Supernatural (2005-)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 27 Sep 2008, 21:15

Djuro21 wrote:konačno je počela i četvrta sezona; pogledah prva dva nastavaka, i stvarno zanmljivo je postalo, al neću previše spoilat


Još od finala druge sezone čekan da se ovako nešto dogodi, tako da san prezadovoljan.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 27 Sep 2008, 23:27

ja sam na prvoj sezoni još :lol: . ma tek sam počeo gledat,pogledao sam negdje 18 epizoda i mogu reči da je serija baš prezabavna. jedva čekam da pogledam ostale epizode.

User avatar
craven road
Posts: 57
Joined: 26 Mar 2008, 18:44
Location: rijeka
Contact:

Post by craven road » 28 Sep 2008, 18:50

serija rula opasno, pričekaće se da ih se nakupi još par od 4te sezone a onda gledanje pod obavezno

User avatar
just me
Posts: 286
Joined: 21 Aug 2007, 17:53
Location: Terra Magica

Post by just me » 29 Sep 2008, 18:21

Ja isto čekam da se nakupi barem 5-6 epizoda, za jedan večer...
I have no name, because the cats do not need names to tell each other apart.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 08 Oct 2008, 14:41

Treća epizoda mi je zasad i najbolja od cile serije, doznaje se konačno sve vezano uz njihov origin, na pomolu je nešto užasno veliko kad ovako rano to otkrivaju.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 08 Oct 2008, 15:20

Ja imam samo treću sezonu, dao mi ju je Dragonheart. Nisam je još imao vremena pogledati pa bih vas pitao povezuju li se nekako epizode?

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 08 Oct 2008, 15:42

jigsaw wrote:Ja imam samo treću sezonu, dao mi ju je Dragonheart. Nisam je još imao vremena pogledati pa bih vas pitao povezuju li se nekako epizode?


Itekako, ne gledaj ni slučajno treću prije prve dvi.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 08 Oct 2008, 15:49

Ghostface wrote:
jigsaw wrote:Ja imam samo treću sezonu, dao mi ju je Dragonheart. Nisam je još imao vremena pogledati pa bih vas pitao povezuju li se nekako epizode?


Itekako, ne gledaj ni slučajno treću prije prve dvi.
Oki doki.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 08 Oct 2008, 22:09

Baš sam pogledao prve dvije epizode druge sezone i izgleda da je druga sezona čak bolja od prve. 8)

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 08 Oct 2008, 23:44

Unreal wrote:Baš sam pogledao prve dvije epizode druge sezone i izgleda da je druga sezona čak bolja od prve. 8)


Ovo je po meni jedina serija kod koje je svaka iduća sezona bolja od prethodne.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 09 Oct 2008, 10:37

Ghostface wrote:
Unreal wrote:Baš sam pogledao prve dvije epizode druge sezone i izgleda da je druga sezona čak bolja od prve. 8)


Ovo je po meni jedina serija kod koje je svaka iduća sezona bolja od prethodne.

E tu se slažem :D
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Oct 2008, 18:07

hm, ja se baš ne bi složio, druga sezona mi je bila usporena i premalo akcije u usporedbi s prvom sezonom koja je bila zabavna... Ali kako sam valjda očekivao previše, dati ću opet šansu drugoj sezoni poslije prve.
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 09 Oct 2008, 20:04

john_constantine wrote:hm, ja se baš ne bi složio, druga sezona mi je bila usporena i premalo akcije u usporedbi s prvom sezonom koja je bila zabavna... Ali kako sam valjda očekivao previše, dati ću opet šansu drugoj sezoni poslije prve.


Ako ti je druga usporena, ni ne pokušavaj više gledat tu seriju, jer kasnije sve više stavlja naglasak na bigger picture i kontinuitet nego na zasebne epizode.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 09 Oct 2008, 21:26

Ja sam zapeo na prvoj sezoni, tj. tehnički na prvih par epizoda druge sezone. Jednostavno, nije me nešto privlačilo previše, makar planiram se sada baciti uskoro na cijelu sezonu. Dajte mi samor ecite jel se scenarij malo popravio u drugoj iz one perspektive da više se nemože najopskurniji misterij riješiti u dvije minute? To mi je full smetalo u prvoj sezoni, jednostavno su se raspleti prejednostavno otkrivali.

A ovo oko big picture, ovih par epizoda u drugoj su napokon kretale prema tom tijeku da se sve više i više spaja u "nešto veće" - to je definitivno pozitivan i očekivan pomak.

Gledao sam ratinge neki dan, serija dobro talasa po američkim tv valovima.

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 09 Oct 2008, 21:33

pogledo sam prvih 10 nastavaka prve sezone i nažalost mi uopće nije sjela serija
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Post Reply