Scary Stories to Tell in the Dark (2019)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Scary Stories to Tell in the Dark (2019)

Post by lemonzoo » 06 Jun 2019, 07:52

Image

Opis:
Godina je 1968. u Americi. Promjena se osjeti u zraku… No, naizgled daleko od gradskih nemira, mali je grad Mill Valley, gdje je kroz generacije sjena obitelji Bellows bila nad svima. Upravo je u njihovoj vili na rubu grada mlada djevojka sa stravičnim tajnama pretvorila svoj napaćeni život u niz strašnih priča, zapisan u knjizi koja nadilazi vrijeme – priča koje nalaze način da postanu i previše stvarne za grupu tinejdžera koji otkriju Sarin zastrašujući dom.

Izvor: inverzija.net

Žanr: horor
Zemlja: SAD, Kanada
Jezik: engleski
Režija: André Øvredal
Scenario: Dan Hageman, Kevin Hageman
Uloge: Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Austin Zajur, Gabriel Rush, Dean Norris, Gil Bellows, Lorraine Toussaint, Natalie Ganzhorn, Austin Abrams, Kathleen Pollard, Javier Botet, Troy James, Marie Ward, Mark Steger, Stephanie Belding

IMDb



GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Scary Stories to Tell in the Dark (2019)

Post by GreenHornet » 26 Oct 2019, 10:11

cisto dobar filmic. obozavam kad je radnja u maloj sredini, i kad su akteri djeca /tinejdzeri.imamo nekoliko dobro jezivih scena (kao i jednu ljigavu), takodjer i dobro /jezivih/strasnih villiana ; tu je i solidna doza napetosti kao i jedan solidan twist, koji mi je bio i tuzan. rasplet mi je nekako prebrz i bzvz, iskreno. cvrsta trojka od mene. 3/5
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2019.

Post by Michel » 14 Apr 2021, 13:37

Scary Stories to Tell in the Dark (2019) - mislio sam da je ovo antologijski film ali na kraju ispadne sve povezano, likovi isto. Problem s ovim filmom je što nije brutalan već PG-13, čudovišta su čisti CGI i smeta mi to, čak i ona jeziva baba u bolnici nije mi bila toliko jeziva iako izgleda tako ali u nekom drugom mračnijem filmu to bi bilo top. Klinci ok, mala slatka ali preko glave mi je tih family horora.

5.7/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply