The Hills Have Eyes 2

Mjesto za horore iz novog milenija.
zombie22
Posts: 6
Joined: 30 May 2007, 19:13

The Hills Have Eyes 2

Post by zombie22 » 31 May 2007, 21:43

Danas sam pogledao ovaj nastavak i mogu vam reći da mi je prvi dio dosta bolji i zanimljivji...
Što vi mislite?

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 31 May 2007, 21:50

ako govoriš o onom orginalnom hhe2 on mi je dosta lošiji od onog prvog. A ovaj remake nisam gledao
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 01 Jun 2007, 00:01

iskreno djubre od filma kakav je bio original
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 02 Jun 2007, 16:58

drugi dio nisam gleda al mislim da ne može bit bolji od prvoga!

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 02 Jun 2007, 21:26

prvi je zasigurno bolji...drugi dio lošššš
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 02 Jun 2007, 21:29

meni je prvi dio bio kombinacija Duela i TCM, a drugi dio baš zabavan akcijski horor - jedino baš nije objašnjeno što je ta stvar zapravo.
P.S.
poznavajući redateljevu prošlost, sumnjivo mi je ono pri početku filma. :?
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 04 Jun 2007, 02:01

The Hills Have Eyes II (2007)

http://www.horrorhr.com/the-hills-have-eyes-ii-2007/

eto i to je zamnom :| :serem:

User avatar
dilan dog
Posts: 15
Joined: 28 Aug 2007, 21:49
Location: Craven Road n.7, London

Post by dilan dog » 25 Sep 2007, 19:55

The hills have eyes 2 je totalno u banani...ona ekipa mutiranih manijaka preselila se iz one vukojebine od svog sela iz prvog dijela u neke spilje koje se nalaze u planinama gdje su izgradili nastambe...par glupih stvari u filmu:
1. marinci koji su u novi meksiko pristigli s opremom za znanstvenike koji su tamo radili ( i bili pobijeni) nađe jednoga od znanstvenika u poljskom WC-U uronjenog u govna, koji poživi taman toliko da im kaže kako će najebati...
2. poručnik marinaca, nakon što ga bace sa litice početkom filma, pojavi nakon pola filma da bi priopćio ostatku pridošlih marinaca da će najebati (već drugi), nakon čega si ispali mozak u glavu u kojoj mu fali jedno oko...kao da to nije mogao napraviti odmah....
3. onda scena kada mutant guzi jadnu marinku radi rasplodnje.....užas.
U cijelom filmu apsolutno mi se nije ništa svidjelo - fotografija nikakva (ok ipak je pustara), marinci traljavi, svi mutanti grdosije, a sve vojnikinje manekenke (one su jedino po izgledu svijetla točka filma)

ukratko rečeno :boooo: :boooo: :boooo:

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 25 Sep 2007, 23:37

Ma film je teško razočaranje. Prvi dio me je ugodno iznenadio. Nisam znao kaj dobivam s tim filmom pa sam bio šokiran na par scena a mislio sam da nakon "Hostela" dugo vremena neću neletjeti na nekaj tak uznemirujuće. Nastavak je po meni profulan u gotovo svakom pogledu. Scenarij je preizlizan jer već postoji toliko filmova koji se ravnaju po modelu organizirane grupe ljudi koja postepeno gubi po jednog čovjeka. U prvome se je dijelu oblikovala obična, svakodnevna atmosfera pridonoseći time i nešto više ljudskosti likovima prije nego stvari krenu nezamislivo loše. Ovdje već na samome početku imamo krvave scene tek tolko da bi se navikli pa da nam ostatak filma ne bude tak strašan. Nadalje, nasilne scene nisu uznemirujuće što je osobito čudno s obzirom na prvi dio. Nastavci najčešće podbace ali barem se pobrinu da scene budu krvavije što u ovom slučaju nije ostvareno. Ironično je još to kaj na DVD-u piše kako je ovo verzija s scenama koje su bile izbačene u kino verzijama. Film je podbacio po pitanju svega. Šteta, moglo je barem malo bolje

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 26 Sep 2007, 00:27

pukotina na DNU DNA !!! :evil:
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
dilan dog
Posts: 15
Joined: 28 Aug 2007, 21:49
Location: Craven Road n.7, London

Post by dilan dog » 26 Sep 2007, 14:35

Boby wrote: Ovdje već na samome početku imamo krvave scene tek tolko da bi se navikli pa da nam ostatak filma ne bude tak strašan. Nadalje, nasilne scene nisu uznemirujuće što je osobito čudno s obzirom na prvi dio.....
upravo ta krvava scena na početku filma me je baš i uznemirila najviše tijekom cijelo filma koji je i više nego predvidljiv. Baš takvu krvavu i sličnu scenu na početku ima i film Turistas koji me također nije oduševio.
neznam jeli The hills have eyes 2 rezirao isti režiser kao i prvi dio (zaboravih pogledati) ali ako je stvarno je "usrao motku"!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 26 Sep 2007, 15:59

dilan dog wrote:
Boby wrote: Ovdje već na samome početku imamo krvave scene tek tolko da bi se navikli pa da nam ostatak filma ne bude tak strašan. Nadalje, nasilne scene nisu uznemirujuće što je osobito čudno s obzirom na prvi dio.....
upravo ta krvava scena na početku filma me je baš i uznemirila najviše tijekom cijelo filma koji je i više nego predvidljiv. Baš takvu krvavu i sličnu scenu na početku ima i film Turistas koji me također nije oduševio.
neznam jeli The hills have eyes 2 rezirao isti režiser kao i prvi dio (zaboravih pogledati) ali ako je stvarno je "usrao motku"!
Nije ga režirao isti redatelj

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: The Hills Have Eyes 2

Post by kraykulla » 21 Jan 2010, 01:21

kad sam ga pogledao prvi puta bio mi je crap naspram ajinog remakea jedinice.nakon jedno dvije godine dao sam mu ponovno šansu i tada mi nije bio crap.tad mi je bio CRAP CRAPOVA

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Hills Have Eyes 2

Post by john_constantine » 21 Jan 2010, 17:37

ah, baš ste me podsjetili na taj film, pa ću ga sigurno opet pogledati :) Ali ovo je definitivno najgluplja filmska scena ikad...
SpoilerShow
ok, znaju za mutante i vojnikinja ide pišati. Ok, ali kvragu, ide pišati kilometre daleko, u zaklonu gdje ju nitko ne vidi i onda ju dohvati mutant. Jbt, koliko moraš biti blesav za to? U opasnosti ćeš pišati i po nekome ako treba, ali nikako na taj način... :roll:
Michel puši karu.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: The Hills Have Eyes 2

Post by remike2 » 31 May 2010, 11:08

Nisam još pogledao ovaj nastavak remakea, no pošto me prvi film oduševio definitivno ću dati šansu i ovom filmu!
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Post Reply