The Last Voyage of the Demeter (2023)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Post by Michel » 24 Sep 2023, 15:24

Fantasy, Horror
Image

Imdb
Wiki

Director: André Øvredal
Writers: Bragi F. Schut, Zak Olkewicz, Bram Stoker
Stars: Corey Hawkins, Aisling Franciosi, Liam Cunningham

Temeljena na jednom poglavlju, Kapetanovom dnevniku, iz klasičnog romana Brama Stokera iz 1897. "Drakula", priča je smještena na ruskoj škuni Demeter, koja je unajmljena za prijevoz privatnog tereta - 24 neoznačena drvena sanduka - od Carpathie do Londona. Film će detaljno opisati čudne događaje koji su zadesili posadu osuđenu na propast dok su pokušavali preživjeti oceansko putovanje, praćeni svake noći zastrašujućom prisutnošću na brodu. Kad je konačno stigao blizu luke Whitby, bio je zapušten. Od posade nije bilo ni traga.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Last Voyage of the Demeter (2023)

Post by Michel » 24 Sep 2023, 15:25

Horor o kojemu se pričalo dosta zadnjih mjesec i pol. Meni jedan od dražih dijelova knjige tako da će se pogledati :tonqe:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The Last Voyage of the Demeter (2023)

Post by John_Ryder » 24 Sep 2023, 15:38

Pogledao sinoć.Odličan!
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Last Voyage of the Demeter (2023)

Post by Michel » 14 Jan 2024, 11:21

The Last Voyage of the Demeter (2023) - e ovo je jedno od većih razočaranja. Veselio sam se ovome filmu jer obožavam knjigu i uzeli su mali dio iz knjige i napravili predugačak film. Radnja filma, Dracula mora biti prevezen u London sa brodom ali kako se po noći budi, on naravno ubija posadu. Sama ideja odlična, ali ostalo nije na razini. Likovi nisu dobro razrađeni, a traje dva sata, sigurno pola sata predugo. Woke naravno crnac i ženska jedini pametni. Izgled Drakule bezveze iako jesam za monster izgled ali ne valja. Atmosfera je dobra, a i to ne možeš pogriješit ni da hoćeš more, kiša, magla mislim to je to. Uglavnom, nije ovo bilo dobro. 5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply