 15:18

što mislite tko će najebat u finalu? :zubifale:

tko pogodi dobije čokoladu od horrorhr :lol: :lol:

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by lemonzoo » 30 Mar 2016, 18:27

The legends wrote:Jel me moze neko podsjetit ko je ovaj iz 14 epizode 6 sezone sto mu je unistena faca. Da li je to onaj sto je podmetno zeca Darylu u 4. sezoni pa je pretucen i ostavljen
Kad je Daryl ulazio u onu spaljenu šumu pa naišao na onog muškog i dvije ženske. Ne sjećam se točno što je sve bilo, ali je isprva mislio da su neki obični ljudi, a bili su zlonamjerni.
Daryl ga je mogao ubiti, ali ga je poštedio.

User avatar
Manas
Posts: 117
Joined: 21 Apr 2013, 23:06

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Manas » 30 Mar 2016, 19:44

Na kraju zadnje epizode
SpoilerShow
cini se kako je upucao Daryla,ali kako znam po stripu ne umire...ipak ovo je TWD pa headshot se lahko prezivi kao u slucaju Carla :skrujufakju:

User avatar
Michel
Posts: 11385
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Michel » 30 Mar 2016, 19:49

SpoilerShow
Vidjela se krv, ali ne vjerujem da je mrtav. Preglupa bi smrt to bila. Rađe neka mu Negan sa svojom palicom smrska glavu :zubifale: navijam za Negana
jer se rijetko viđa u serijama tolika nakupina antipatičnih likova od Michone, Rosite do Ricka. Čak mi je i Daryl postao idiot. Svi su oni ubojice i volio bih da ih drugi ubojica ubije. Eto, rekao sam.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Wheel Smith » 31 Mar 2016, 21:00

Michel wrote:
SpoilerShow
Vidjela se krv, ali ne vjerujem da je mrtav. Preglupa bi smrt to bila. Rađe neka mu Negan sa svojom palicom smrska glavu :zubifale: navijam za Negana
jer se rijetko viđa u serijama tolika nakupina antipatičnih likova od Michone, Rosite do Ricka. Čak mi je i Daryl postao idiot. Svi su oni ubojice i volio bih da ih drugi ubojica ubije. Eto, rekao sam.

pa mislim da i je to poanta svega toga
:supz: :supz:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by john_constantine » 31 Mar 2016, 21:30

Znači, gotova sezona i nije se pojavio Negan? Ma ajde kvragu, napalim se na sliku i mislio sam nastaviti od treće sezone, ali neću. Već vidim da će razvlačiti to s Neganom.

Ionako ne kužim po čemu je specijalan taj glumac? Samo zato što je glumio staroga od Sama i Deana. A imao je valjda tri - četiri epizode.
Michel puši karu.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Wheel Smith » 31 Mar 2016, 21:48

pojavit ce se u zadnjoj epizodi sta nije finale u nedelju?
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11385
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Michel » 31 Mar 2016, 22:26

john_constantine wrote:Znači, gotova sezona i nije se pojavio Negan? Ma ajde kvragu, napalim se na sliku i mislio sam nastaviti od treće sezone, ali neću. Već vidim da će razvlačiti to s Neganom.

Ionako ne kužim po čemu je specijalan taj glumac? Samo zato što je glumio staroga od Sama i Deana. A imao je valjda tri - četiri epizode.
Još je ostalo finale i rekli su da će se u finalu pojaviti. Vjerojatno će nas i tu sjebati pa ćemo Negana vidjeti samo kako sjedi sa prekriženim nogama na nekom brdu dok mu lagani povjetarac diže kosu :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Manas
Posts: 117
Joined: 21 Apr 2013, 23:06

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Manas » 04 Apr 2016, 20:23

Do sada najbolje finale, prezadovoljan, napokon prikazano ono sto ocekujemo tokom citave sezone, ipak za kraj su ostavili pitanje na koje vecina zna odgovor :D
SpoilerShow
Gleen je vjerovatno taj koji je slavno okoncao karijeru

John_Ryder
Posts: 12117
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by John_Ryder » 04 Apr 2016, 20:56

kako brutalan finale, da se naježiš :o :o :o :shock: :kokicarenje: daj vi koji ste čitali strip, koga je
SpoilerShow
negan zatukao na kraju :lol:
Image

Image

User avatar
Manas
Posts: 117
Joined: 21 Apr 2013, 23:06

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Manas » 04 Apr 2016, 21:12

Koga ne interesuje nek ne otvara :zubifale:
SpoilerShow
Image

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Scarface » 04 Apr 2016, 21:47

Ne mora nužno bit on, devijacije po pitanju žrtve u odnosu na strip već postoje. Meni iskreno svejedno, radilo se o Glennu, Darrylu, Abrahamu, Aaronu il Eugeneu. Rick i Carl su sigurni. Zato je cliffhanger nepotreban.

Iskreno, ovakav (cliffhanger) potez, jadan je i jeftin prije svega s marketinške strane, i nema neku svrhu po pitanju priče. Dapače, otkriće o kome se doista radi bilo bi savršeno punktiranje sezone, ovako, jednostavno se radi o ziheraškom potezu. Jasno je i da sam Kirkman tu nije ima presudnu odluku već producentska halapljiva govna, jer u stripu kojeg piše ne oklijeva i ne podcjenjuje čitatelje. Uz ovakav pristup, ne sumnjan kako će TWD doseć kvantitet SPN-a po pitanju sezona. Dok je serija popularna, zgrći lovu i rasteži priču, i tako trollaj fanove koji će se ionako vratit gledanju nakon polugodišnje pauze unatoč svojim jadikovanjima.

Tata Winchester je s druge strane jako dobar u ulozi karizmatičnog psihopata (iako mi stvarno fali ekscesivno psovanje kojim njegov lik obiluje u stripu, al jbg, restrikcije kabelskih programa) i ne sumnjan kako će bit najbolji dio nadolazeće sezone, u kojoj nas, nadam se čeka All Out War.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Michel
Posts: 11385
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (2010-)

Post by Michel » 04 Apr 2016, 22:20

Negan je brutalan. Glumac ga je odlično skinio i njemu je najbolja uloga ona iz Watchmena kad glumi Comediana. Već je u toj ulozi pokazao ovakav nasilni potencijal.

Vidim da su fanovi debelo razočarani, ali baš debelo. Naime, čitajući imdb board, reddit i ostale the walking dead fanovske stranice zgroženi su :lol: što najbolje pokazuje ova ocjena za finale http://www.imdb.com/title/tt4589574/

Ovo je najmanja ocjena za The Walking Dead epizodu hahaha. Druga najmanja je 12. epizoda 4. sezone i ona ima 7.2, a finale ove sezone 5.8 :lol:

Meni bilo dobro, najbolje tih zadnjih 10 minuta baš mi je bilo neugodno za gledanje jer me Negan uvjerio i moram pojesti svoje govno. Kliko god sam želio da svi umru, kad sam im vidio strah u očima, a Negan sa svojim ljudima u takvoj poziciji da ih muči, ubije, zgrozio sam se. I dalje me ne zanima većina likova, ali svejedno neugodnjak meni je bio kao gledatelju. Osjetio sam tu napetost i strah.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply