skinwalkers

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 27 Aug 2007, 22:54


User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 28 Aug 2007, 00:10

slabu ocjenu je uvatio na imdb!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 11 Sep 2008, 19:28

I to bome zasluženo...

Skinwalkers 1,5/5 - TRAILER
Očekivao sam nekakav cool film ala Underworld a dobio katastrofu od filma...lol. Ovaj film kao da je uzeo priču od Terminatora 2, izbacio sve dobre stvari iz nje i zamjenio Terminatore sa vukodlacima lol. Ovo bi kak ti trebao biti horror ali je zapravo riječ o akcijskom filmu koji BTW i nema neku akciju. Čak ni maske (pokoj mu duši) Stana Winstona, odnosno njegovog studija nisu ništa posebno. Jedina svijetla točka je Rhona Mitra (zbog nje i pola ocjene gore lol) koja me ovom ulogom podsjetila na Saru Connor i kako je zbilja šteta što nju nije dopala ta uloga u seriji "The Sarah Connor Chronicles". Iako kog briga za to...vjerujem da je i Lena Headey bila jednako dobar izbor.
Uglavnom...zaobiđite ovaj film samo tako...

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 11 Sep 2008, 22:42

trebo si još manju ocjenu....ovo kak su vukodlake napravili...užas
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 12 Sep 2008, 09:36

Prvi trailer je bio fora, no kad sam gledo film, nema veze s vezom :gorigori:
"Six strings to cover fear..."

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by The Undertaker » 15 Sep 2008, 09:24

Nadam se da nije problem da prekopiram moje vidjenje sa svog bloga, to sam vec radio na nekim drugim temama jer se radi o filmovima koje sam pogledao pre izvesnog vremena, ali ako smeta recite. :wink:
«Skinwalkers» je iskoristio legendu američkih Indijanaca o vukodlacima, ali ipak ne dovoljno dobro. Sam potencijal vukodlaka je slabo iskorišćen i priča je otišla u nekom akciono-dramskom pravcu, uz poneki horor element.

Sama priča, tj. legenda (o kojoj više možete saznati ovde http://en.wikipedia.org/wiki/Skinwalkers) nije loša, ali čini se da su je scenaristi dosta traljavo i nespretno ispričali, što naročito važi za prvi deo filma kada sam doslovno mislio da se radi o nekom nastavku a ne originalu.

Pretpostavljam da budžet nije bio ništa naročito, jer u dosta situacija film deluje nekako jeftino, pa kad tome dodate i prilično neuspešan izbor glumaca (od kojih su svi anonimusi osim Rhone Mitre, koju pamtim po epizodi u filmu «Hollow Man» i «Beowulfu» iz 1999. godine, ali to nije Bog zna kakav uspeh jer mi je ona ostavila i najlošiji utisak kad je u pitanju gluma u ovom filmu), neke scenarijske obrte u završnici, onda film i ne može biti dobar.

Što se tiče efekata, vukodlaci se od ljudi razlikuju po izgledu lica i nije prikazan detaljniji prelaz iz ljudskog u vučji oblik. U principu, kao i film, to deluje ispod prosečno, naročito zbog česte upotrebe zumiranja očiju vukodlaka koje su očigledno odradjene kompjuterski što je jako uočljivo.

Na kraju, čini mi se da su scenaristi ostavili mogućnost za nastavak ali se nadam da ga ipak neće biti.
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 15 Sep 2008, 14:43

Mitre?..pa iskreno tad su mi u filmu bili puno poznatiji u upecatljiviji Jason Behr i Elias Koteas..ali sve ovisi tko je kaj gledao prije ovoga filma.. :wink:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by The Undertaker » 15 Sep 2008, 15:33

A$H wrote:Mitre?..pa iskreno tad su mi u filmu bili puno poznatiji u upecatljiviji Jason Behr i Elias Koteas..ali sve ovisi tko je kaj gledao prije ovoga filma.. :wink:
Hm... ja nigde nisam napisao da je Rhona glumila bolje od njih, cak sam i napisao da je bila najlosija. :wink: A i poznatija je od ove dvojice, bar kao lutka sa naslovne strane :lol:
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 15 Sep 2008, 15:39

The Undertaker wrote:
A$H wrote:Mitre?..pa iskreno tad su mi u filmu bili puno poznatiji u upecatljiviji Jason Behr i Elias Koteas..ali sve ovisi tko je kaj gledao prije ovoga filma.. :wink:
Hm... ja nigde nisam napisao da je Rhona glumila bolje od njih, cak sam i napisao da je bila najlosija. :wink: A i poznatija je od ove dvojice, bar kao lutka sa naslovne strane :lol:
nisam ni ja.. :lol: :wink:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by The Undertaker » 15 Sep 2008, 15:47

A$H wrote:
The Undertaker wrote:
A$H wrote:Mitre?..pa iskreno tad su mi u filmu bili puno poznatiji u upecatljiviji Jason Behr i Elias Koteas..ali sve ovisi tko je kaj gledao prije ovoga filma.. :wink:
Hm... ja nigde nisam napisao da je Rhona glumila bolje od njih, cak sam i napisao da je bila najlosija. :wink: A i poznatija je od ove dvojice, bar kao lutka sa naslovne strane :lol:
nisam ni ja.. :lol: :wink:
Znaci diskutujemo o necemu sto niko nije rekao? :lol:
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 15 Sep 2008, 17:24

ocito.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Sharan
Posts: 237
Joined: 09 Sep 2008, 13:55
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Sharan » 16 Sep 2008, 02:23

Očaj najgori. Zaspah usred filma.
http://www.dnevnikprezivjelog.com
http://www.arnelsaric.info
http://www.izvansvakekontrole.com

Post Reply