Spontaneous (2020)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Spontaneous (2020)

Post by Michel » 03 May 2021, 21:23

Comedy, Horror, Romance
Image

Imdb
Wiki

Director: Brian Duffield
Writers: Brian Duffield (screenplay by), Aaron Starmer (based on the novel by)
Stars: Katherine Langford, Charlie Plummer, Yvonne Orji

When students in their high school begin inexplicably exploding (literally...), seniors Mara (Katherine Langford) and Dylan (Charlie Plummer) struggle to survive in a world where each moment may be their last. As an unexpected romance blossoms between them, Mara and Dylan discover that when tomorrow is no longer promised, they can finally start living for today.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2020.

Post by Michel » 03 May 2021, 21:24

Spontaneous (2020) - e za ovaj film mi je žao što nije iskoristio puni potencijal. Znači još više krvi, još više crnog humora, sve je moglo više. Ovako smo dobili coming of age priču o djevojci koja upoznaje vršnjaka i zaljubljuju se, imaju stvarno dobru kemiju. No caka je u tome da u njihovoj školi samo odjednom učenici počnu doslovno eksplodirati i nitko ne zna zašto. Film ima jako puno socijalnog komentara može se shvatiti da je to metafora za pucnjave u školama u americi. Nitko ne zna zašto, utječe na cijelu zajednicu, svako se nosi s time na svoj način. Ima u filmu jak štih 80-ih i takvi teen filmovi i sviđa mi se to. Druga polovica filma znatno pada, barem meni ali moram reći da sam se zabavio i bio mi je više nego solidan.

6.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply