Deadstream (2022)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Deadstream (2022)

Post by Michel » 19 Sep 2022, 01:54

Comedy, Horror
Image

Imdb

Directors: Joseph Winter, Vanessa Winter
Writers: Vanessa Winter, Joseph Winter
Stars: Joseph Winter, Melanie Stone, Jason K. Wixom

Osramoćena internetska ličnost pokušava ponovno pridobiti svoje sljedbenike livestreamingom jedne noći sam u ukletoj kući. Ali kad slučajno razbjesni osvetoljubivog duha, njegov veliki povratak postaje borba za njegov život u stvarnom vremenu.


Last edited by Michel on 05 Feb 2023, 08:42, edited 1 time in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Deadstream (2022)

Post by Michel » 19 Sep 2022, 01:57

Wiki još nema, a film trenutno prima dobre kritike.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Deadstream (2022)

Post by Michel » 05 Feb 2023, 08:42

Deadstream (2022) - OMG kako sam se oduševio s ovime. Više puta sam rekao da nisam preveliki ljubitelj found footage filmova, ali ovo mi je nakon pogledanog jedan od najboljih FF filmova. Radi se o jako popularnom youtuberu koji radi spačke, fanovi mu kažu što da napravi i on to napravi i tako se dovodi u opasnost. Jedino što još nije napravio je klišej klišeja koji stvarni youtuberi stalno rade, a to je da prenoći u opsjednutoj kući prepuno duhova. Zvuči klišej jel tako? E pa možda tako zvuči ali ono što me dočekalo je nešto vrlo originalno, zabavno, strašno i to mislim dosta strašno u drugoj trećini filma i totalno Evil Deadovski. Ovo je Evil Dead modernog doba i to je mislim dovoljno da pogledati ovo malo čudo. Film ne gubi ritam, duhovi su stvarno jebeno jezoviti ili što je to već, a glavni glumac je odradio lavovski dio posla. Ovo je film i kritika na današnje influencere i slične youtubere. Inače je ovaj film režirao, producirao i napisao bračni par, a muž i tu glumi glavnu ulogu. Ovo je horor komedija i stvarno jedna od boljih u zadnjih 15-ak godina, funkcionira i jedno, i drugo. Najsmješniji dijeloi su mi bili kad su se javljali njegovi fanovi sa videima kao ona baba pa kad ju je ubrzao :lol: ili sveta voda u injekciji u kojoj su se pikali heroinski ovisnici :supz: najstrašniji momenat ima ih mnogo jer ih stvarno je mnogo ali ono izvan kuće u onoj maloj šumici/grmlju 7.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply