Wildling (2018)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Wildling (2018)

Post by Michel » 25 Mar 2018, 08:27

Image

Imdb
Wiki
Director: Fritz Böhm
Writers: Fritz Böhm, Florian Eder
Stars: Liv Tyler, Brad Dourif, Bel Powley |
Anna spends her entire childhood under the care of a mysterious man she only knows as Daddy. He keeps her locked in an attic making her fear the Wildling, a child-eating monster that roams the outside. At age 16, Anna is freed by small-town sheriff Ellen Cooper who helps her start a new life as a normal teenager. But as Anna's body begins to blossom, her childhood nightmares return with a vengeance, leading to the conclusion of a terrifying secret.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Wildling (2018)

Post by Michel » 25 Mar 2018, 08:30

Brad Dourif :)

Vukodlaci :supz: :D pa bilo je i vrijeme. Vjerujem svima jedan od omiljenijih horor podžanrova. Dobro, to je monster podžanr, ali tematika vukodlaka svi volimo i cijenimo jer je malo kvalitetnih. Ovaj izgleda će biti dobar jer za sad je vrlo dobro primljen.
Wildling takes traditional the werewolf transformation mechanism and uses it as the foundation for a more immediate and relatable story ...
It's a really smart approach to an ageless tale, and putting aside all deeper meaning, Wildling works on its surface as a cool and spooky monster movie with great performances and some extremely effective gore
Wildling is most certainly a horror movie, essentially playing like a straight-faced, female-fronted Teen Wolf reboot.
I do recommend that genre fans keep an eye out for Wildling (it would make for a great double feature alongside Ginger Snaps or even last year's Raw).
Director Fritz Bohm has created a misunderstood creature for the ages.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Wildling (2018)

Post by Michel » 14 Apr 2018, 00:35

Izašlo :rock:

Gleda se ovo sutra.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Wildling (2018)

Post by HorrorHR » 16 Apr 2018, 06:01

sad vidih ovo "female-fronted Teen Wolf reboot." :D

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Wildling (2018)

Post by Michel » 17 Apr 2018, 19:49

Gleda se danas :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12048
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Wildling (2018)

Post by John_Ryder » 18 Apr 2018, 10:29

Michel wrote:
17 Apr 2018, 19:49
Gleda se danas :supz:
čekam tvoj komentar, jer ja gledam sutra :D :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

HORROR HR 2018.

Post by Michel » 19 Apr 2018, 05:45

Widling (2018) - moram priznat da je ovo bilo interesantno a to nisam očekivao nakon prvih 40-ak minuta koje su mi onako jedva prosječno pa i nezanimljivo, ali film sigurno spašava druga polovica koja je dosta dobra i zanimljiva. Redatelj je stvorio lijepu mitologiju oko tog bića. Radi se o djevojčici koja sluša strašne priče o Widlingima, ali ubrzo shvaća da je možda jedna od njih. Sa glumačke strane nemam zamjerki. Brada Dourifa volim i leže mu ovakve uloge. Taylorica onako solidna, ali film uzima mala Bel Powley. Znači, meni se barem tako čini da u filmu ima 13, 14 godina. Tako mi izgleda, a i zbog škole. No, mala u stvarnosti ima 26 godina :jawbreaker: ostao sam šokiran kad sam to vidio jer u filmu zbilja izgleda da je duplo mlađa. Uglavnom, druga polovica je lijepo snimljena, scene u šumi su stvarno dobre i u onoj pećini. Rekao bih da je ovo najduža transformacija koju sam vidio. Efekti na njoj su isto dobro napravljeni. Ja sam to nekako shvatio da je nama u ljudskoj prirodi preživljavanje i da postajemo zvijeri kada odemo u divljinu. Nešto kao kada domaća svinja otiđe u divljinu, njoj će početi rasti dlake, kljove i postati će divlja. Tako i ova mala. Kada je bila doma, bila je normalna, ali kako je sve više u šumi, tako postaje nešto.

8======...o/8==========o (6.3/10)
SpoilerShow
Jesu li ti Widlinzi neka vrsta vukodlaka? Meni je u faci kad se totalno transformirala izgledala kao neandertalac, a tijelo joj je bilo dlakao kao u vukodlaka. Uglavnom, zanimljivo biće.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply