Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by Sammy » 07 Jun 2010, 16:09

četvrta epizoda super, sad me bas privukla serija..

ghost na koja 2 lika mislis?
SpoilerShow
i nisam skuzio koja je fora u onom čekiću :mrgreen:
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by Scarface » 07 Jun 2010, 17:30

SpoilerShow
Na šerifa Tommyja Conroya i njegovog fat-ass killer prijatelja- WTF?

Inače, čini mi se da će sve na kraju ispast neka urota, taj Magic Man je vjerojatno skupina ljudi, možda neka sekta koja je željela osnovat idiličan gradić, neko od njih se odmetnija ili su bile potrebne žrtve, Henley je vjerojatno potomak jednog od njih, čekić je možda neki artefakt i bla bla.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by Sammy » 07 Jun 2010, 17:34

SpoilerShow
i mislio sam da mislis na njih dvojcu :P
slazem se za ovo da Magic Man nije jedan čovjek, barem njih nekoliko :?
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
DEXTER
Posts: 1877
Joined: 18 Dec 2008, 18:25
Location: Miami Metro Police Department
Contact:

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by DEXTER » 09 Jun 2010, 20:31

nis posebno al moze se pogledat.. persons unknown mi je trenutno zanimljiviji.. :mrgreen:
[img]http://i34.tinypic.com/szd35x.png[/img]
[i][b]America's favorite serial killer.[/b][/i]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by HorrorHR » 18 Jun 2010, 22:36

You know, it wasn't enough that ABC had to nix Happy Town before it even had a chance, but now they're pulling the remaining episodes off the air again so those of us hoping to learn just a little more about the Magic Man are shit out of luck until sometime in July.

The good folks over at THR's The Live Feed are reporting that things aren't so happy in Haplin, MN:

Poor "Happy Town." First the under-performing ABC mystery drama was yanked off the schedule right after the start of its midseason run. Now it's being dragged off the network's summer lineup too, where it was being burned off on Wednesday nights. The show will be removed from the schedule, where it drew about 2.2 million viewers and a 0.6 adult demo rating this week (Jimmy Kimmel's "Twilight" special and "Castle" repeats will air instead). The final two episodes will air on a Saturday night in July. But that's it, "Happy Town," that's your last chance.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by Scarface » 03 Jul 2010, 16:46

Posljednje dvi epizode su vani (dostupne za download, al ionako su službeno objavljene na netu budući da nije bilo tv airinga).

UPOZORENJE POTENCIJALNIM GLEDATELJIMA!!!

Serija završava s ogromnim cliffhangerom, pola stvari nema odgovor i očito je da je bila planirana 2. sezona, i sad su svi fanovi ostali zbunjeni, myself included. Ništa, valjda će se neko od producenata javit s ispirčanom pričom do kraja i pojašnjenjima, ka šta su to učinili scenaristi Reapera. Ovako mogu reć da je serija dobra, imala je potencijala, nije ludilo, al nije ni užas. Šteta je samo šta ovakve serije nikad neće opstat na tv-u (baš ka i HI, Persons Unknown, nadolazeći Haven...). Ovako, ne znan isplati li se preostalim članovima ovo i započinjat gledat, s obzirom na ovakav ishod.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by Josef K » 03 Jul 2010, 17:50

:cry: Šteta. Nadam se da Persons unknown ne čeka ista sudbina..

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by Scarface » 03 Jul 2010, 17:54

Nije, ona je ka i HI unaprid planirana ka 13 epizoda duga miniserija sa zaokruženom pričom, tako da neće bit cliffhangera.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by Sammy » 14 Jul 2010, 16:51

je..jako neobjašnjen kraj, sav sam wtf-iran :?
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by metallicat » 14 Jul 2010, 17:00

ovo krećem gledat odmah poslije bauera..
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by Asfodel » 14 Jul 2010, 17:38

Ovo me nije uopće privuklo trailerom i još mi je lakše kad vidim komentare ovih koji su gledali :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by Scarface » 14 Jul 2010, 17:55

metallicat wrote:ovo krećem gledat odmah poslije bauera..
Mazohist?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by metallicat » 15 Jul 2010, 00:43

Ghostface wrote:
metallicat wrote:ovo krećem gledat odmah poslije bauera..
Mazohist?
:lol:
Mazohisti su za društvo manje opasni od sadista.
:lol:
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by metallicat » 04 Sep 2010, 02:02

mah, što uopće idu snimat te serije kad ih pola ne završe :roll: baš kako je ghost rekao, ni super ni užas. baš su me zadnje dvije ep malo više zainteresirale i drekić :lol:
SpoilerShow
baš je postalo zanimljivije kad je došla ženska sa čekićem i rekla da je to oružje koje je ubilo mamu od drota. mislila ja da će ko zna koja priča isprepletena tu nastat, a ono..
nekog potencijala je imala serija, tako da šteta.
Image

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Happy town (2009) - Harper's Island i Twin Peaks klon?

Post by jeba » 14 Sep 2010, 13:50

Pogledao sam prve 4 epizode i ok mi je. Iako, mora se priznati da je dosta toga posuđeno, tako da izgleda kao slagalica žanrovskih serija i filmova. Uz navedene, do sada sam vidio dijelove Needfull thingsa, a ima i naznaka Storm of the Century.

Šteta što je otkazana, meni se činilo da ima potencijala, ali vidjet ću kad pogledam preostale 4 epizode.

Post Reply