Mikey (1992)

Nakon zlatnih osamdesetih dolaze Scream devedesete
Post Reply
User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Mikey (1992)

Post by dodo » 05 Dec 2007, 19:10

Zanimljiv horror triler iz devedesetih sa dječakom ubojicom.
Pogledajte film ako još niste meni je totalno fora.

Image


Although Mikey is just a little boy, he is capable of anything.... Every family Mikey lives with has a series of unexplained "accidents" and hence he's moved from home to home.
After his original family die, accidently, Mikey is taken by authorities and placed into the care of adoptive parents. Of course they eventually come to learn that.

http://www.videodetective.com/movies/MI ... 003060.htm

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Re: Mikey (1992)

Post by bakero » 05 Dec 2007, 20:51

dodo wrote:Zanimljiv horror triler iz devedesetih sa dječakom ubojicom.
Pogledajte film ako još niste meni je totalno fora.

Image


Although Mikey is just a little boy, he is capable of anything.... Every family Mikey lives with has a series of unexplained "accidents" and hence he's moved from home to home.
After his original family die, accidently, Mikey is taken by authorities and placed into the care of adoptive parents. Of course they eventually come to learn that.

http://www.videodetective.com/movies/MI ... 003060.htm
nikad čuo! :D
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 05 Dec 2007, 21:14

Zadnji put ga gledao na VHSu iz videa, davno, davno ;)

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 06 Dec 2007, 12:09

HorrorHR wrote:Zadnji put ga gledao na VHSu iz videa, davno, davno ;)
Vuče na Halloween :wink:

1. Ime ''Mikey'' je nadimak od Michaela iz Halloweena
2. Obadvojica su dječaci ubojice
3. Mikey je ubio posvojitelje, a Michael svoju obitelj

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 06 Dec 2007, 17:38

jigsaw wrote:
HorrorHR wrote:Zadnji put ga gledao na VHSu iz videa, davno, davno ;)
Vuče na Halloween :wink:

1. Ime ''Mikey'' je nadimak od Michaela iz Halloweena
2. Obadvojica su dječaci ubojice
3. Mikey je ubio posvojitelje, a Michael svoju obitelj
ništa, odjebat ću to! 8)
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 06 Dec 2007, 17:42

bakero wrote:
jigsaw wrote:
HorrorHR wrote:Zadnji put ga gledao na VHSu iz videa, davno, davno ;)
Vuče na Halloween :wink:

1. Ime ''Mikey'' je nadimak od Michaela iz Halloweena
2. Obadvojica su dječaci ubojice
3. Mikey je ubio posvojitelje, a Michael svoju obitelj
ništa, odjebat ću to! 8)
Šta nevoliš halloween ili zato što jigsaw uspoređuje film pa ti se ne sviđa a film uopče nema veze sa halloweenom.Film biš trebao pogledat pa onda sam prosudit dal valja jer ovdje nitko nije napisao da nevalja.Meni je zabavan a i vjerijem i ostalima koji su ga gledali

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 06 Dec 2007, 19:49

dodo wrote:
bakero wrote:
jigsaw wrote: Vuče na Halloween :wink:

1. Ime ''Mikey'' je nadimak od Michaela iz Halloweena
2. Obadvojica su dječaci ubojice
3. Mikey je ubio posvojitelje, a Michael svoju obitelj
ništa, odjebat ću to! 8)
Šta nevoliš halloween ili zato što jigsaw uspoređuje film pa ti se ne sviđa a film uopče nema veze sa halloweenom.Film biš trebao pogledat pa onda sam prosudit dal valja jer ovdje nitko nije napisao da nevalja.Meni je zabavan a i vjerijem i ostalima koji su ga gledali
Nema nikakve veze ali čim sam otvorio ovaj topic podsjetio me na Halloween.

@ bakero: To je samo moje viđenje :wink:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 06 Dec 2007, 20:03

jigsaw wrote:
dodo wrote:
bakero wrote: ništa, odjebat ću to! 8)
Šta nevoliš halloween ili zato što jigsaw uspoređuje film pa ti se ne sviđa a film uopče nema veze sa halloweenom.Film biš trebao pogledat pa onda sam prosudit dal valja jer ovdje nitko nije napisao da nevalja.Meni je zabavan a i vjerijem i ostalima koji su ga gledali
Nema nikakve veze ali čim sam otvorio ovaj topic podsjetio me na Halloween.

@ bakero: To je samo moje viđenje :wink:
Tako se može dosta filmova uspoređivati .to stoji što si napisao :wink: ali film nema veze sa halloweenom to mu oču objasnit po tome možeš reči da je michael i jason da su isti po nekim radnjama.Ustvari baš me briga dal če ga gledat ili ne i ja sam isto glup što sam zapeo. Ali meni nije jasno zbog čega mu se nesviđa to bi želio čuti nije baš razjasnio dal mu se halloween nesviđe ili zato što ga podsječa na halloween pa mu je film smeče. film nije odličan ali je sigurno zabavan za pogledat.Ja sam ga gledao sa frendovima i svi smo se složili da je film 8) pa ko voli nek izvoli. A ti jigsaw si odmah nešto krivo skužio ko da o tebi govorim :lol:

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 06 Dec 2007, 20:24

dodo wrote:
jigsaw wrote:
dodo wrote: Šta nevoliš halloween ili zato što jigsaw uspoređuje film pa ti se ne sviđa a film uopče nema veze sa halloweenom.Film biš trebao pogledat pa onda sam prosudit dal valja jer ovdje nitko nije napisao da nevalja.Meni je zabavan a i vjerijem i ostalima koji su ga gledali
Nema nikakve veze ali čim sam otvorio ovaj topic podsjetio me na Halloween.

@ bakero: To je samo moje viđenje :wink:
Tako se može dosta filmova uspoređivati .to stoji što si napisao :wink: ali film nema veze sa halloweenom to mu oču objasnit po tome možeš reči da je michael i jason da su isti po nekim radnjama.Ustvari baš me briga dal če ga gledat ili ne i ja sam isto glup što sam zapeo. Ali meni nije jasno zbog čega mu se nesviđa to bi želio čuti nije baš razjasnio dal mu se halloween nesviđe ili zato što ga podsječa na halloween pa mu je film smeče. film nije odličan ali je sigurno zabavan za pogledat.Ja sam ga gledao sa frendovima i svi smo se složili da je film 8) pa ko voli nek izvoli. A ti jigsaw si odmah nešto krivo skužio ko da o tebi govorim :lol:
Pa zapravo...da, mislio sam da pričaš o meni :wink:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 06 Dec 2007, 23:23

jigsaw wrote:
dodo wrote:
jigsaw wrote: Nema nikakve veze ali čim sam otvorio ovaj topic podsjetio me na Halloween.

@ bakero: To je samo moje viđenje :wink:
Tako se može dosta filmova uspoređivati .to stoji što si napisao :wink: ali film nema veze sa halloweenom to mu oču objasnit po tome možeš reči da je michael i jason da su isti po nekim radnjama.Ustvari baš me briga dal če ga gledat ili ne i ja sam isto glup što sam zapeo. Ali meni nije jasno zbog čega mu se nesviđa to bi želio čuti nije baš razjasnio dal mu se halloween nesviđe ili zato što ga podsječa na halloween pa mu je film smeče. film nije odličan ali je sigurno zabavan za pogledat.Ja sam ga gledao sa frendovima i svi smo se složili da je film 8) pa ko voli nek izvoli. A ti jigsaw si odmah nešto krivo skužio ko da o tebi govorim :lol:
Pa zapravo...da, mislio sam da pričaš o meni :wink:
Ma sve ok :wink:

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 20 Apr 2009, 21:41

ne mogu vjerovat, već se neko vrijeme pokušavam sjetiti ovog filma, i evo sad sam slučajno naletio tu na topic o njemu
koliko se sjećam film je zakon, gledao sam ga kao klinac i bio mi je prejeben

User avatar
craven road
Posts: 57
Joined: 26 Mar 2008, 18:44
Location: rijeka
Contact:

Post by craven road » 22 Apr 2009, 15:45

za ovakvu oldskularu moram bit baš raspoložen.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Mikey (1992)

Post by HorrorHR » 23 Apr 2010, 01:06

Jučer ga skoro dobio na SecondSpinu, imali su jednu kopiju, ali neki me manijak preduhitrio :mrgreen:

Btw fale slike i prvog posta, pa evo cover:

Image

Btw gledao sa malo sta je sada sa tim mulcem, ne glumi od 1994, a zadnja vijest iz 2007:
Brian Bonsall, who played Andy Keaton in "Family Ties," was arrested on charges of assaulting his girlfriend, police said.

Bonsall, 25, was being held in the Boulder County jail Friday on charges of second-degree assault and false imprisonment. It was not immediately clear whether he had an attorney, and a listing for an agent could not be found.
uvijek je izgleda ćaknuto :D :D

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Mikey (1992)

Post by remike2 » 23 Apr 2010, 12:47

Prejeben film iz 90-tih koji zasigurno zaslužuje svoju temu. Vidim da neko nalazi male sličnosti sa Halloweenom, ja bih prvenstveno napomenuo odličnog Stepfathera sa Terry O'Quinnom, samo što je ovdje u pitanju mali klinac koji traži ljubav i savršenstvo od obitelji, i kad to ne dobije on popizdi i krene ubijati sve redom, dok je tamo odrasla osoba u pitanju koja traži isto to i ako ne dobije također popizdi. Haha, ne bi me čudilo da je Stepfather pravi otac Mikeyu :lol: , jako su slični i jednako manijakalni. Mikey mi je jedan od omiljenih filmova na temu zla djeca koja ubijaju (ne mislim zla da su ih spopali neki demoni, vragovi, itd... ko The Exorcist ili Children Of The Corn), nego ono da se ponašaju na površini lijepo i fino, a zapravo su teški luđaci, i u stvarnosti se ponašaju jebeno luđački, traže nemoguće stvari i rade bolesne stvari, i u konačnici sposobni su ubiti nekoga! Brian Bonsall je odradio jebeno dobru ulogu, savršeno je creepy i manijakalan u filmu. Šteta što više nije u glumačkim vodama. Ashley Laurence poznatija svima iz Hellraisera je isto super u ulozi učiteljice, te Jossie Bisset. 8/10
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Mikey (1992)

Post by Jane Doe » 10 May 2011, 15:48

odličan film, dobra priča, napeta radnja i skroz su mi realne stvari koje klinac izvodi. jako dobro 7,5/10
Image

Post Reply