Underwater (2020)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Underwater (2020)

Post by Michel » 30 Apr 2021, 22:32

Action, Horror, Sci-Fi
Image

Imdb
Wiki

Director: William Eubank
Writers: Brian Duffield (screenplay by), Adam Cozad (screenplay by)
Stars: Kristen Stewart, Vincent Cassel, Mamoudou Athie

An unknown, massive earthquake happens in a drilling station in the bottom of the Marianna Trench. A scientific crew must find their way across the ocean floor into another station under the threats of deep pressure, dark water, dangerous deep-sea creatures, and a constant lack of oxygen.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2020.

Post by Michel » 30 Apr 2021, 22:33

Underwater (2020) - Kristen Stewart i Vincent Cassel, jedna od bizarnijih glumačkih kombinacija koju sam naišao. I Kristen ne zna glumit, jednostavno ne zna. No, zabavan film na neki čudan način jer se vidi da je film rađen sa puno entuzijazma. Solidna doza klaustrofobije, a čudovišta su jako zanimljiva ogroman spoiler
SpoilerShow
naime radi se o Lovecraft čudovištima. Oni prvi su deep ones, a završno čudovište je nitko drugi nego Cthulhu a jel izgleda ogromno :supz: što je i sam redatelj potvrdio
plus filma je što zbilja brzo krene, praktički odmah i što je pod vodom cijelo vrijeme i to na 11 kilometara pod vodom. Minus je slaba karakterizacija likova pa mi nije uopće stalo do njih. Ne mogu reći da nije bio zanimljiv, i da podsjeća na Aliena ali niš posebno.

5.7/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply