Terrifier 2 (2022)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Terrifier 2 (2022)

Post by Michel » 06 May 2022, 06:23

Horror
Image

Imdb
Wiki

Director: Damien Leone
Writer: Damien Leone
Stars: Felissa Rose, Griffin Santopietro, David Howard Thornton

Terrifier 2 je nadolazeći američki slasher film koji je napisao, režirao i producirao Damien Leone. To je nastavak filma Terrifier (2016.), a drugi je film u franšizi. U njemu se vraćaju David Howard Thornton i Samantha Scaffidi, koji su u prvom filmu glumili klauna Arta i Victoriju Heyes, a glavne uloge tumače Lauren LaVera, Elliot Fullam, Sarah Voigt, Kailey Hyman i Casey Harnett. Priča prati Artovo uskrsnuće i potjeru za Siennom Shaw (LaVera) i njezinim mlađim bratom Jonathanom (Fullam) na Noć vještica – godinu dana nakon što je osakatila jedinu preživjelu Victoriju (Scaffidi) i počinila samoubojstvo nakon policijskog sukoba.

Film potječe iz koncepta dugometražnog filma Leone se počeo razvijati ubrzo nakon snimanja svog redateljskog debitantskog kratkog filma 9. krug (2009.). Koncept planiranog filma bio je usredotočen na junakinju u kostimu anđela koja se bori s likom Arta. Naposljetku se raspao, ali nakon izlaska Terrifier-a (2016.), Leone je želio vratiti heroinu kao protagonisticu - ona će evoluirati u Siennu, nekoga koga Leone opisuje kao "srce i dušu" Terrifier 2. Leone je proveo tri mjeseca pisanje scenarija vođenog karakterom nakon kritike na nedostatak naracije u prvom filmu.


Last edited by Michel on 25 Aug 2022, 07:02, edited 1 time in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Terrifier 2 (2022)

Post by Michel » 06 May 2022, 06:24

Trailera još nema. Prvi dio nisam gledao ali čujem da je brutalan po pitanju gorea. Klaun izgleda jezivo.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2369
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Terrifier 2 (2022)

Post by Inferno » 09 Jun 2022, 23:41

Ovo jedva cekam

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Terrifier 2 (2022)

Post by Michel » 25 Aug 2022, 07:02

Ubačen trailer :rock:

"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Terrifier 2 (2022)

Post by Michel » 10 Feb 2023, 00:27

Terrifier 2 (2022) - i evo mene kod ovog filma, još jedan od mnogih slashera iz prošle godine. Prvi nastavak nisam gledao, čitao sam da ne treba tako da sam odmah krenuo s ovim. Film je predug, ali stvarno slasher koji traje 2 sata i 18 minuta daj me nemoj jebat :zubifale: al svejedno usprkos nekim dosadnim dijelovima, ima ovdje mesa :lol: i to kakvog. Što se tiče brutalnosti, jedan od najbrutalnijih gore horora ikada. Stvarno impresivno. Što se tiče negativca, Art je zasigurno nova horor ikona i svako desetljeće nam donosi neku a u ovom je to Art iako on spada u prošlo desetljeće. Glumac ga je odlično odglumio, kao tihi Freddy. Jak crni humor, samo sa mimikom. A što se tiče final girl Sienne, isto sam impresioniran. Glavna glumica koja je glumi Lauren LaVera kakva maca ajme meni kakva ljepotica. Oči :oops: zaljubio sam se. Osim toga, sporedni likovi su iritantni i loše odglumljeni. Koja je poanta filma? Ubojstva, nema poante iako se sigurno može naći. E sad, što je Art? Nekakav demon, nešto sigurno od supernatural stvorenja jest isto kao što je final girl Sienna otkrila neku moć. Zanimljivu mitologiju kroz film gradi redatelj tako da želim vidjeti što nam je spremio u trećem nastavku. Ocjenu nemam pojma koju bi dao, teško ocjenjiv film ali evo neka bude 6.8/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2369
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Terrifier 2 (2022)

Post by Inferno » 30 Oct 2023, 15:54

Napokon pogledao jucer, razocaranje od filma. Uopce nema napetost ili atmosferu, gore jako naivno i nerealno napravljen. Predug i gluma ubi boze.

5/10

ceka se trica x-mas tematike

Post Reply