Split Second (1992)

Nakon zlatnih osamdesetih dolaze Scream devedesete
Eat Your Brains
Posts: 1089
Joined: 02 Jan 2009, 02:56

Split Second (1992)

Post by Eat Your Brains » 04 Jan 2009, 22:51

Ne mogu vjerovat da ovog ovdje nema! Mega genijalan film iz 1992. Tko nije gledao nek brzo skine jer ovo je stvarno good shit. Jel tko gledo,sto mislite o ovom
?
I like to eat things.

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 04 Jan 2009, 23:28

gledao sam ga davno i dobar je - ipak je tu riječ o Rutger Haueru :D

baš sam ga prije par dana spržio frendu

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 04 Jan 2009, 23:30

Grade Z Alien clone u Londonskoj kanalizaciji sa Hauerom i Kim Catrall je mnogo bolji nego sto bi u stvari trebalo da bude :D Veliki VHS hit kad je izasao, i jos uvek meni licno drag film.
[i]Ako vidite duha, napijte se Pik piva do uha ![/i]

Eat Your Brains
Posts: 1089
Joined: 02 Jan 2009, 02:56

Post by Eat Your Brains » 04 Jan 2009, 23:34

Nekako su uspjeli izvest da to ispadne super film..
I like to eat things.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 04 Jan 2009, 23:35

Ja ga pamtim kao jednog od većih VHS hitovu u svojoj kući :)

Jedan od prvih filmova koji mi je netko tko je dobio video rekorder u kvartu presnimio iz videa na kazetu.

nisam ga gledao od VHS dana pa neznam kako se sada drži :)

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 Jan 2009, 09:10

odlican film, sa izvrsnim Hauer-om..trebao bih ga opet pogledat..


I usput..kad se vec otvaraju teme moze malo vise infoa(link, trailer, plot) pogledaj kako ostale teme izgledaju(od Dragonrageo ili moje)..a ne film super, netko gledao.. :wink: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 05 Jan 2009, 18:18

oldskul klasik iz moje mladosti koji nisam gledao već godinama ali mislim da bih trebao osvježiti pamćenje(ipak je to Rutger Hauer protiv zlog aliena:))

User avatar
cactus
Posts: 2280
Joined: 23 Oct 2008, 01:15
Location: nemam pojma di sam

Post by cactus » 05 Jan 2009, 18:29

"I usput..kad se vec otvaraju teme moze malo vise infoa(link, trailer, plot) pogledaj kako ostale teme izgledaju(od Dragonrageo ili moje)..a ne film super, netko gledao.. ". Ovo je napisao A$H a ja bih upitao koliko članova foruma čita plotove na engleskom.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 05 Jan 2009, 19:01

cactus wrote:"I usput..kad se vec otvaraju teme moze malo vise infoa(link, trailer, plot) pogledaj kako ostale teme izgledaju(od Dragonrageo ili moje)..a ne film super, netko gledao.. ". Ovo je napisao A$H a ja bih upitao koliko članova foruma čita plotove na engleskom.
u danasnje vrijeme bilo tko sa zavrsenom osnovnom skolom (koja je u programu imala engleski, a malo je onih koje nisu takve) bi trebao bit sposoban procitati te u vecini 2-3 recenice na engleskom koje tvore plot.

no vec je to druga stvar, ako je lijenost u pitanju.


a i sto se tice filma...
hate to burst anyone's bubble, ali film mi je ekstra glup.
pokusala sam pronaci neki malo uredniji epitet, no nemam bas sto drugo za rec.
vec mi je predugo stajao sa strane i drage sam ga se volje uhvatila sada, no nikako mi nije sjeo i cijeli macho bullshit shtih mi je bio izuzetno naporan.
ima nekih scena koje su mi bile komicne i zabavne, glazbena podloga u filmu mi je odlicna i atmosfera je sasvim ok, ali ovo je sve samo kalup dok u srzi samog ostvarenja nisam pronasla nista osim loseg spajanja scena i pretjerane neuvjerjivosti cak i za ovakav tip filma.
ocekivala sam da ce mi se svidjeti, jer je nudio sve sto obicno volim pogledati, ali eto...
mozda ga jos jednom pogledam u daljoj buducnosti, no sada spada ravno na

4,5/10

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 05 Jan 2009, 20:18

elrania wrote:
cactus wrote:"I usput..kad se vec otvaraju teme moze malo vise infoa(link, trailer, plot) pogledaj kako ostale teme izgledaju(od Dragonrageo ili moje)..a ne film super, netko gledao.. ". Ovo je napisao A$H a ja bih upitao koliko članova foruma čita plotove na engleskom.
u danasnje vrijeme bilo tko sa zavrsenom osnovnom skolom (koja je u programu imala engleski, a malo je onih koje nisu takve) bi trebao bit sposoban procitati te u vecini 2-3 recenice na engleskom koje tvore plot.

no vec je to druga stvar, ako je lijenost u pitanju.


a i sto se tice filma...
hate to burst anyone's bubble, ali film mi je ekstra glup.
pokusala sam pronaci neki malo uredniji epitet, no nemam bas sto drugo za rec.
vec mi je predugo stajao sa strane i drage sam ga se volje uhvatila sada, no nikako mi nije sjeo i cijeli macho bullshit shtih mi je bio izuzetno naporan.
ima nekih scena koje su mi bile komicne i zabavne, glazbena podloga u filmu mi je odlicna i atmosfera je sasvim ok, ali ovo je sve samo kalup dok u srzi samog ostvarenja nisam pronasla nista osim loseg spajanja scena i pretjerane neuvjerjivosti cak i za ovakav tip filma.
ocekivala sam da ce mi se svidjeti, jer je nudio sve sto obicno volim pogledati, ali eto...
mozda ga jos jednom pogledam u daljoj buducnosti, no sada spada ravno na

4,5/10
kao što si rekla pravi muški film :lol:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 05 Jan 2009, 20:29

ne bih bas htjela da se ovo sad svede na to da moja zenskost ne shvaca bit filma. vodila se slicna rasprava jos pred god-dve ovdje i zlo mi je od toga...
lijepo sam napisala da pokazujem interes za filmove slicne tematike i ugodaja, ali mi ovdje jednostavno nije sjelo spajanje silnih motiva u cjelinu.
hura za jeftini humor, hura za alien lucifera i lika nadrkanog policajca s otrcanom zivotnom pricom, no prezentacija mi je bezveze. heh.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 05 Jan 2009, 20:32

- Sta pijes ?
- Kafu.
- Minimum dva pica.
- Dve kafe.

:D
[i]Ako vidite duha, napijte se Pik piva do uha ![/i]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 Jan 2009, 20:41

cactus wrote:"I usput..kad se vec otvaraju teme moze malo vise infoa(link, trailer, plot) pogledaj kako ostale teme izgledaju(od Dragonrageo ili moje)..a ne film super, netko gledao.. ". Ovo je napisao A$H a ja bih upitao koliko članova foruma čita plotove na engleskom.
ciaju ih svi..osim par izuzetaka ocito tebe..ali ako ti vec neznas engleski stavi bar radi drugih clanova koji znaju i kojima ce koristit..e sad mozes reci i cemu trailer kad nemaju titlove..zato stani..jer sam se i na ovo sa plotom posteno nasmijao.. :roll:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 05 Jan 2009, 21:11

totalno sam zaboravio na ovaj film, onda sjajan, danas ?

bio je jos jedan film u to vrijeme, jako slican ovom - neko cudoviste izlazi iz nekog kamena, pojma nemam.. znam da ubija u nekoj zgradi i da ga glavni glumac ubija sjekirom koju je nashao u slici.. jel tu glumi RH?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Jan 2009, 21:23

undying wrote:totalno sam zaboravio na ovaj film, onda sjajan, danas ?

bio je jos jedan film u to vrijeme, jako slican ovom - neko cudoviste izlazi iz nekog kamena, pojma nemam.. znam da ubija u nekoj zgradi i da ga glavni glumac ubija sjekirom koju je nashao u slici.. jel tu glumi RH?
Mi smo ga preveli kao Kamen s runoma, nije bio loš. :D
Michel puši karu.

Post Reply