Beetle Juice (1988)

Zlatna era horor filmova
filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Beetle Juice (1988)

Post by filmofil » 01 Nov 2010, 21:27

jedini burtonov film di mi je super sjeo taj njegov bajkoviti štih, al jednostavno mi se s vremenom zgadio kad je počeo štancati klonove od filmova...ovo mi je uvijek gušt pogledati, ko klinac sam to stalno vrtio na VHSu :) najjača je ona scena kad svi počnu plesati na mambo italiano, ma cijeli film je zakon! 8)
This is the Zodiac speaking.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Beetle Juice (1988)

Post by remike2 » 01 Nov 2010, 21:42

filmofil wrote:jedini burtonov film di mi je super sjeo taj njegov bajkoviti štih, al jednostavno mi se s vremenom zgadio kad je počeo štancati klonove od filmova...ovo mi je uvijek gušt pogledati, ko klinac sam to stalno vrtio na VHSu :) najjača je ona scena kad svi počnu plesati na mambo italiano, ma cijeli film je zakon! 8)
Također. 8)
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Beetle Juice (1988)

Post by sandi » 02 Nov 2010, 12:30

MA jednostavno jedan od 'onih' filmova...Meni osobno mozda i najkreativniji lik 'industrije'...Imam cak i oriđiđi VHS-icu...A neznam koliko vas zna da je trebao biti snimljen i bubimir 2...Navodno na Havajima bla bla i sve je bilo spremno, kada je jedan od producenata rekao 'I think we said everything in first movie...Why should we go tropical?'-pametan lik!
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

Post Reply